www.sudzibas.lv Smile Taxi taksis vienkārši neatbrauca

Smile Taxi - taksis vienkārši neatbrauca

Ļoti nepatīkamas emocijas sagādāja Smile taxi Jaunā gada vakarā.
Saprotams, ka taksometri Jaunajā gadā un citos svētkos ir ļoti noslogoti, grūti sazvanāmi utt. - to jau var saprast, bet kādēļ klientiem jāmelo par atbraukšanas laikiem un situāciju kā tādu?

Tā kā rēķinājos, ka taksi vajadzēs ilgi gaidīt, zvanīju jau pusotru h iepriekš. Operatore teica- jāgaida būs apmēram 20 min. Pati vēl nobrīnījos, ka tik ātri, bet nu bijām ar vīru un bērniem gatavi iziet jau pēc 20 min. Nogaidījām 40 min un tad centos atkal sazvanīt. Līnija, protams, bija aizņemta, tas saprotams. Kad beidzot izdevās sazvanīt operatori, viņa teica - "jā, atvainojiet, būs vēl 10 min jāuzgaida". Nu ko darīt, gaidījām arī. Vēl pēc 30 min pārzvanīju - man priekšā atbild - " jūsu pasūtījums kaut kur ir pazudis! Tūlīt sūtīsim taksi!" Es vaicāju, tad reāli, pēc cik ilga laika viņš būs, man atbildēja, ka pēc 15 min. Domāju, ja jau tik ilgi esam nogaidījušies tad pagaidīsim vēl. Beigās pēc 30 min pārzvanu un prasu, kur tad solītais taksis, un man principā nolika klausuli. Ne atvainojiet, ne "saprotiet situāciju" vai tml., bet vienkārši nometa klausuli. Gaidījām vēl 10 min un tad nolēmām iet uz tuvāko pieturu un censties noturēt kādu taksi uz ielas. Jāpiebilst, ka tas arī ļoti ātri un veiksmīgi izdevās. Kā arī vēl jāpiebilst, ka no Smile taxi neviens tā arī nepārzvanīja, tātad, taksis tā arī neatbrauca.

Jautājums: kādēļ nevar vienkārši un korekti pateikt, ka mums milzīga rinda, piezvaniet kādai citai kompānijai vai, vēl jaukāk būtu, ja pabrīdinātu, ka ziniet, visticamāk ātrāk būs izmantot sabiedrisko transportu vai censties kaut kā pašiem nokļūt, kaut ar privāto auto. Jo mēs pazaudējām daudz laika un galu galā, arī labo garastāvokli šī visa dēļ!

tie tikai SMILE un viss
es par to ka uzreikina cenniku un tad SMILE vienmer

S saulite:) 21.10.2014

Priecājies, ka Jaunajā gadā vispār taksi dabūji