www.sudzibas.lv Skopi un rupji tramvaju, trolejbusu pasažieri Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā soda naudas

Skopi un rupji tramvaju, trolejbusu pasažieri - Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā soda naudas

Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā labprātīgi soda naudas par sabiedriskā transporta noteikumu pārkāpumiem.
Lūdzu arī mani saprotiet, jo es pelnu naudu tikai no iekasētājām soda naudām. Man ir maza alga uz rokas 120 LS, tāpēc esmu motivēts katram pasažierim piekasīties un lai mēs brigāde varētu normāli pa dienu nopelnīt. Saprotiet arī mūs. Pie tam no skolēniem ir viegli dabūt to soda naudu. Tāču man ļoti nepatīk tas, ka citi pasažieri metās to skolēnu aiztāvēt. Bet mums vajag iekasēt sodu. Uzskatu, ka pasažierim nav jājaucās iekšā kontroles darbā. Tāpat arī tie vecie sagrabējušie pensionāri no mums baidās un maksā gan to soda naudu, ka nemetās, ja mēs atrodam iemeslu, kur piekasīties. Jo mēs tiešām esam motivēti iekasēt vairāk soda naudas, līdz ar to mums ir piemaksas pie algas. Man ļoti nepatīk, ka pasažieri metās citu aizstāvēt. Uzskatu, ka tā ir mūsu darīšana pēc izvēles kādam pasažierim piespriest sodu arī par to, ka kājās viņam ir netīras kurpes vai arī līdzi kāda lielāka iepirkumu soma.
Mums, kontrolieru brigādei ir tiešām pretīgi kāpt iekšā katrā transporta līdzeklī un pārbaudīt biļetes.
Ar cieņu - 3. autobusa kontrolieru brigādes vadītājs Jānis.

L Loreta 17.04.2009

bet pilsētas robežās sods tači ir no 2-5 Ls??! par tantuku somām uz ritentiņiem, viņas jau nepārsniedz atļauto bezmaksas rokasbagāžas lielumu, kā arī 20 kg svaru, piekasīties jau nevajag bez iemesla tikai tāpēc, ka cilvēks nezin noteikumus un ir bailīgs

L linda 17.04.2009

Tev tak ar galvu viss nav kārtībā! Pats saproti, ko stāsti? Tās jūsu piekasīšanās visiem ir līdz kaklam. BEz tam par šitādu attieksmi jums tur arī vajadzēja mazliet kadru rindas patukšot.
Saprotu, ka par pakalpojumu ir jāmaksā, taču kontrole sāk izvērst savu patvaļu vistiešākajā veidā, nevis vienkārši iekasējot sodus, kad tas pienākas, bet arī aizturot dokumentus.
Tāpat kaitina arī frāze : "sods tagad pieci lati!" Kad jūs lasīt iemācīsieties un sapratīsiet, ka sods ir nevis pieci, bet līdz pieciem latiem. Ka tik savās kabatās sabāzt..
Protams, ir arī ļoti laipni kontrolieri redzēti, taču pārs'varā gadījumu kontroles iekāpšana izraisa nepatīkamas emocijas, pat tad, ja neesmu "zaķis".
Par skolēnu mugursomām runājot - tev tiešām nav pilns rublis!
Un visbeidzot - SABIEDRISKAIS TRANSPORTS IR DOMĀTS PASAŽIERU PĀRVADĀŠANAI NO PUNKTA A UZ PUNKTU B, NEVIS JŪSU UZTURĒŠANAI!
kAITINA!

J Juris 17.04.2009

Vai tad Jānis vēl nav psihenē?

Z zuzu 17.04.2009

Riktīgi var izsmieties par to dullo Jāni, kā var sodīt par šķībi nokompaostrētu biļeti.Dulls jau palicis visu dienu braukājo ar smirdīgo sab. transportu.Nabadziņš!

J Juris 17.04.2009

Transports nesmird, bet smird jānis.

