Slokas Bibliotēka - Nekompetence

Notika jau pasen, bet tikko atrasdams šo lapu, nolēmu pasūdzēties.
Slokas bibliotēkā darbinieki visu dara pavirši, nesaskaņoti, turklāt vadoties pēc saviem, konkrēti reliģiskajiem uzskatiem.
Ir jau tā, ka slokas latvieši degradējušies līdz čigānu līmenim;
vienā baltā dienā, palūdzu bibliotēkas darbiniecei padomu, kā uzrakstīt iesniegumu, par to bezkaunīgo čiganu, kurš 2007. Gadā karogu raustija.
Ko viņa;bez manas ziņas izprintē to mājaslapu, nepasaka, ka jāmaksā 20. Santīmi.
Nākošajā dienā bibliotēkas vadītāja ināra miķelsone mani izdzina no tās bibliotēkas, piedraudot isaukt apsardzi, gan, ja es neiešu prom, gan vispār, ja tur rādīšos.
Viņas troņmantiniece inta lubēja, sauca apsardzi, par to vien, ka es tuvumā rādijos - uz ielas.
Cik ilgi vēl turpināsies šādu audiokātu patvaļība?
Ja ir ko teikt lūdzu mans [slēpt]@inbox.lv un telefona nummurs; 25388830

Papildināts viktors romānovs 22.11.2017

Tos 20 santīmus no manis piedzina otrajā dienā, neko iepriekš nepasakot.Bet par šādu niecīgu parādu taču nevar no bibliotekas dzīt.

д Джонни 22.11.2017

Это какой-то фейк )) господин фейк Романов-Миервалдис или как тебя там. На дворе 2017 год. Свои латвийские сантимы разглядывай в унитазе, это уж года 3 как ни разу не валюта. Что касается работников библиотеки. Ты полный неадекват, если тебя даже такие невинные люди начали выгонять взашей. Попей номиериношо тэю, если спустя 10 лет (когда уже срок давности вышел) тебя до сих пор гложет какой-то мифический цыган. Успокойся, господин.

V viktors romānovs 12.03.2018

Bet es nesaprotu - 2018 gads, brīva Latvija - sitmgade, bet tomēr Latvijas okupanti vazājas pa Latviju, Latvijas patrioti tanī priekamājā (ko nezinoši Latvieši sauc par bibiliotēku) ir neveleami, bet tev jau tas un pārējiem moskakļiem norma.

M Macc 23.11.2017

DODIET PENSIJU ŠIM CILVĒKAM - JŪK PRĀTĀ JAU.

V viktors romānovs 12.03.2018

pensija man ir jau no pilngadības macc, bet ir atšķirība, ka es to saņemu no senču dieviem, par visu ko esmu darijis Latvijas labā, tās čiganstānas prostitūtas saņem naudu par līdz maucībai istapšanu visiem, tikai ne Latviešiem!