www.sudzibas.lv Smart Wash Slikts serviss

Smartwash.lv - Slikts serviss

Labdien.

Šajā automazgātavā regulāri nav ūdens spiedienā sistēmā, dēļ tā nevar nomazgāt mašīnu, ka rezultātā Jūs zaudējat daudz laika stāvot rindā, skalojot mašīnu un pārmazgājot citā automazgātavā.

Uzņēmuma vadība nebrīdina par tehniskam problēmām pirms pakalpojuma saņemšanas, ka arī nekompensē lieki iztērēto laiku un naudu.

Rekomendēju izvelēties citu pakalpojuma sniedzēju.

Atbilde no Smart Wash Support Pārstāvja atbilde 21.08.2017

Landien, tehnikai tiesam bija problema ar spiedienu, bet pec sanemtiem signaliem no klientiem problema tika atrisinata. Visi klienti kas ar mums sazinajas sanema kompensacijas par neizmantoto naudu, nevienam nekad netika atteikts. Automazgatava strada treso gadu un regulari tiek apkopta, mes censamies sniegt labako servisu klientiem (piemeram mums ir zemaki tarifi, mes izmantojam tikai originalas Ehrle kimijas un detalas, bet jasaprot ka tas ir tehnika un var gadities tehnniskas problemas, kurus ne vienmer uzreiz var pamanit un noverst. Regularas problemas ar spiedienu mums gan nav.

Velreiz gribu atgadinat ka esam vienmer atverti atrisinat problemu ar klientu un aicinu jus kontaktet ar mums [email protected] konkreti par so gadijumu un ja rodas jautajumi turpmak.

Jevgenijs, 26535316.

H