www.sudzibas.lv Skroptstu pieaudzēšanu Stabu iela 20 Attieksme, Kompetence,profesionālisms

Skroptstu pieaudzēšanu Stabu iela 20 - Attieksme, Kompetence,profesionālisms

Skropstas bija norunāts plkst. 20.00 pēc darba vēl aigāju uz turieni, se'dēju un gaidīju vēl 40 min, par ko iepriekš paziņot nevarēja. gāju tur jo nopirku ZIZU kuponu, kur apraksts jau nu vienkārši bija izcils, dabīgās utt... ziniet, ja tas kas man tagad ir uz acīm ir profesionāli izstr'dāts un no profesionāliem materiāliem, tad piedodiet atvainojiet, bet man liekas, ka man pie acīm ir bārbijas mati, un pat iedomāties negribu, kas notiks kad viņas kritīs ārā, jo līme ir sagāzta tā... man vienkārši trūkts vārdu, dabīga izskata rezultātā ieguvu briesmīgas skropstas, nevis pavedinošu bet atbaidošu skatienu, ka nav ne jausmas kad tas viss tulīt man izbirs, un tad gan būs šausmas jo noteitki izbirzz visas skropstas arī tās uz kurām nav liekās, jo līme tika uzšķiesta virsū pa visu skropstu līniju - esmu šokā ...

Dārgās meitenes nejiet tur, un vispār enejiet uz šitajiem kuponiem nekur, kur nav pārbaudīts, jo tikai tapēc 1 reizi mūž''a rakstu sūdzību, jo esmu patiešām nepamierināta.

E

B Baiba 07.10.2011

Nu nezinu nezinu, kad gāju pie viņiem pieaudzēt skropstas uz mazajām kaunuma lūpām un uzacis uz lielajām, tad darbs tika paveikts ļoti kvalitatīvi un profesionāli. Pat mans vīrs sākumā nobijās un padomāja, ka man izauga trešā acs!

T Točno 08.10.2011

Točno, ja tās ir dabīgās, tātad izgatavotas no miroņu kūša spalvām!

D Diāna 12.10.2011

Es neesmu meistare, bet stradāju tajā salonā arī. Atceros meiteni kura sudzās tagad. Tur bija tāda situācija ka uz vienu laiku atnāca 2 cilvēki. Un Jus, Evija, izrādās ka bijat pierakstīta vispār uz citu dienu. Ja jums patīk dabīgas skropstas, tad priekš kam pieaudzēt??? Protams ka pieaudzētie skropstiņi neizskatisies tik naturāli ka savējie. Kā arī gribu pateikt, ka meistare vienmēr jautā par garumu un daudzumu. Kā arī Jums bija iespēja uz vietas pateikt ka Jums nepatīk un Jums to visu uzreiz noņemtu.

K klients 18.10.2011

Piekrītu, ka līmes daudzums tiek lietots PĀRMĒRĪGI daudz, dēļ tā skropstu pamatlīnijas lielākā daļa ir viengabalains ciets veidojums. Netiek ievērots, ka pieaudzējot pie dabīgās skropstas tiek individuāli līmēta mākslīgā. Esmu vīlusies (salīdzinot ar citu meistaru darbu).

D dace 20.10.2011

Es arii esmu ljoti ljoti viilusies par sho vietu!! Taas bija tiiraas shausmas.!! Man viss taapat kaa Evijai!! Viekaarshi sakjepinaatas virsuu!!

T Točno 20.10.2011

Točno Stabu ielas skropstas nu gluži kā stabi!

D dace 20.10.2011

Iesaku cietushaam meiteneem savaakties pulcinjaa un doties pie vinjaam peec kompensaacijas. Rakstat man uz epastu. Sapulceesimies un iesim. Nopietni.

D Diāna 20.10.2011

Esmu tas meistares kolleģe un man bija viss izstastīts. Viņa sazvanīja pasniedzēju, kura viņu mācija. Un pasniedzēja teica, ka Jūs droši varat zvanīt tieši viņai (mana kolleģe iedos jums numuriņu) un iet taisīt ekspertīzi. Bet ja taisnība būs meistarei un pasniedzējai un viss būs ok, tad Jums būs vel jāmaksa par ekspertīzi. Visi čeki no veikaliem kur bija noprkti materiāli meistarei ir. Tur jau ir parbaudīta kvalitāte un tie veikali jau sen stradā un pardod prof. instrumentus un materiālus. Meistarei sertifikats ir. Kā arī ir pastavigie klienti, kuri daudzas reizes jaut taisīja korrekciju. Tapēc šaubos ka Jums būs taisnība..

D dace 22.10.2011

Labaak iedodiet to meitenju nr. kuras ir patstaaviigaas klientes. Vinjas nav bijushas pie iista profesionaalja! Esmu ar mieru sazinaaties ar juusu "skolotaaju" .

D Diāna 22.10.2011

Zvaniet uz to numuru, kurš norādīts kuponā, meistare iedos jums pasniedzējas kontaktus.
Man arī bija pieaudzēti tie skropstiņi - turējas 4 nedeļas un nekādu problēmu nebija.

D Diāna 24.10.2011

рг

M MisisX 28.10.2011

Es domaju ka katram meistarim ir savs darbs, un vienam patik otram ne, tad vajag meklet savu meisteri, ne viss rakstit seit sudzibas.Ne var ta stradat lai visiem bus labas komentarijas un prieks, no 100 cilvekiem it gan atrodas 1-2 cilveki kuri pateikt ka vinam ne patik un tu esi sliktais meistaris.Bet ta katrai darbai.Es pati stradaju 8 gadus ar klientiem, un satiku dazadus cilvekus...Var but jums ne patik tadas, bet citais ir priecigs.Isniba galveno paskaidrot pareizi ko velejas.

D Diāna 30.10.2011

Misis X - Tieši tā! Nevar būt tā kā visiem patīk. Būs vienmēr tādi kuriem nepatīk.

G G 04.11.2011

Neesmu nekad likusi skropstas ne tur, ne jebkur citur, BET tik daudz pat es zinu, ka, pieaudzējot skropstas, katru atsevišķu pieaudzējamo skropstu piestiprina ATSEVIŠĶAI dabīgajai. Nevis sazieķē līmi, kā pagadās, un saķepina kopā vairākas dabīgās skropstas.
Var runāt par to, ka gaumes dažādas - ok, gaumes varbūt, bet ir pamatlietas, pie kurām ir jāpieturās, ja grib profesionāli strādāt. Tikat labi tad tiešām var salīmēt parastus matus ar superlīmi un pateikt, ka - tas, ka tev nepatīk, vēl nenozīmē, ka pakalpojums veikts slikti, citiem varbūt patiks. Muļķības, ja tiek saķepinātas kopā vairākas īstās skropstas, tas IR slikti un nekvalitatīvi veikts darbs!

K Klient 23.11.2011

Абсолютно согласна с автором. Ужасно работает эта Диана. Я когда открыла глаза, просто не поверила, а она начала тараторить: ой как натурально, ой как красиво. Просила сделать по минимальному без перебора, получилось как у куклы и все одним куском, да еще как камень твердые.Пошла на следующий день к другому мастеру, она в шоке была. Показала мне куски клея, который был наляпан. Все сняли, поставили другие и совсем другой вид. Туда больше ни ногой.

D Diāna 29.11.2011

Klient
У нас вобще нет и не было мастера по ресницам по имени Диана. Может быть вы ошиблись дверью? Не публикуйте пожалуйста непроверенную информацию.