Skropstu Pieaudzēšana - Sarmīte Rudzīte

Meitenes nelieciet skropstas pie Sarmites Rudzites (Sermulaitis) liek vienkarsi šausmīgi, skropstas bija jāņem uzreiz nost, palikam bez skropstam, pilnigi sabojatas!bildes izskatas labas kuras vinai ir ieliktas, bet dzive izskatas sausmigi neakurati un nesmuki!skropstas pieaudze ar pirkstiem, cik zinu ka parasti to dara ar pinceti!

S Svetlana 12.07.2010

Cilvēki nesūdzas, bet stāsta par savu sūro pieredzi...un tam, ko te meitenes uzrakstīja es ticu, jo ir tie "tipa" suoerspeciālisti, kuri īstenībā neko nemāk

N Nikola 21.07.2010

Sabīne Kraukle????? Vai tu gadījumā neesi pati Sarmīte? :D Tu šeit, visās sūdzībās, esi VIENĪGĀ, kas par viņu tikai kaut ko labu saka, vai tiešām domā, ka visi ticēs tieši tev vai simtiem meiteņu, kas tiešām ir iegrābušies???? Vai tiešām??? Varbūt tev smadzenes nestrādā, domāju, ka tu esi tiešām lose, saki kaut kādas muļķības!! Daudzām meitenēm bija uzliktas skropstas vnk šausmīgi un nav starpības, vai sūdzības raksta mājsamnieces vai prezidenti :D Apskaties, palasi ko par viņu raksta! Vai tiešām domā, ka viss ir tik perfekti, kā tu te par viņu stāsti? Šeit dalās ar pieredzi, lai cits tā neiegrābtos. Ja kāds šeit teiktajam netic, lai pats pārbaida! Es teikšu pati par sevi, tādos SŪDOS es vairāk neiegrābšos!!!

J jana 22.07.2010

sarmite liek skropastas vnk shausmigi neko nejedzot no skropstu pieaudzeshanas un prastas higenas, neiesaku pie vinjas iet skropstas beigtas un acis jaarstee nesaprotu ar kadiem materialiem vinja strada ar super limi? :D

N Nikola2:) 23.07.2010

Nikola tu patlaban izsklausies ta it ka vinja nevis skropstas butu likusi, bet tu vienkarsi bezdarbibas pec te raksti, nedaudz iestudets :D Un ja ieraksta jebkuras meisteres vardu te tiesham var daudz ko palasit, gan oar tiem matiem nagiem un es ari atgad gribeju iet likt skropstas un ierakstiju Ruta jozus vardu un par vinu ari daudz kas rakstits, un tagad vispar nezinu kur lai iet.. :) It ka jau nevajag klausitos citos, ja godigi tagad pilnigi prasas aiziet tur kur visvairak sudzas, tagad tikai jaizlemj kur :D