Skūteru Centrs - Antiserviss

Neizsniedz čekus rolleru un kvadraciklu pārdošanās bŗīdī, rolleri "noklājas " pēc 3 dienu lietošanas (lietojot saudzīgi, pēc iebraukšanas noteikumiem), kad vaicā, lai apskatās (garantijas laiks nav pagājis) - pieprasa maksāt 45LVL, jo paralēli veikšost arī eļļas maiņu.. Pēc 3 dienu braukšanas??? Arī citiem klientiem tika atteikts garantijas remonts, ja nepiekrīt maksāt 45 LVL, kaut arī apkopes laiks nav pienācis. Sāk nedaudz rosīties tikai tad, kad sasola Patērētāju tiesības un Finanšu inspekcijas pārbaudes (par neizsniegtajiem čekiem). Pārdevējs reaģēt sāk tikai, ja ar viņu runā krievu valodā, - latviski, tātad nesaprot -, un atbild lauzītā latviešu val, no kuras daudz kas nav saprotams. Be štrunts ar valodām, ja cilvēks sakarīgi apkalpotu un IEKLAUSĪTOS klientā.. Bet viņš sāk draudēt, ka sagādās problēmas tiem, kam viņš pats nav izsitis čeku un pārdevis rolleri par "melno" naudu. Arī augstākstāvošu personu tālruņus neizsniedz, tie ir ar viltīgām metodēm jāizvilina no citām Skuteru centa filiālēm. Situāciju risina tikai ieradies "šefs". NEKAD vairs tur nebraukšu! Nevienam neiesaku tur veikt jebkādus darījumus. Būsiet zaudētāji, un beigās Jūs vēl pataisīs arī par muļķiem.

I

I Igors 30.04.2009

piekriitu tev man tur ar saanaaca baigaas probleemas ar skuuteru.Riktiiga uzmesanas kantoris

D Dima 28.05.2009

da oni tam ve4no vseh durjat pokupal u nih keeway flash sprosili signalizaciju nado. ja soglasilsja za 4to +50ls vrode ili 30 vzjali nu ne fakt. a potom vijasnilos' 4to eto vse uze v standartnuju komplektaciju vhodit.