www.sudzibas.lv Slokas Dzīvnieku Patversme Slokas patversmes dzivnieku dzive

Slokas Patversme - Slokas patversmes dzivnieku dzive

Mans stāsts:"Viss sākās ar to, ka 2014.gada novembrī ar kolēģiem nolēmām veikt labdarības akciju un palīdzēt tieši dzīvniekiem. Izvēle krita par labu Slokas dzīvnieku patversmei. Lai ari es pirms tam par šo patversmi dzirdējusi nebiju, kolēģes stāstītais par to, ka iespējams viņiem palīdzība nepieciešama visvairāk, jo ir salīdzinoši slikti apstākļi, lika doties tieši turp. Saziedojām segas, kartonus, barību un citas mantas!Vispirms jau mani šokēja tas, ka aizbraucot turp, mūs neviens pat nesagaidīja, lai ari iepriekš biju sazvanījusies ar vienu no īpašniekiem- Oskaru un vienojusies par laiku, cikos būsim... Patversmes darbinieki nebija informēti un brīnījās, ko mēs tur darām...?! Kāpēc tāds izbrīns? Vai tad uz patversmēm nav paredzēts, ka cilvēki brauc, ziedo, staidzina suņus??Mana līdzšinēja pieredze citās Rīgas dzīvnieku patversmēs ir bijusi pilnīgi pretēja. Arī zemāk aprakstītie apstākļi patversmēs nav pat salīdzināmi.Pirmais mūs sagaidīja šoks. Mani ļoti pārsteidza tur valdošā netīrība, smaka un apstākļi, kādos tiek izmitināti un turēti dzīvnieki. Suņi dzīvo šķūnī ar betona grīdu, smaka ir nepanesama. Kaķi ir salikti vairākos būros, kopā vairāki kaķi vienā būrī, lai arī barība un ūdens bija pieejami tajos, būri nebija tīrīti, kaķu smiltiņas nebija iztīrītas!! Pāris kaķīšiem bija acīmredzami slikti (caureja!). Saprotu, ka Slokas patversmes pamatdarbība, ir klejojošu un bezsaimnieka dzīvnieku izķeršana (un ne tikai!), bet arī par tiem ir pienācīgi jārūpējas!Esmu savākusi vairākus pierādījumus, materiālus un foto. Tas, ka Slokas Patversmē nav pienācīgas rūpes par dzīvniekiem, par to arī liecina pāris notikušu atgadījumi ar dzīvniekiem, kad tie pazūd... nomirst.... ir liecinieki un viņu stāsti/ fotogrāfijas. Patversme, līdz šim, dodot uz adopciju dzīvniekus, neaizpilda adopcijas līgumus, nav iespējams izsekot uz kurieni un kam dzīvnieciņš atdots. Šis uzliek aizdomu ēnu ari uz notikušajiem atgadījumiem, kad šķita, ka dzīvnieks ir nomiris nepietiekamas aprūpes dēļ, bet patversme informēja, ka tas atdots uz Tukumu… bet ne adreses, ne dokumentācija, nebija nekā… Šo kā pārkāpumu konstatēja ari PVD (diemžēl tikai kā vienīgo), un tika izteikts brīdinājums.Tāpat arī ir diezgan aizdomīgas finansu darbība- zinu, ka pat pastāv pat divas organizācijas: "Jūrmalas Dzīvnieku aizsardzības biedrība" (pec Firmas.lv datiem darbība nenotiek, bet ir aktīva organizācija) un SIA 'Mellers", konkrēti kurā 2014.gada nogalē tiek palielināts pamatkapitāls par 6’000 EUR... Kā dzīvnieku patversme var darboties ar peļņu, ( SIA 'Mellers" 2012.gada peļņa 3 tūkst. LVL, 2013.gadā jau 8 tūkst. LVL), sevišķi, ja tur redzamais un notiekošais neliecina par lieliem ieguldījumiem patversmes uzlabošanā?Šīm institūcijām tiek gan ziedots, gan maksātas Jūrmalas pašvaldības naudas, gribētos pārliecināties par naudas izmantošanu un mērķiem. Šobrīd viss liecina par pretējo un no tā ļoti cieš dzīvnieki!"_____šis ir izgrieums no vēstules, ko sūtīju dažādām ietādēm, bez atbildes. ir vēl citas fotografijas un fakti.Фото Zane Šmite.Фото Zane Šmite.Фото Zane Šmite.Фото Zane Šmite.Фото Zane Šmite.Нравится · Комментарий

G