www.sudzibas.lv Skropstu Pieaudzēšana Krāpniece Ieva Strautmane

Skropstu Pieaudzēšana - Krāpniece Ieva Strautmane

Sveicināti,

Esmu skropstu pieaudzēšanas meistare un gribētu brīdināt pārējās meistares, kā arī vienkārši cilvēkus par nekaunīgu krāpnieci vārdā IEVA STRAUTMANE. Šis 18 gadīgais skuķis 3 nedēļas atpakaļ pierakstījies pie manis uz skropstu pieaudzēšanas pakalpojumu. Pēc skropstu pieaudzēšanas Ieva Strautmane paziņoja, ka skaidras naudas, lai norēķinātos par pakalpojumu, viņai nav. Man nekas cits neatlika, kā ļaut viņai pārskaitīt man naudu caur internetbanku uz kontu. To viņa solījās izdarīt tajā pašā dienā.

Kad pēc vairāku dienu gaidīšanas zvanīju un jautāju, kādēļ neesmu to saņēmusi- atbilde bija tāda, ka nauda ir nosūtīta, arī no konta noņēmusies, vienkārši līdz manīm laikam nav nonākusi. Solījās noskaidrot bankā kas un kā, un tad ievest man skaidro naudu. Kā noprotiet, nekāda nauda netika ievesta. Katru reizi kad zvanīju Ievai Strautmanei, tika nosauktas dažādas atrunas- tad nav laika, tad vēl kaut kas. Atradu šo meiteni arī portālā draugiem.lv, šī ir tik nekaunīga, ka atļaujas teikt- ko tad tu man vari izdarīt? Sameklēju un aizrakstīju arī mātei, vēstule tika izlasīta, taču atbildi tā arī neesmu sagaidījusi.

Tagad saprotu, ka meitene nodarbojas ar šo krāpniecību regulāri. Summa nav liela- 12Ls, taču pašlaik principa pēc gribu novest šo lietu līdz publicitātei. Policijā vērsīšos pirmdien, jo tāda nekaunība tracina.

Tātad, ja nu meitene vārdā IEVA STRAUTMANE, 18 gadi, tel.nr. 25927214 pierakstās pie Jums uz kādu pakalpojumu- esiet uzmanīgi, var sanākt tāpat, kā man.

I

R rojs2 10.10.2009

Cerams, ka tev pietiks neatlaidības. Nevar ļaut lai kāp uz galvas. Veiksmi naudas atgūšanā!

B bikse 10.10.2009

esmu dzirdējusi par vienu pāri- māte ar meitu. aiziet it kā likt meitai neuzkrītošus gēla nadziņus, apmēram franču manikīra stilā. sarunā, ka meistare uzliks viņas meitiņai šos nadziņus, bet pati tikmēr aizies pa bodēm. skuķis, kā mēte prom, saka, ka negrib franču, grib ko krutāku. nu ko meistare liek ar krutākus. kad nagi uzlikti, gaida abas mammu. šī ierodas un taisa teātri: ko jūs esat izdarījusi?! teicu, ka franču manikīra stilā! nolamā "tjipa" vēl skuķi un paziņo, ka par šito "nedarbu"neko nemaksās, jo nav izpildīts viņas pasūtījums un skuķis nav pilngadīgs, lai ko regulētu, kādus nagus likt. un tā meistares paliek garu degunu.

A albis 10.10.2009

kas tu viņai nelaidi nevienu viņai klāt, lai aprieztu skropstas, baroji utt.bet viņa tevi piešmauca un slepusgāja uz mājām kur tās skropstas vecāki apgrieza, un nav vēl kauna tā apmelot.

V vāvere 10.10.2009

Kūsas tu nepieaudzē? uz vecumu tādas retas un sirmas palikušas, gailim patīk kārtīgs garš biezoknis.

A albis 10.10.2009

jā un bārdu, jo gailim patīk zilie.

S Smile 11.10.2009

kāpēc tik lēti? tikai 12 LVL? cik man zināms šādas procedūras maksā dārgāk! kā arī parasti es kad gāju uz skrpstu pieadzēšanu, bija jāmaksā pirms procedūras (tas nebija nekāds kreisais salons), varbūt ir vērts klientiem prasīt sākumā apmaksāt pakalpojumu, lai šādi gadījumi neatkārtojas??? it īpaši mūsu laikos...

