www.sudzibas.lv Slikti dara pāri

Slikti - dara pāri

informācija par vienu lietotāju no portāla draugiem.

Vārds, uzvārds ----
Valērijs Stepnojs
Cēsis, Rīga, Jelg ava

Viņa vecums. 34 drīz 35 ...Šai personai nav kauna. Uzdodās par jaunāku un uzmācās nepilngadīgām meitenēm. Vai ir upuri vel nav zināms...Bet ir tie kuri varēja par tādām kļūt. tās ir divas meitenes. Vārdus neatklāšu. viņu vecums 15 un 17 gadi. Viņš iepazīstās ar tām internetā. draudzībai. Un satiekot mēģina savaldzināt... Viņa iecienītās frāze... " esmu baigais pipars " un stāstiņi par seksu. randiņus viņš sarunā vietās...kur ir zaļumi, apkrūmotās daļās.

Un tāds cilvēks strādā SEB. automātiski bojā labas iestādes prestižu. Vai tādiem cilvēkiem mēs varam uzticēties? Šis ir gadsimta jautājums.

E

A aleksa 12.07.2010

Evija, ārstejies! Ja nepilngadīgām meitenēm ir pretenzijas, lai raksta iesniegumu policijā (vēl jautājums, ko tādas sīkaļas ar šo piparu iepazīstas, draudzībai? kā tad..)

V Valērijsstepnojs 12.07.2010

IEMĀCIES MELOT TĀLĀK! JA TU VĒL NEZINI TAD PAR NEPATIESIEM APMELOJUMIEM SAUC PIE KRIMINĀL ATBILDĪBAS! TĀKĀ TIKSIMIES EVIJ POLICIJĀ, UZ KURIENI TAISOS RĪT IET AR IESNIEGUMU! VISU CIEŅU PIPARS VALĒRIJS STEPNOJS.

J joe 12.07.2010

ta tik tureet Valērij !! evijai DIRSA SMIRD ! nepatiesi apmelojot cilveku pie tevis atnaks dirsas vecis ar savu balos spalvaino sviedraino dirsu tev novilks pa seju kamer tu gulesi

C Cunt 16.07.2010

Joe-tev PIMPIS/PIZDA SMIRD!

V Viktorija 13.03.2011

Piekrītu Aleksas viedoklim!
Joe un Cunt-vai jūs pie pilna prāta, rakstīt šitādu sviestu...?