www.sudzibas.lv Sky Darba pieredze

Sky K. Ulmaņa gatve - Darba pieredze

Gribu jums pastāstīt par savu darba pieredzi veikalā Sky Rīga K. Ulmaņu gatvē. Strādāju tur kādu laiku atpakaļ, un gribu iepazīstināt ar skatu no iekšpuses. Toreiz tur nebija maizes ceptuves, visas kūkas veda, no Duntes ielas Sky, kad kūkām beidzās termiņš mums lika, uzmanīgi plēst nost oriģinālo cenu ar datumu un pārlīmēt jauno, tā ā, ja uz cenas adrese bija Ulmaņa Gatves Sky, ziniet tai kūkai jau ir vismaz 3 dienas, ja ne vairāk. Tas nebija viss, visiem iecienītā pelēkā Ciabata mēdza vasarā ātri pēlēt, nu kā nesviedīs jau ārā, tāpēc lika ņemt rupju lupatu un berzt nost pelējumu, un kā zināms, ja kas pēlē tad produkts ir saindēts.
Un vēl mazliet par piegatavoto pārtiku, es domāju par siltajām pusdienām, viņas dažreiz tika piegatavotas no zaļām vistiņām. Par vienu gan varu nomierināt, salātus tur nemazgā, nu vismaz tad, kad es tur vēl atrados.
Labu apetīti!

R