www.sudzibas.lv Sky Attieksme pret klientiem

SKY - Attieksme pret klientiem

Biju atvaļinājumā aizbraucis uz Rīgu ar savu draudzeni kura pēc tautības nav latviete un gribēju viņai parādīt kad pie mums veikalā sky var var dabūt preces kuras tirgo ārzemēs, paņemam lietas ko iekārojām un devāmies uz kasēm, kasiere visu saskaitīja, es samaksāju un palūdzu vai nevarētu izmainīt 5 € banknoti par 1€ monētam jo vēlējos nomazgāt automašīnu blakus automazgātuve un pārdevēja rupji pat ne paskatoties kasē vai varētu izmainīt uzreiz atcirta ( nē nevaru)! Pilnīgi nekādas laipnības! Tā bija pirmā un arī pēdējā reize kad iepērkos šajā veikalā!

D Dontkillmyvibe 24.08.2016

Kāds tam sakars ar draudzenes tautību? Un kopš kuriem laikiem veikals pilda bankas funkcijas?

C Cilvēks16 25.08.2016

Nevienā veikalā, kasieri nedrīkst mainīt naudu.

J Justsayingmate 25.08.2016

Tautībai ir sakars ar to kāpēc vispār gājām tai veikalā !kādas vēl bankas funkcijas, ja es iepirkos un tā vietā lai izdotu atlikumu 5€ banknote jautāju vai nevarētu izdot monētas !

C Cilvēks16 27.08.2016

veikali nenodarbojas ar mainīšanu, kāpēc būtu jāizdod monētās, ja veikaliem ir izmaksas par monētu sapakošanu. Tās atved sapakotas, mums monētas nav neierobežotā daudzumā, tāpēc bieži uzprasam pircējiem monētas.

J John Johnson 24.08.2016

Runa ir ne par bankas funkcijam, bet par attieksmi

C Cilvēks16 25.08.2016

Attieksmei nav nekāda sakara, ja kasieriem ir noteikts darba noteikumos, kad pie kases nauda netiek mainīta, tad arī netiek. Katram pašam jāsaprot, kad naudu var samainīt bankās, vai arī varat nopirkt kaut vai sērkociņu kastīti, pie reizes izdos samainītu naudu... Gribi teikt, kad ja kādam pircējam ienāk doma samainīt naudu, tad kasierim jātērē savs laiks, lai skaidrotu, kad nedrīkst mainīt. Kasieriem arī ir savi darbi... Katrā ziņā sūdzība ir nevietā...

D Dean D 24.08.2016

Tur ir automāts blakus. Kur var samainīt naudu. Nav ko kasierēm traucēt darbu!

C Chelsey 24.08.2016

:D :D cik maz gan cilvēkiem vajag, lai pienāktu "pēdējā reize, kad te iepērkos". :D Šitādā garā drīz nevienā veikalā nevarēs ieiet, jo visur kāds kaut ko ne tā būs pateicis un ne tā paskatījies. :D

C Chelsey 24.08.2016

Ā, un vispār, tu saki, ka šī bija PIRMĀ un pēdējā reize, kad tur iepērcies... :D tad jau nekāds labais gids no Tevis nebūs sanācis :D

J Justsayingmate 25.08.2016

Tiem kuri izlasa ceturtdaļu no sūdzības-runa ir par kasieres attieksmi pret klientu, un gabals jau nenokritīs ja būs kaut nedaudz laipna un izskaidros kad kasiere nedrīkst mainīt naudu !

C Cilvēks16 27.08.2016

Tautai jābūt daudz maz izglītotai, nevis visu laiku kaut kas jāskaidro. Vairākums zin kad kasē nedrīkst mainīt naudu, tāpēc kur tur laipnība uz muļķīgu jautājumu. Iedomājies sevi kasieres vietā, ja Tev katrs 4 teiktu izdodiet man tādu naudu u.t.t. Kur ir loģika?!

C Chelsey 26.08.2016

Kasiere atcirta "nē nevaru". Značit nevar. Viņa ko, uzbļāva Tev? Ko viņai vajadzēja teikt? Cienījamais kungs, es nedrīkstu vilcināt savu dārgo darba laiku, meklējot jums piemērotas monētas!? Neapskaužu jūsu nervu sistēmu, ja tik ikdienišķs sīkums tā spēj sabojāt dienu.

K kacis 26.08.2016

meitene laikam vakarā neiedeva :D tapēc vainīga kasiere, kas neizmainīja naudu :D:D
brīnos vispār kā tādi cilvēki apgrozās sabiedrībā, kas apvainojas par tādām lietam, kā kasieres labvēlība.. pagaidi tik kad satiksies kādreiz ar mazo veikalu pārdevējiem, RS darbiniekiem, apsardzes dienesta darbiniekiem.. tak apčurāsies no tā "savstarpējā kontakta"

J Justsayingmate 27.08.2016

Kāds sakars došanai? ! Tipisks degradeta cilvēka komentārs!

R Roberts 26.08.2016

Kurš vēl SKY iepērkas? Tas veikals ir musars, štrunts par cenām, nebūtu žēl, ja uzturētu visu kārtībā un darbinieki nebūtu gandrīz vai tas pats maximas variants, tad varētu domāt tālāk ko vēl uzlabot, lai tas veikals vispār kaut 10% attaisnotu savu reputāciju un "prestižu". Ja ļoti gribās kādu no tām precēm, ko pārējos veikalos neatrast, jā diemžēl jāiet uz Sky, tomēr labāk ir paskatīties Stockmann alternatīvas, jebkurā gadījumā, Stockmann krietni pārsit Sky visās jomās.

A Armands Ozoliņš 28.08.2016

Iepērkas sky , bet mašīnu mazgā pa monētām? :DDD gudriniek, pie tiem car wash aparātiem ir ari monētu mainītājs.