www.sudzibas.lv Smart Energy Krāpšana, maldināšana, zaudējumu radīšana

Smart Energy - Krāpšana, maldināšana, zaudējumu radīšana

Nekad un nekādā gadījumā neslēdziet nekādus līgumus ar sia smart energy. Viņi jūs apkrāps, visu laiku būs tukši solījumi, solīs zelta kalnus, prasīs lai uzsākat darbuspirms līguma parakstīšanas, vai pirms avansa izmaksas. Tad kad būsati uzsākuši strādāt, tad visu laiku tiks atlikts avanss, materiālus pirksat par savu naudu, strādāsat, tērēsat resursus, bet beigās neko nesaņemsat.
Firma darbojas pa visu latviju, lielākoties eiropas projektos kā ģenerāluzņēmējs, dabas taku, atpūtas vietu un skatu torņu izbūvē utt. Pašiem viņiem nav neviena strādnieka, tāpēc viņi meklē kādu apakšuzņēmēju, kas par kapeikām visu uzbūvē viņu vietā, un to pašu beigās nemaksā. Esmu runājis ar vairākām brigādēm kas ir veikuši vai šobrīd vēl veic būvdarbus priekšsia smart energy, un nav saņēmuši samaksu. Mēsat naivi un lētticīgi.

Atbilde no Smart Energy 20.02.2018

Labdien, pamatojoties uz sūdzības iesniedzēja rakstīto, vēlamies izteikt savu viedokli un veikt notikumu apstākļu izklāstu. Ar sūdzības iesniedzēju SIA "Stendenberga" (www.krinner.lv) tika noslēgts līgums 2017. gada 6. oktobrī ar izpildes termiņu 2017. gada 27. oktobris. Saskaņā ar līguma nosacījumiem pirms darbu uzsākšanas tika samaksāts avanss par materiāliem, kas sastādīja aptuveni 85% no līguma summas. Gala maksājums saskaņā ar līguma nosacījumiem bija veicams pēc darbu nodošanas Pasūtītājam un PN akta parakstīšanas.
Būvniecības gaitā tika veiktas projekta izmaiņas no Pusēm neatkarīgu apstākļu dēļ. Projekta izmaiņu dēļ tika pagarināts apakšuzņēmējam (SIA “Stendenberga”) darbu izpildes termiņš, kā arī veikas izmaiņas materiālu pasūtījumā, par ko Smart Energy attiecīgi veica papildu avansa maksājumu par materiāliem 100% apmērā.
Neskatoties uz to, ka darbu izpildes termiņš tika pagarināts, SIA "Stendenberga” darbus noteiktajā pagarinājumā nepaveica, kavējot darbu izpildi vairākus mēnešus.
Izpildes termiņš tika būtiski nokavēts sliktas darba organizācijas un neprofesionālu darbinieku dēļ, uz ko firmas vadībai tika vairākkārt norādīts.
Diemžēl SIA "Stendenberga” nekādā veidā nevēlas risināt līgumsaistību izpildi konstruktīvā ceļā, bet nodarbojas ar šantāžu - firma atsakās piegādāt materiālus, par kuriem SIA Smart Energy ir veicis apmaksu, uzstādot ultimātu SIA Smart Energy - veikt atlikušo līgumsummas samaksu.
Piedāvājam SIA "Stendenberga” risināt strīdu konstruktīvā ceļā (saskaņā ar noslēgtā līguma nosacījumiem).
Firmas vadība uz telefona zvaniem neatbild un nenāk uz sarunām, lai šo situāciju atrisinātu.

SIA “Smart Energy”

30.10.2023

Работяга 16.01.2018

Jums kada vaina ja vini strada eiropas projektus? Viniem jabut naudai no eiropas...

E Enotik 09.05.2022

Varat ludzu uzzvanit man 28165245 par šo uzņemumu?

G Gops LV 27.03.2023

ākumā ieteiktu visiem iepazīties ar šī uzņēmuma Sia"smart energy" un LIVLAND GROUP atsauksmē pirms izdarīt secinājumus par manu gadījumu.
Šie cilvēki ir aizmirsuši uzrakstīt,ka SIA"GOPS" kā apakšuzņēmējs veica LV Finanšu ministrijas trepju atjaunošanas darbus,kur konkursu bija uzvarējusi šī grupa.
Līgumā bija atrunāts,ka materiālu piegādes veic šis uzņēmums Energy,turpretī es pats viņus sarupēju.
Kā arī šos darbus nebija iepējams veikt,jo man piegādātie mastikas materiāli bija ar beigušos derīguma termiņu,līdz ar to darbu kvalitāte apdraudēta!
Sia"GOPS" šos darbu paveica ar labāko kvalitāti un labāko atbildību pret sev uzticēto darbu!
KAD BIJA JĀSAŅEM SAMAKSA PAR PAVEIKTO DARBU,TAD MAN TIKA ATBILDĒTS,KA DARBU PIEŅĒMĒJA IR IZBRAUKUSI NO VALSTS UN MAN JĀGAIDA 14 DIENAS.
ŅEMŠU VĒRĀ ,KA DARBA PROCESA LAIKĀ SAZIŅA AR ŠĪ SIA PĀRSTĀVJIEM NOTIKA NO DAŽADIEM TEL NUMMURIEM,KAS JAU SĀKOTNĒJI LIEKĀS DĪVAINI!
TURPRETĪ VIŅI MAN piedāvāja veikt kkādu trepju izbūvi kaut arī materiālus man paši nespēja piegādāt un lika sazināties pašam ar materiālu ražotāju un organizēt piegādes!
Ņemšu vērā ,ka šis uzņēmums UPESCIEMĀ veic privātmāju būvniecību,kura neatbilst nekādiem būvnormatīviem!
Kā arī ņemiet vērā šo uzņēmuma pārstāvja R.Krūgalauža personību-viņš ir professionāls krāpnieks un afērists,kuram šobrīd esmu parādījis vidējo pirkstu kā viņs to parāda godīgiem cilvēkiem...
Ņemiet vērā,ka mums līguma nbosacījumos bija atrunāts,ka sazinamies tikai ar epasta starpniecību,neesmu saņēmis nekādus dokumentus apr pirmā darba paveikšanu un arī nekādus tālākus norīkojumus situācijas atrisināšanai.!
NEKAD NESADARBOJATIES AR SIA"sMART ENERGY" UN llivland group.
ARTŪRS TEREŠKOVIČS