SMS Credit - :)

Nezinu kapec gan jus visi rakstat, ka sms credit ir krapnieki.
Man vienmer ar viniem viss ir bijis kartiba. Aiznemies un ja nevari adod tad tur procenti nav jamaksa lieli un pie tam visu var sarunat.
Es no viniem biezi aiznemos un man patik ka strada vinu uznemuma cilveki.
Tapat man bija panemti sms credit 100 ls un uzreiz panemu ari vivus.lv 70 ls. vivusa man iedeva bez problemam neskatoties uz to, ka jau biju panemusi tiko no sms credit 100 ls.
Taka liels viniem paldies.
Tur strada super cilveki un ari uz visiem svetkiem vini atsuta apsveikumu :)
Malaci :)

P

J JO 22.06.2010

Pēc savas pieredzes zinu, ka SMScredit.lv ir ļoti pieklājīgi un pretimnākoši. Man liekas, ka tie kas te viņus noliek paši taisa sū... vai arī tie ir konkurenti un vnk cūciski nepamatoti apmelo.

I Inokentijs 22.06.2010

paši sev reklāmu taisat ???
Esat piegriezušies ar savu sūda reklāmu ! Uzlieciet vēl viņu uz WC papīra, lai labāk smird !

` `ppprrr 22.06.2010

Inokentijs -kadu reklamu??
Tu tur kaut ko nejauc?
Es esmu vinju klients un man patik ka vini strada, tapec ari uzrakstiju to!!
A tu uz wc papira vari tuvplana nofo4et savu seju un noslaucit pats sev pakalju!!

V vita 27.06.2010

SMSCREDIT ir super, viņi mani bieži glābuši!LAI VIŅIEM VEICAS!

R ruah 22.11.2010

Vai zinat, kā definē augļotāju žīdu svētajos rakstos: Torā? Augļotājs ir tas, kas ņem vairāk par 10%, un vai zinat, ko ar tādu augļotāju dara? Nomētā ar akmeņiem!

P Parn 06.12.2010

Vai zini, ka kristietība aizliedz augļošanu? Tomēr visi ņem kredītus un liek naudu depozītos zem procentiem... Ir taču 21 gadsimts. Nesaskatu neko sliktu iespējā ātri iegūt papildus naudu.

R Rita 14.05.2011

Vuvus.lv aizdod tikai no 100.00 LVL nevis no 70.00 LVL

J jojo 16.05.2011

kaa tad man pat pirmo atteica 150ls varot pirma reizee aha kaa tad kartejaa falshaa reklaama par smscredit vispar nerunaat reklamee a kred atsaka.

S SMS CREDIT VILTVĀRŽI 01.06.2011

SMS CREDIT IR VISVISLIELĀKIE BLĒŽI. UN TIE KAS TE RAKSTIJA IEPRIEKŠ, DROŠVIEN PAŠI STRĀDĀ TAJĀ SMS KANTORĪ.

CILVĒKI MĪĻIE NEKAD, NEPIEKĀDIEM APSTĀKĻIEM NEŅEMIET NAUDU NO TIEM KRĀPNIEKIEM. LAI DIEVS DEBESĪS JŪS SARGĀ NO ŠĪS VILTUS KOMPĀNIJAS.

ES PAŅĒMU 100 LS AIZDEVUMU, BET MAN NEBIJA DARBA VIENU MĒNESI. MAN IR DIVI KREDITI HANSABANKA 150 LS UN SMS CREDIT 100 LS PANEMU. SMS CREDIT SODA NAUDĀ SAREIĶINĀJA, KA MAN VIŅIEM PAŠO NOKAVĒTO MĒNESI JĀATDOD IR 400LS, TURPRETĪ HANSABANKĀ SODA NAUDA BIJA 1 LS. IR ATŠĶIRĪBA?

MĪĻIE CILVĒKI NEESIET DUMJI NEŅEMIET NO TĀS PAGĀNU UN ŠARLOTĀNU KOMPĀNIJAS NEKO. JA NEGRIBAT, LAI JŪSU DZIVE BUTU ELLE UN MURGS.

JA JUMS IR NEPIECIEŠAMS AIDEVUMS AIZŅEMIETIES NO BANKĀM, JO TUR NAV TIK ASTRONOMISKAS SODA NAUDAS, JA NOKAVĒSIET. JO KĀ ZINĀMS LATVIJA IR NESTABILA VALSTS. ŠODIEN IR DARBS RĪT VAIRS NAV UN ESI PLIKS KA ŽURKA.

NEKAD, NEKAD NEŅEMIET KREDITU NO ŠIEM BLĒŽIEM, ĒDIET KAUT VAI KARTUPEĻUS PLIKUS, NEKAD, NAKAD NEŅEMIET. ŠĪ KOMPĀNIJA PĀRVĒRŠ CILVĒKA DZIVI PAR ELLI.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

Inženieris 06.11.2012

SMS CREDIT "riktīgs krāpnieku kantoris". Speciālisti/konsultanti, kas tur strādā zem jebkuras kritikas.

L lienuxx79 07.03.2013

Nu es bieži aizņemos, jo dažkārt mēneša beigās naudiņas nepietiek. Smscredit pēc manām domām ir laba kompānija, kau arī dzirdējusi, ka citiem bija kaut kādas problēmas. Es bieži paņēmu kādus 20 latus uz nedēļu, procentu likme ir laba. Varbūt man vienkārši paveicies.

Likumsargs 07.03.2013

SMS Credit gada procentu likme ir 1085%!
Padomājiet vai ir vērts aizņemties, varbūt tomēr pagaidīt līdz algas dienai!