www.sudzibas.lv Smiltājs SIA Apbedīšanas birojs Slikts serviss un neprofesionāli darbinieki

Smiltājs SIA Apbedīšanas birojs - Slikts serviss un neprofesionāli darbinieki

Labdien! Vēlos padalīties ar savu pieredzi apbedīšanas biroja sia"Smiltājs" slikto servisu un neprofesionālo darbu. Bēru laikā, visi darbinieki stāvēja smējās pilnā balsī un kad viņiem pajautāja kas tik smieklīgs, viņi atbildēja ka nav mūsu daļa, un aizraka kā suni, un diemžēl neatvainojās. Ofisā rīgā avotu ielā 25, sēdēja pats firmas itkā "īpašnieks" ingus akolovs, kurš mūsu klātbūtnē ēda konfektes un čapstināja un ofisā nelabi oda pēc sviedriem un izkārnijumies kas ir ļoti neprofesionāli priekš itkā firmas īpašnieka! Zārks bēru dienā bija netīrs apskrāpēts, un nelaiķis bija drausmīgs. Es ļoti neiesaki šo firmu nevienam, un nēesmu pirmais kuram ir šāds atgadījums!

A aicis24 28.12.2019

Kā tad, ļoti ticama sūdzība.Kaprači stāvēja pie zārka un skaļi smējās.Kā tas ir apraka kā suni?Kaut kā savādāk paņem smiltis ar lāpstu.l,vai arī zārku vienkārši iemeta bedrē,nevis nolaida?Vēl pēdējais,firmas īpašniekam bija telpā,kāds spainis kur kakā tur pat ofisā,ka pēc sūdiem smirdēja?

A aicis24 28.12.2019

H Hegis 03.08.2020

Neticu.
Cilvēks, kas raksta ar gramatiskām kļūdām, jau vien pierāda patieso būtību.
Ļoti laba iztēle.
Izsaku līdzjūtību garīgi slimam cilvēkam.

A Andrejs 04.08.2020

Piedod ka gramatiskas kļūdas, nebija norādīts lai pareizi rakstītu!

H Hegis 07.08.2020

Pareizrakstība nav jānorāda. Tas jau vien norāda cik jūs esat izglītots, pat nerunājot par pārējo.

V Vija Saleniece 03.10.2020

Apbedīšanas firmai "smiltājs" izsaku pateicību manu māmuļu pavadot pēdējā gaitā.. Avota ielas 25 biroja sekretārei īpašs sirsnīgs paldies par iejūtību, sirsnību, viesmīlību un cilvēcīgo attieksmi. "smiltāja" firmas komanda strādāja patiesi katrs pēc sava aicinājuma profesionāli ar kvalitāti. Liels paldies firmas īpašniekam Ingusam par sadarbību. "Jēzus kristus vakar un šodien, tas un mūžīgi" āmen.

S Sarmite Drevina 25.11.2020

Loti laba kompānija,godīga ,sirsnīgi darbinieki,Paldies ,viss bija loti skaisti par lètu samaksu,paldies grimmētājiem,tiešām labs serviss!

S Sarmite Drevina 25.11.2020

Paldies par Tēva apbedīšanu!PALDIES!Lai Dievs jums palīdz!

S Sarmite Drevina 25.11.2020

Paldies,kapu firmas grimmētājiem,Tēvs izskatījās,kā dzīvs!