www.sudzibas.lv Sky Vadības maiņa?

SKY - Vadības maiņa?

Esmu mazliet nesaprašanā, vēl pirms kāda laika iepērkoties Zolitūdes Sky veikalā, mani apkalpoja smaidoši, dzīvespriecīgi pārdevēji, bet tad krasi viss mainījās-viss apkalpojošais personāls vairāk līdzinās pieklājīgiem, iebiedētiem robotiem!!!
Kas noticis?

E

X xxx 19.03.2010

pilnībā piekrītu. Tas pats notiekas arī Mežciema skajā. Varbut vadībai vajadzētu pievērst uzmanību, jo pretējā gadījumā aizbiedēs visus klientus ar savu attieksmi

M McKinley 19.03.2010

Nu jā man arī ja pārdevēja nepasmaida,
es nekad uz to veikalu vairs neeju :D :D :D

A Amadeja 19.03.2010

Ulmaņa gatves ''SkY'' ir jauns direktors un despotiska attieksme pret darbiniekiem.Kasierīšu acīs ir redzamas neviltotas bailes par savu darbu un priekšniecība ar to zvērīgi manipulē.

E Eseseseseseses 19.03.2010

Nu vispar laiku pa laikam sanak iegriezties Jurmalas sosejas "SKY" un ir gadijies visadi - ir laipnas pardevejas, gan pie kasem, gan zale, kuras gan pasveicinas, gan atbildes uz jautajumiem, bet ir bijusas ari tadas ar koka gimjiem, nelaipnas un apkalpojot neizdves ne varda. Un tas ta nav tikai tagad, bet gan pedejo paris gadu laika.

0 0104 22.03.2010

Krasta ielā tas pats stulbums, laikam vadībai bēniņos ir tukšs

м марина 23.03.2010

могу обьяснить почему так, начальстыо своими придирками достало всех, на 4 отдела работают по 3 продавца, а по утрам и вечерам по 2, витрина должна быть идеальной, договорились до того что русские продавцы должны между собой разговаривать по латышски, вообще открытым текстом говорят-если не нравится уходите, на ваше место возьмем людей за минималку, тут уже и будешь улыбаться через силу, на работу ходишь как на войну

J Jānis Bokums 24.03.2010

Jā, iepriekšējā direktore, kaut arī bija stingra sieviete, tomēr viņā bij kaut kāda sirsnība.
Šitais direktors domā tikai par savu draugu un radinieku iekārtošanu darbā.
A tas, ka sagandē cilvēku likteņus, un laiž veikalu uz grunti, tas šim pie pakaļas(atvainojos par izteicienu).

A Amadeja 24.03.2010

žēl, ka kādreiz tik prestižais veikals ir zaudējis savu spožumu...Kad direktors bija Armands, šis veikals bija visvislabākais un iepirkties bija patīkami, līmenis augsts...bet tagad- tirgo vecu preci.

I Ilze 15.04.2010

Pirms pāris dienām biju skajā ulmaņu gatvē-kas tas par galveno apsargu, kura stāvs tur mūžīgi redzams otrajā stāvā?!

A anna 16.04.2010

ja soglasna, sama rabotaju v skae na krasta.tam polnostju pomenjalosj rukovodstvo, tvoritsja polnij bespridel, uvolnjajut ljudej kotorie im ne nravjatsja.ranjwe xodila na rabotu s udovolstviem, a schas nogi ne idut tuda.direktor i ego zamestitelj prosto net slov, uzasni.preznee rukovodstvo bilo super mozno bilo podojti uznatj vse chto tebja interesjuet, k etomu ze nachalstvu ne xochetsja lishnij raz podxoditj oni takie samodavolnie, shitajut sebja nastojashimi gospodami.

E Eva 14.09.2010

Uzņēmums kurā strādā cilvēki ar personību dalīšanos!

R RedLips 16.05.2016

Es atceros to vadītāju, viņam patika kliegt uz saviem darbiniekiem, tā lai visi dzirt, tai skaitā klienti, tas nenotika, kur kabinetā, bet gan tirdzniecības zālē. Un cik pieminu, viņam bija ļoti draudzīgas attiecības ar noliktavas pārvaldnieku, kurš ļoti ātri pakāpās pa karjeras kāpnēm un kļuva par direktora vietnieku.

pilnīgi 100% piekrītu šim komentāram par nekorekto attieksmi pret saviem darbiniekiem! Attieksme pret darbiniekiem ir līdzīga attieksme pret vergiem, arī līguma laušanas brīdī tevi sagaida ļoti nedraudzīga un pat ne gluži cilvēciska attieksme. Šāda attieksme pret cilvēkiem sākas no augstākajiem vadošajiem amatiem līdz vidējā līmeņa vadītājiem. Taču vienkāršie darbinieki, kas iegulda savus fiziskos spēkus, ir tik labi un brīnišķīgi, kas dara godu personāla nodaļai! Secinājums: Jau ar pirmajiem sadarbības sākuma soļiem jūs tiksiet maldināts, un, laužot līgumu, jūs sagaidīs negaidīts un nepatīkams pārsteigums!