www.sudzibas.lv SmartLynx Lidojuma kavēšanās

Smartlynx - Lidojuma kavēšanās

Iegādājāmies ceļojumu caur tūroperatoru. Lai arī bijām informēti par negatīvajām atsauksmēm, tūroperators apgalvoja, ka viss būšot kārtībā.
Dienu pirms paredzētās izlidošanas (14:00) saņēmām informāciju. ka veikts over booking. Piedāvāja lidot ar agrāku reisu. Piekritām. Pusstundu vēlāk atnāca ziņa, ka tomēr viss būs kārtībā un izlidosim paredzētajos 14:00. pusstundu vēlāk atnāca informācija, ka izlidosanas laiks mainīts uz nākamās dienas 00:10. Nekādu paskaidrojumu.
Nakts lidojums grūts, nākošā diena noguruma pavadīta.

Smartlynx, kā jau paredzēts, 45 dienas pēc iesnieguma uzrakstīšanas, atbildēja epastā ar Eiropas regulu, ka viss esot pēc noteikumiem. Redzēs, pacīnīsimies.

C

R Roberts Ozols 04.07.2018
Laiks

Lidojām 14 aprīlī no ēğiptes ar smartlynx bagāža plānota 16.10 gaidam gaidam pienāk 16.10 bagāžas 16.50 arī bagāžas nav tikai 17.20 saņēmām bagāžu.

C Crimzon1233 23.07.2018
Slikts serviss

Рейс MYX 472 Ираклион-Рига 22 Июля задержали на 15 часов. Причина не объяснена.

J Jan Walter 23.07.2018

labdien, rakstat uz [slēpt]@inbox.lv