www.sudzibas.lv smsreklama.lv Sūta spamu bez atļaujas

smsreklama.lv - Sūta spamu bez atļaujas

Saņēmu SMS no kaut kāda Jāņa ar tekstu http://img32.yfrog.com/i/92of.jpg/. Tādu pašu SMS saņēma vāl vairāki pazīstami cilvēki. Zvanīju uz smsreklama.lv un prasīju no kurienes viņiem mans telefona numurs, viņi man atbildēja, ka SMS esot tiešām sūtījuši viņi. Numuru esot dabūjuši tā: studenti staigājuši pa Rīgu un vākuši cilvēkus, kas vēlas pieteikties saņemt reklāmu un laikam nokļūdījušies un kāda telefona numuru nepareizi pierakstījuši. Nevar būt, ka viņi ir tik daudzus numurus nepareizi pierakstījuši. Viņi vienkārši visticamāk ir dabūjuši vai uzģenerējuši kādu nelikumīgu datu bāzi un izsūtījuši viņiem spamu.

Kurš vēl ir saņēmis no viņiem spam sms un nesaprot kur šie ņēma numurus, lūdzu atrakstiet man uz [slēpt]@gmail.com.

Z Zara 10.07.2009

Mans tas pats

J Juris 10.07.2009

pats nesmukākais ir tas, ka tas ir sms gateway portāls. nezinu kurš uzņēmums vēl uzticēs viņiem savu datu bāzi pēc tam, kad viņi ir sūtījuši šitādu spamu. es jau nu noteikti nē.

. ....kl 10.07.2009

Es ar saņēmu .

A Aleksandrs 10.07.2009

es ari sanemu, bet lieku sludinajumus REKLAMA.LV, noradu savu tel.nr., domaju, no turienes ari numurs njemts.

A A 10.07.2009

Es ar saņēmu! Vispār murgs kaut kāds!

N Natuks 10.07.2009

Es shodien sanemu tadu pashu sms ar to pashu vardu.Kaud kads stulbums

J juris 10.07.2009

Es arī saņēmu šodien, kaut numuru neesu devis.

I intars 10.07.2009

Es arī saņēmu no Jāņa, un biju pārsteigts, ka mans telefona nummurs ir publiskā apritē. Nekur nebiju paraks'tijies un nebiju devis atļauju uz šādiem sms.

M moisha 11.07.2009

visā lv ir saņēmuši

I intars 11.07.2009

Nu to vai visā LV, ir pāragri ir apgalvot, jo man daži zināmi, tomēr nav saņēmuši, pagaidām.

J juris 11.07.2009

baigais detektīvs ibio antispampolice :D Un ko Tu panēksi? Gribi kādu morālo piedzīt?? :DDD

H hmm 13.07.2009

es ar sanjemu.. no sakuma nesapratu, kuram Janim mani ta savajadzejies :D

J Juris 13.07.2009

Spameri

V Valdis 13.07.2009

Mani tas sms spams tracina

D Didzis 13.07.2009

Arī saņēmu nevēlamu spamu!!!

L lempis 13.07.2009

Ari saņēmu sms no Jāņa, kaut kaads sviests. Tas nav normāli!

B Baiba 13.07.2009

Es arī saņēmiu šito spamu - sviesc! Besī arā, kā var sūtīt reklāmu bez manas piekrišanas! Saprotu, ja es pati būtu kaut kur pie viņiem reģistrējusies, bet nē, nekāds sakars. tas ir tiesību pārkāpums! :(

M malvīne 13.07.2009

Jā, saņēmu, ļoti nepatika. Šis pagrīdes kantoris pret jebkādiem biznesa ētikas principiem strādā...

J Jolanta 13.07.2009

es arī saņēmi spamu, kas mani tiešām nokaitināja.

M meitene 13.07.2009

Es arī saņēmu un nav ne jausmas no kurienes dabūja manu tel. nr. Lai nemaz necer, ka kādreiz mans tel.nr., viņiem labprātīgi tiks uzticēts...