Sky Beauty - Krāpšana

Biju liekt nagus, iepriekš pierakstoties pajautāju cik būs apmēram jāmaksā. Man teica no 25-30€. Priekš gēlu nagu profilakses diez gan padārgi, bet man nebija variantu, tāpēc pierakstījos. Nākošajā dienā jau gāju likt nagus, nekādu dizainu netaisīji, nekādi zīmējumi, ļoti vienkārši bez extram. Visa procedūra ilga 3h? nezinu vai citos salonos arī tik ilgi taisa gēla nagu profilaksi? Kad beidzot procedūra bija galā man pieprasīja 35€. Biju šokā, 35€ par gēla nagu profilaksi? Jūs nopietni? Tas jau nekas, kad es prasīju ar cik man būs jāmaksā, tad 30€ bija max. Nekad vaira neatgriezīšos šajā salonā, nekad. Diemžēl neesmu pirmā un pēdējā, kura tiek apkrāpta

I

L Lailailai 11.01.2020

Nav ne mazākas apjausmas kas ir gēla nagu profilakse. Domāju, ka lielakajai daļai cilvēces arī nekas tāds nav piedzīvots. Iespējams, ka Tev bija tik netīri nagi, ka tā vairs nebija profilakse, bet kapitālais remonts.
Lētāk būs kopt savus nagus.

E Elisa Elisija 11.01.2020

Ja runa ir par pieaudzētu nagu profilaksi, tad nē, tas nav pārāk dārgi. Labi, kārtīgi saloni tieši tā arī ņem, 25-30€, citviet pat vairāk. Kādā kaktu saloniņā gan jau arī pa piečuku var sarunāt.

S sensor 11.01.2020

Šāda taktika viņiem pēc pakalpojumu veikšanas ir jau n-tos gadus. Nekas nav mainījies. :D Un nevienam nav drosmes stāties viņiem pretī. :(

BondsBonds 12.01.2020

Liekt nagus var stipri lētāk. Skrūvspīlē vai kaut kā tā..Bet ja nopietni - 3h, 30eiro, ir normāli. Sanāk aptuveni vidējā alga valstī.