SMS Credit - SMS CREDIT

Vairākkārt izmantoju smscredit pakalpojumus, viss apmierināja. Bija arī gadījumi, kad vēlejos kredītu atmaksāt uzreiz tajā pašā dienā, laipni atbildēja, ka nav problēmu un procentus neieturēsim. Šoreiz paņēmu lielāku summu, bet radās iespēja atmaksāt kredītu krietni ātrāk, kā rezultātā klientu apkalpošanas speciālists nosauca mazāku summu, atrēķinot atlikušo dienu procentu maksājumu, iepriecināja tā teikt. Pēc apmaksas veikšanas atnāk sms, ka tomēr jāsamaksā tik, cik sākotnēji. Zvanu sms credit, pasaka, ka kļūda, kaut speciālistam vairrākārt pārprasīju par apmaksājamo summu... Līdz šim biju sadarbojies pārdesmit reižu un pakalpojums, un attieksme pat ļoti apmierināja, šoreiz - diezgad liela vilšanās, ņemot vērā to, ka esmu patstāvīgs klients!!!

B

M Mary60 21.06.2013

Neiesaku iepīties ātrajos kredītos, grūti tikt vaļā

Dookie 27.06.2013

Ну ошибся человек, с каждым бывает. И надо говном сразу поливать, если долгое время все было ок?

adiabo 27.07.2013

Ko vēl citu var gribēt no krāpnieku un krimināllikuma pārkāpēju kantorīša? Viņi uz tā tikai vārās, apčakarējot parastos cilvēkus