www.sudzibas.lv Skropstu un nagu pieaudzesana. Nekvalitativa nagu piaudzesana.

Skropstu un nagu pieaudzesana. - Nekvalitativa nagu piaudzesana.

Sveicinati visiem.Es velejos nagus piaudzet,mans kvalitativais meistars bij aiznemts,nacas gaidit 2nedeljas,man steidzami vajadzeja jaunus nagus pieaudzet.Dzivojot netalu no bernu pasaules mans tuvakais salons atradas MATISA IELA 81,ta nu es nolemu iegriezties pie svesa meistares uztaisit,jo ka jau teicu patstavigais meistars bij aiznemts.Ceturdiena 26.janvari sarunaju Pie meistares MARIJAS ALKVIST.Ta nu sataisiju nagus,saruna bij diezgan nepieklajigi,jo ka es pateicu,ka vajag man perfekti sataisit,jo noverteju meistaru kvalitati,ne gala rezultati,jo sie nagi man turas 3-4nedeljas.Jutot meistares darba kalitati,bij paredzams,kad kautkas nebus kartiba.Pagaja 5dienas 1februaris un man saluza 2nadzinji pilniba,un parejiem nagiem jau kabatinjas veidojas,sievietes,kas liek nagus sapratis,ko tas nozime.Esmu ljoti neapmierinata,s.g.1februari zvanot vinjai,pasakot savu viedokli par nagiem velejos atgriezst savu naudu,zvanot sai meistarei MARIJAI ALKVIST,vinja saka,ka nav laika un nometa klausuli,ejot pie vinjas uz salonu zvanot necela,jo vinja sodien strada,skatoties salona atslegas bij iekspuses durvis,pati iegajusi ieksa.Vien liecina,ka si meistere ne vien nekulturali sadi rikojas,bet apkrapj savus klientus.
Miljas damas bridinu Jus par so krapnieci MARIJA [slēpt]@inbox.lv mob.20089425

B

Rozishakungs 02.02.2012

Sveika, es varu teikt to ka aizejot nedaudz talāk uz to pasu valdemār ielu tur Jūs varētu pielikt nagus tiešam kvalitatīvus un par tam atbilstošu cenu, ja jau redzējāt ka neliek īpaši labi viņa tos nadziņus tad jau vajadzēja kko teikt procesa laikā. Katrs meisters dod zināmu garantiju savam darbam, tāpēc varat mierīgi iet sūdzēties uz to salonu jebkurā laikā. Protams tikai tad ja tie nadziņi netika sabojāti jūsu vainas dēļ.

Rozishakungs 02.02.2012

K krasotka 06.02.2012

Regulaari taisu pie Marijas Nagus un skropstas, -- un nav nekaadu iebildumu! Var but te raksta vienkarsi KONKURENTI? Marija ir viena no labakajiem meistariem visaa Riigaa, un savu darbu padara PERFEKTI !
Vienkaarsi Jums jaatrod SAVS meistars !

D DOREMI 22.02.2012

BUSY7!!!

Ja meistars ir aizņemts un pie viņa ir rindas, tas nozīmē, ka tad pie viņa arī ir pieprasījums un labi strādā!!! Nevajag šeit histēriski bļaustīties, tas Tev godu nedara!!!
Tāds stils neliecina par inteliģenci .Arī rakstīt vajadzētu pareizi iemācīties, pirms šeit ko raksti!!!
Absolūti nepiekrītu garajai un histēriskajai BUSY7 sūdzībai, jo pie Marijas eju kopš tā brīža, kamēr viņa vien tur strādā - lieku nadziņus, griežu matus, un vienmēr viss ir perfektā kārtībā.Ļoti skaisti un kvalitatīvi, arī ne dārgi.Un arī mans vīrs pie viņas griež matus!!!
Ja pats iesi tumšu domu pilns, tad arī pretī to pašu saņemsi!!!
Marija strādā no tiesas ļoti labi!
Iesaku, jo pati esmu bijusi pie dažādiem meistariem.

M marijaalkviste 30.01.2013

Cienijama Jolantinja, visiem patikt nevar, tada jau musu dzive. Bet vienalga paldies Jums par Jusu viedokli! Ari antireklama ir reklama :). Patikami, ka veltijat savu dargu laiku veselai vestulei par manu personu.
Milas meitenes, liels paldies par Jusu atsauksmem!

Jusu Marija Alkviste.

ņ ŅAU 30.12.2014

Taisnība jau ir tajā, ka katram savs meistars. Bet vai ir pieklājīgi mest nost klausuli, kad zvana ar lūgumu izlabot nagus, vai atgriezt naudu, ja jau jūs esat tik profesionāla?
Ir apsveicami tas, ka jau ir iestrādāta sava klientūra, bet dzīvē gadās visādi, tāpēc arī tiem, kas nāk pirmo reizi- jāizrāda pretīmnākšana,
Un gramatika un pareizrakstība nav galvenais- kā daža laba iepriekš minēja. Galvenais ir FAKTS, ka Marija neuzņamas atbildību par veikto darbu.