Sma Būve SIA - Krāpšana

Krāpnieki, kuri sevi uzskata par profesionālu kantori.

2021. Gada 8. Novembrī tika noslēgts savstarpējs līgums ar sma būvi un tā galveno pārstāvi Adrianu muzikantu - spēlmani. Objekts Jelgavas novadā tika pamests pusratā un Adrians sāka meklēt iemeslus dēļ kuriem nespēj apmeklēt objektu (pārdurta mašīnas riepa, darbiniekam ir slimības lapa, laikapstākļi neder u. T. T.)

Sia “Sma Būve” veica ruberoīda uzkausēšanu un skārda plākšņu uzstādīšanu. Pēc viņu pamestā darba pieredzējuši jumiķi minēja, ka viss darbs būs jāpārdara. Ruberoīds jāpārkausē, jo nav pareizi sakausēts, bet skārdi – nepareizi nostiprināti.

Kā arī “Sma Būvei” veicām maksājumu par skursteni, kurš vel joprojām nav piegādāts. Adrians - muzikants spēlmanis nav sazvanāms, jo pašam kauns, kā arī caur sms minēja vairākas reizes, ka nauda tiks atskaitīta, bet progresa nav.

Neiesaku ar šiem krāpniekiem sadarboties.

K

Komentāri (5)

T toms Liepins 28.12.2022

Lūdzu esiet informēti, ka Adrians Muzikants-Spēlmanis (tel.: 29636763; 24983927) minēto uzņemumu Sma Būve Sia (Reģ.Nr.: 40203288519) Talsu Novads, Valdemārpils, Dzelzceļa iela 3, no 2022. Gada Jūnija ir pāreģistrejis uz Kigo Būve Sia (Reģ. Nr.: 40203288519) Rīga. Uzņemuma nosaukums mainīts, taču līdzšinējie niķi ar krāpšanu un būvdarbu uzsākšanu, bet nenovešanu līdz rezultātam, protams atkal saglabājas. Esiet ļoti uzmanīgi ar Adrianu Muzikantu-Spēlmani, viņam piemīt apsveicamas prasmes apvārdot visādos veidos! Nekādā gadījumā neielaižieties naudas attiecībās! Šobrīd pret Adrianu Muzikantu Spēlmani LR Valsts Policijā ir atvērta Kriminināl lieta par krāpšanu vairākās epizodēs, lūgums visus, kuri ir apkrāpti saistībā ar Sma Būve SIA vai Kigo Būve SIA, vērsties LR Valst Policijā un ziņot par Adriana Muzikanta -Spēlmaņa pāri nodarijumiem krāpnieciskajos nodarījumos.

A Artūrs Bite 30.12.2022

Fake news!

A Artūrs Bite 30.12.2022

Nepatiesas ziņas.

T toms Liepins 30.12.2022

Ziņas ir patiesas, interesentus aicinu pārliecināties Lursoft.lv
Kygo Būve ir tas pats krāpnieku kantoris, kas Sma Būve. Modrību visiem, kas nonāk kontaktā ar Adrianu Muzikantu-Spēlmani

T toms Liepins 15.01.2023

Uzmanieties no Kygo Būve/ Sma Būve un Adriana Muzikanta -Spēlmaņa sadarbības. Krāpnieks un mūžīgais parādnieks!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes