www.sudzibas.lv Skropstu Pieaudzēšana Krāpniece Ieva Strautmane

Skropstu Pieaudzēšana - Krāpniece Ieva Strautmane

Sveicināti,

Esmu skropstu pieaudzēšanas meistare un gribētu brīdināt pārējās meistares, kā arī vienkārši cilvēkus par nekaunīgu krāpnieci vārdā IEVA STRAUTMANE. Šis 18 gadīgais skuķis 3 nedēļas atpakaļ pierakstījies pie manis uz skropstu pieaudzēšanas pakalpojumu. Pēc skropstu pieaudzēšanas Ieva Strautmane paziņoja, ka skaidras naudas, lai norēķinātos par pakalpojumu, viņai nav. Man nekas cits neatlika, kā ļaut viņai pārskaitīt man naudu caur internetbanku uz kontu. To viņa solījās izdarīt tajā pašā dienā.

Kad pēc vairāku dienu gaidīšanas zvanīju un jautāju, kādēļ neesmu to saņēmusi- atbilde bija tāda, ka nauda ir nosūtīta, arī no konta noņēmusies, vienkārši līdz manīm laikam nav nonākusi. Solījās noskaidrot bankā kas un kā, un tad ievest man skaidro naudu. Kā noprotiet, nekāda nauda netika ievesta. Katru reizi kad zvanīju Ievai Strautmanei, tika nosauktas dažādas atrunas- tad nav laika, tad vēl kaut kas. Atradu šo meiteni arī portālā draugiem.lv, šī ir tik nekaunīga, ka atļaujas teikt- ko tad tu man vari izdarīt? Sameklēju un aizrakstīju arī mātei, vēstule tika izlasīta, taču atbildi tā arī neesmu sagaidījusi.

Tagad saprotu, ka meitene nodarbojas ar šo krāpniecību regulāri. Summa nav liela- 12Ls, taču pašlaik principa pēc gribu novest šo lietu līdz publicitātei. Policijā vērsīšos pirmdien, jo tāda nekaunība tracina.

Tātad, ja nu meitene vārdā IEVA STRAUTMANE, 18 gadi, tel.nr. 25927214 pierakstās pie Jums uz kādu pakalpojumu- esiet uzmanīgi, var sanākt tāpat, kā man.

I

B besiga22 17.01.2015

Tadam smaram zobi jadauza lauka lai vairs galva nelien tadas domas.Pie reizes muterei ar par to ka savu dabas kludu nemaceja izaudzinat!!