SkuLight, nekustamie īpašumi - Slikts serviss

Interesējos par nekustamā īpašuma iegādi Stabu Ielā 53, Rīgā, kura pārdošanas sludinājums publicēts ss.com. Sazinoties ar it kā pārdēvēju - +371 20152900, lai vienotos par tikšanās laiku un objekta apskati, tālāk par nopratināšanu ar mērķi izzināt sensitīvus datus (personu un naudas līdzekļu) , netiekam. Ar to arī beidzas saruna pa tālruni.
Nestāstiet svešiniekiem pa tālruni informāciju par sevi! Un nepērciet "kaķi maisā"!
Tas izskatās pēc krāpniecības vai pēc ļoti slikta slikta servisa labākajā gadījumā.

V VilnisBanga 22.01.2020

Dažreiz cilvēki domā, ka svešiniekus laist iekšā savā īpašumā pastaigāties ir pienākums un ja paprasa papildus info, tad ir slikti. Iespējams viņš vēlējās uzzināt vai Jūsu iespējas ir atbilstošas, lai nebūtu jāiet uz ekskursiju. Uzskatu, ka nedaudz iepazīties ar cilvēku, ko laid iekšā īpašumā nav nekas īpašs. Varbūt viņš vēlējās pēc iespējas laicīgāk uzzināt vai Jūsu līdzekļi ir legāli, kam tagad pievērš lielu uzmanību.

M Mixx 30.01.2023

tas nevienam nav jazina, es perku kešā vai kredītā un nav kaut kādam krievam jaizprasna personas dai un nauda slietas par tadu var aiziet policija uzrakstīt iesniegumu.
Tā kā tāds saraskina kantorka jau vien izskatas.

Я связываюсь с вами, потому что это правда, что мы не знаем друг друга. Меня зовут Michel Sauveur PARIENTE, родился 17 апреля 1948 года. Я очень боюсь, потому что мой доктор только что сообщил мне, что мои дни сочтены из-за моего состояния здоровья. Однако у меня нет ни жены, ни детей, которые могли бы завещать мое наследство. Для этого я завещаю вам мое наследство в размере (€ 9 000 000). Пожалуйста, свяжитесь со мной и банком, который будет управлять процессом пожертвования с вами.