SMS Credit - Kretīnisms

Ielika nepamatoti parādnieku sarakstā Crefo grupa. Zvanu , atvainojās , sakot, ka notikusi starp šiem kretīniskiem uzņēmumiem tehniska kļūda , situāciju labosot ; bet kāda cita līzinga kompanija tikmēr atsaka līzingu , atsakot , lai nokārtojot saistības ar 4FINANCE ; iedomājos , gadījumā , ja patiesībā tiktu kavēts kredīts 4FINANCE , vai tiktu sveika ar savu atvainošanos ;

14.10.2019

B

D Duuda1234 25.09.2019
Dīvaini

Nesaprotamu iemeslu deeĺ zvana un saka ka esot jaapabeidz pieteikums krediitam bet tas nav nemaz veikts !
Kam tas vajadzigs? Marketing

P puika2019 14.10.2019

Neiesaku ņemt neko kredītā. Priekškam? Baigi vajag kaut ko pirkt visu laiku? Vajag, sakrāj un nopērc, lielāks prieciņš un sirsniņa mierīgāka. Pērkat tikai visādus štruntus.

N nav nozimes 14.10.2019

Palūgšu, Jūs un arī visus pārējos Latvijas iedzīvotājus, vienreiz beigt barot ne banku kredītu aizdevēju firmas un pārējos augļotājus. Mums viņus nevajag!