D D 11.10.2009

Nu laikam tā ir, ka laikus jau jāprasa maksāt, neko vairs nevar zināt, ir dikti nekaunīgi cilvēki palikuši- nav naudas, neko neliec, bet nē- apčakarēt sirdsapziņa ļauj un tik uz priekšu.

A Aleksandrs 12.10.2009

Neuzticaties aritadai Inarai Udrei(Cvetkovai)-zagle un aferiste pedeja, slaiste un nejega.

P peka 20.10.2009

cienījamā autore.
policija pati varētu pievērsties Jums- Jūs taču strādājat mājās un nemaksājat nekādus nodokļus?

Mamma 20.10.2009

Ciest nevaru jauno paaudzi! Melo kur vien var nemaksa ar vel! Vajadzeja izraut skropstas un atdot tikai kad samaksas.

E Es-se 20.10.2009

Peka, kur Tu rāvi, ka autore ar skropstu pieaudzēšanu nodarbojās mājās un nemaksā nodokļus? Pats/i izdomāji? Fantazē tālāk...
Autore, veiksmi katrā ziņā! Šādi kŗāpnieki, liekēži un kā nu vēl viņus tur nosaukt, diemžēl eksistē, un vēl vairāk- mūsu laikos! Iesaku to pašu, ko te minēja- turpmāk, no svešām personām vispirms ņemt naudu un tikai tad, kaut ko darīt.

š šeherezade 20.10.2009

Tas taču skaidri saprotams, ka tā Peka arī ir tā krāpniece Ieva vai viņai tuvu stāvoša persona, jo tikai viņa var zināt, ka meistare mājās strādā----sūdzībā nekas tāds taču minēts netika!!!Un nav vēl kauna sīkajai kucei te muti virināt!!!

E Ess 03.11.2009

Var strādāt arī mājās un godīgi maksāt nodokļus - pastāv dažādi veidi, kā to oficiāli nokārtot. Tā ka komentāri par to šeit ir bezjēdzīgi! Vairāk ir runa par to, ka meitene, kurai nav naudas, tomēr nekaunīgi vēlas izmantot pakalpojumus, ko nevar atļauties! Ja nav naudas - neliec neko un punkts!

A albis 03.11.2009

ko tur jālien strādāt, nadziņi, skropstas.ejiet grāvjus rakt ja nemaksā aizber pa nakti ciet un viss.

N nenosaukts 27.08.2010

es juus vecenes vnk nesaprotu jums cilveeks pasaka kaa bija pabriidina turpmaak lai zinaatu a juus te murgojat esmu 6okaa, nepieaudzeejat neko tad nelienat te un neliekat komentaarus tie neattiecaas priek6 jums!!

D dincis 05.03.2012

Es to meiteni zinu, kadreiz pati it ka likusi nagus.Telojusi vienmer damiti, bet redz kas izradijas:(

N nandiny 07.08.2012

Labdien Inese...gribeju uzzinat kura salona jus stradajat, gribu pieaudzet skropstas?

V VID VID 07.08.2012

IESI UZ POLICIJU?TEV IR VISI PAPIRI KA LEGALI AR TO NODARBOJIES UN MAKSA NODOKLUS? JA NAV SUDI BUS TEV!

V VID VID 07.08.2012

SALONA MEISTAREM NEMAKSA UZ ROKAS NAUDU! TURKLAT NEVIENS SEVI CIENOšS SALONS TE NESUDZETOS.S AKDRS TAK KA NEMAKSA NODOKLUS UN STRADA MAJAS. :) IP ZINāM, TA KA NODOKļU LIETA IR JAU IEKSUSTINāTA. GADS IET UZ OTRU PUSI, MUMS VAJAG PLāNU PILDīT.ķERAM NEMAKSāTāJUS NODOļU KA VARAM!

A anetta 17.01.2015

Šādā gadījumā vajadzēja teikt: "nu tad ņemam nost, ja nevarat apmaksāt". Savā laikā vienai dāmai pēc šādas frāzes gan skaidra nauda atradās, gan "paldies" par pakalpojumu, lieki piebilst, ka tā bija pēdējā reize, kad viņu redzēju.