U User7561p 01.05.2007

?? ?????!

E ee 03.05.2007

Vienkārši drausmīga "augstskola"! uzdrošinos šo vārdu likt pēdiņās. pus gadu no studentiem slēpa, ka programma nav akreditēta, bet naudiņu gan par mācībām iekasēja! Tikai 1 lekcija nedēļā notika 4. kursā, domāja, ka muļķa studenti neko nenojauš! Nu tas domāts par svešvalodu fakultāti...var jau būt, ka juridiskajā ir savādāk.

K kkk 18.06.2008

??? Kā var no studentiem slēpt akreditāciju? Ir tak ļoti vienkāršas iespējas uzzināt - akreditēta vai ne. Un kā var iestāties augstskolā visu kārtīgi nenoskaidrojot?
Par juridisko f. esmu dzirdējusi visu to labāko.

S students 12.08.2008

Šo iestādi raksturo viens vārds - BARDAKS

A andrea 28.09.2008

Zinu tikai to, ka šajā augstskolā ir jāmaksā, tad viss būs kārtībā, par zināšanām ir tā kā Baltijas Krievu Institūtā...:) (pieredze no prakses)

I inga 25.02.2009

Var mācīties, laba augstskola, labi pasniedzēji viss atkarīgs no paša. Ir akreditēta. Saprotoša, arī maksājumus var maksāt pa mēnesim, tas ir ļoti svarīgi šodien-bezdarba laikā!

R redisons 25.02.2009

piļnīgi garām, nav jau brīnums, ka diplomi bija izdodi"mirušajām dvēselēm"... Bija atņemta pat licence!

K Kaspars 02.03.2010

STA nav augstskola, bet tikai nosaukums, taa ka miiljie tautieshi nevienam neiesaku uz to pusi pat skatiities. Sociaalo Tehnologiju Augstskola (www.sta-edu.lv) - noblokeejiet sho lapu un nosaukumu savu pazinju un draugu galvaas - ja tieshaam veelaties ieguut ziniibas nevis izteereet naudu par diplomu.
Nomaacoties tur vien nepilnu gadu mees jau saakaam raustiities zinaashanu truukuma agonijaa. Galvenais Augstskolas uzstaadiijums - laiciigi apmaksat studiju maksu un ierasties uz eksaameniem. Lekcijas - te bija, te nebija, - staastiija tikai to, ko paspeeja un dazhkaart arii ne pa teemu, vispaar augstaakaas klases sviests.
Taa, ka veelreiz uzsveru - STA nav vieta, kur var ieguut ziniibas.

S STA studente 30.05.2010

Nu interesanti tie studenti, kas grib neko nedarīt un gaidīt kāmēr galvā paradīsies zināšanas... Jebkurā augstskolā ir jāmācās pašiem. Un nav ko izvēlēties nepilna laika studijas, ja gribat lai jums viss būtū uz šķīvišā. Un par maksu - jebkurā augstskolā ir laicīgi jāmaksa un uzreiz par semstru, paldies, kā mūsu STA vel neņēm soda naudu par apmaksas kavējumu, ka citās ugstskolās. Un vēl, daļa no pasniedzējiem mums ir no RTU, no JK u.t.t., tādējādi no visa virsu uzrakstīta izriet, kā RTU un JK arī nedod zināšanas...
Par to visu var ilgi diskutēt, bet beigās piekrītīšu Ingai - viss ir atkarīgs no paša cilvēka.

Paldies par uzmanību!

Ar cieņu.

Z Zane 01.08.2010

vieni un tie paši pasniedzēji gan LU, gan citur kur juristus māca. Kāpēc tad šī skola būtu sliktāka? Krievu Baltijas, LU tur arī ir bardaks un eksāmeni tur ir pērkami. Tad jau jāsaka ka šinī valstī izglītības ieguve ir garām vispār.Vismaz STA cenas ir pieņemamas

K Kristyy 02.08.2010

Draugi, man jautājums, sakarā ar to diplomu, kuru izdos STA, viņš kotejās IES (kā minēts mājās lapā Londonā) un pieņem darbā ar šo diplomu? kāds var būt ir saskāries ar to?! un kā tāgad tajā STA ir? paldies par atsaucību!!

M mmmmmm 03.08.2010

Nju esmu šo augstskolu pabeigusi, , ka jau daudzi minēja tas atkarīgs no paša vai vēlies ko iegūt vēl vai pietiek ar to kas jau ir, , .. es gan nemāku teikt kādā līmenī ir pirmo gadu studijas tā kā es studijas tupināju pēc JK, , , Ir paziņas, kas mācījās LU juridiskajā fakultātē, jāatzīst, ka vienā otrā priekšmetā manas zināšanas ir daudz spēcīgākas, tā kā studiju procesa ietvaros akcents ir tieši uz praksē pastāvošām problēmām...
Jāsaka, ka nav gan tik stingri kā JK ...bet esmu dzirdējusi, ka tagad pasniedzēji ir manījušies, attiecīgi tiek izvirzītas augstākas prasības visu cieņu pasniedzējam Šneideram un jaunajam pasniedzējam Bernovskim.. zinu, ka maģistratūra arī ir labs kontingents, , kolēģi kas studijas turpina, saka ka ir OK ir vērts nākt ..
Bet visiem jau nekad labi nebūs///
ar cieņu... attiecībā uz darba tirgu man jau liekas ka nav nozīmes kur tā izglītība ir iegūta, , galvenais jau tavas iegūtās zināšanas

S students 21.12.2011

Cienījamie lasītāji! Augstskola ir vienkārši drausmīga, ar jauno programmu ja to var nosaukt par programmu ir vāks, tags bardaks, īsta naudas izspiešana. Pasniedzēji klāt apmācības programmai pieliek savas – iegribas. Nožēloju par iztērētiem gadiem.

L Lienīte 26.06.2012

Es pateikšu tā, kas sāku mācīties tur tiešām bija bardaks. Pasniedzēji tur ir dažādi, bet piekrītu viedoklim, ka katrs pats izvēlās vai mācīties vai nē. Ja nāk tīri diploma pēc, tad var mācīties tikai uz eksāmeniem. Es mācījos neklātienē, un man bija daudz, kas jāapgūst pašai, bet pasniedzēji ir atsaucīgi, dot materiālus, protams neiztikt bez stagnātiskiem pasniedzējiem. Kopumā augstskolu vērtēju uz 8, es gan nezinu, ka ir citās augstskolās, bet STA ir maksas ziņā ir pieņemama, var maksāt arī katru mēnesi neņemot kredītu, iespēja mācīties ar valsts galvotu kredītu, iespēja paņemt bezprocentu kredītu pašā augstskolā. T
Šogad plānojās lieli uzlabojumi, vismaz tiesību zinātņu katedrā, jo tur ir jauns katedras vadītājs, kurš ir apņēmības un ideju pilns. Esmu šogad izlaidusies ar bakalaura grādu, domāju iet maģistratūrā.:)Es iesaku STA.
Paldies par uzmanību!

L lapsēns 21.07.2013

STA ir pēdējā vieta, kur iet mācīties. Nožēloju arī savus velti izšķiestos gadus.

R Rihters 15.10.2014

Viss atkariigs vieniigi no passa, pabeigt skolu var vienalga kur, bet ja pats nepilnveidosies nekas nebuus nekur, pasniedzeeji lasa lekcijas normaali, bardaks ir arii Amerikaa.Jaa, skolas prestizzs nav taads kaa LU juristiem.