www.sudzibas.lv SMS Credit Uz augsu deguni.....

SMS Credit - Uz augsu deguni.....

Biju aizņēmusies kredītu un radušos problēmu deļ biju spiesta katru mēnesi maksāt 50 eiro pagarināšanas maksu, jo visas pilnas summas uzreiz ko atdot nebija.......tad pēc parīs mēnešiem uzrakstīju vai smscredit var man sastādīt grafisko maksājumu, ko viņi ari bez problēmām izdarīja....abas puses bija apmierinātas, taču tad man uzradās naudiņa un visu lielo kredītu es ari uzreiz paskaitīju smscretitam .....biju priecīga, jo pie sevis saskaitīju ka ja būtu maksājusi pa daļām ka grafika būtu man jāšķiras no saviem liekiem 100 eiro...ka sacīt jāsaka biju priecīga kredīts bija atdots un pati sev biju ekonomējusi 100 eiro:) Un tad tikkai sakas....kad atkal bijuša 400 eiro liela kredīta vieta gribēju aizņemties 10 eiro, man tikka atteikts......kad uzzvanīju man viņi nekko nespējā atbildēt vnk , ka nevarot un viss.....Tātad sanāk, ka ja cilvēks ātrāk atdot naudiņu viņš paliek sliktais, pasi nevarēja izpelnīties uz maniem 100 eiro , tad uzreiz tagad viņiem deguni augša un vispār vairs nekādas iespējās aizņemties pat 10 eiro! Nu šādu stulbu reakciju jau nu gan nebiju gaidījusi..

A Astere6 02.11.2015

jau ta si kompanija pamatigi uzpelnas, tikkai no ta sauktajam pagarinasanas summam!Nekad neiesaku nemt kreditu saja kompanija!

R ri4y 04.11.2015

Ok saprotu 100 Eur ne katrs var aizdot, bet vai 10 Eur nevar no kaimiņa, drauga, radinieka, kolēģa aizņemties? Ja man rodas problēmas un pēkšņi aptrūkās 10-20 Eur, reti, bet gadās, kaut kas salūst radod papildus tēriņus vai nav naudas līdzi, bet steidzami vajag, nemeklēju kaut kādus SMS kredītus, bet aizņemos, ja darbā no kolēģiem, ja mājās no kaimiņiem vai pazvanu radiem, ja vajag vairāk par 50 Eur, bankā var paņemt overdraftu uzrakstot iesniegumu interneta bankā un nauda ir kontā 10-15 minūšu laikā un uz 5-15% mēnesī bet ne 25-50% kā piedāvā ātrie kredīti. Uzskatu ka ātrajos, kuri aizņemās līdz 50 Eur ir vai nu dzērāji vai nu nabagi. Bet lai aizņemtos 100-400 Eur ir jābūt idiotam pārmaksājot par to 50-100 Eur. Jo pat BigBank aizņemoties 500 Eur, jāatdod 550 Eur, bet ne kā pie SMS 700 Eur

A Aivis Aivis 22.09.2017

Visi seit ir nabagi...tapec jau sadi kantori ari eksiste...kas ir 200-300eur. .nekas,bet to pasu cilvekiem nav...un tiesi del ta ari sis biznes zel un plaukst...

R Rika 05.11.2015

O jā dotā kompānija mani nošokēja, ar tas pats kas Tev bija, uz atbildi kad zvanīja no viņiem, kāpēc nevaru samaksāt, es saku kad nevarēšu jo nav naudas, sāka operātors mani audzināt ! Starpcitu lai pārbauda ierakstus to vart paši noklausīties! Tad kad pieteicos uz pagarināšanu vilak garumā mēnesi, lai uzauzdētu procentus! Nu ko vai nav pa smuko?
Paldies Dievam esu tikusi vaļā!

iDmore 06.11.2015

Pieņemu, ka tur viss tik rožaini nav bijis no Astere6 puses, jo pašam arī ir bijis atmaksas grafiks sastādīts.. Atdots viss kā pienākas un ar nākamo aizņēmumu nav bijušas problēmas..
Par BIGBANK un SMSCredit salīdzināšanu, tur jau nav pat ar ko salīdzināt, jo ir divas dažādas kredītiestādes.. Viena, kas aizdot uz mēnesi, bet otra, uz ilgāku laiku..

E Edgars Šestakovskis 30.11.2015

Es te ņēmu - nekādu problēmu nebija. Šis kantoris dod kredītu arī ar sabojātu kredītvēsturi. http://nordekr.tk/