G Gunita 17.04.2009

hahahahahahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaa

K Kontrolieris 18.04.2009

Atvainojiet, bet mums arī gribās pelnīt . Jā, mums ir tiesības piekasīties par šķībi nokompostrētu biļeti. Mēs varam aizturēt e-talonus arī un pasažieriem samuldēt, ka brauciens nav reģistrēts. Un likt maksāt sodanaudu. Tā mēs darām tad, kad strādājam kopā ar policiju, jo no policijas pasažieri baidās.

K kristine 18.04.2009

pilnīgs murgs, tam tā saucamajam kontrolierim galvā ieviesusies kļūda, jāiet ārstēt.

U Uģis riktigais 18.04.2009

Kontrolieris patiesībā nav nekāds kontrolieris, tikai izliekas.Neviens par sevi neies rakstīt, ka nemaksa nodokļus utt!
Man pie vienas vietas, ko viņs doma par pasazieriem.Kad es brauksu ar tramvaju, tad būšu nopircis biļeti un iekompostrējis, man tie santīmi pie pakaļas nav pieauguši, punkts !

G Gunita 18.04.2009

Protams, ka tas nav kontrolieris HAHAHAHAHAHAHA

T toony 18.04.2009

es pasažieriem ieteiktu aiz gara laika palasīt RS noteikumus, kas pienagloti sab.transportā. Esmu lasījusi. Somām ir noteikti lielumi, līdz kuriem var savas tašiņas pārvadāt un neesmu manījusi, ka kontrolieris drīkstētu kasities par šķībi kompostrētām biļetēm... pilnīgas muļķības un man pilnīgi vienalga - ar mentiem, ministriem vai ārstiem kontrolieris iekāps, bet es savas tiesības zinu un iesaku arī citiem uzzināt.

S Sergejs 18.04.2009

Zinu to konduktoru Jāni. Tāds resns purns ir. Kādreiz kontrolēja 6. Tramvaju. Tagad reidus ar mentiem taisa 3.autobusā no rītiem. Pretīgs tiešām tips. Ķeriet viņu ciet un atmizojiet. Ar mentiem kopā kontrolējot gan kontrolieri jūtas tā, ka tas pasažieris pat ar visu biļeti līdzinās smakojošam sūdam.

M Madara 18.04.2009

Tas kontroliera komentars ir vienkarsi murgs.Dargais kontrolieri neviens nav vainigs, ka tu esi tad auna piere un neko citu nemaki darit, ka parbaudit biletes tramvaja pa 120 ls.Krize valsti! Nav vairs uz neko citu novelt savas nelaimes, ka uz pasazieriem vai uz krizi.Nozelojami.Zini labak par to, ka pasasziri smird butu klusejis, es biezi nelietoju sabiedrisko transportu, bet pagajusa nedela, man tika tada laime braukt tramvaja.Tramvaju puscela apstadinaja 5 milzigas tantes ar pehidrolu balinatiem matiem un zelta zobiem, kas metas tramvaja ar pargriestam sejam un uz visiem skatijas, ka uz potencialiem bezbiletniekiem.Ziniet man tas atgadinaj, ka distapo laiku.Vai normala valsti, kaut, kas tads butu pielaujams.Un dargais kontrolieri, neaizmirsti, ka ari tu agri vai velu busi sagrabejis pensionars .Kontrolieri Jani pec maniem uskatiem, ka tadi cilveki, ka tu ir ipasa kategorija, kam dzive nav veicies, kas dzive nav neko nav sasniedzis un tapec jau ari tu strada par bilesu kompostieri, lai paraditu savu niecigo varu un apslapinatu savus kompleksus.Lai veicas mister E talon.

# ### 20.04.2009

Nu kur tad paliki smirdiigais kontrolieri Jaani? Ko nemegini attaisnot sevi ? Bail palicis ka nedabuu pa mizu no kaada, miizeejs...

č čiepa 20.04.2009

ej tu nost :D dzivoju Bolderaja un urla nejutos :P
blaviens. tu esi kontrolieris tu strada un parbaudi biletes.kada velna pec piekasities vel pie kaut ka.. jus nabadzini, jums ir gruti.. a citiem viegli??? varbut cilveks ir atdevis pedejo naudu lai nopirktu to suda e-talonu un jus tagad vel vinjam melosiet ka vins nav vinju noknipsejis?!?!?
kas tas par stulbumu.. esi tads pedants?? tik pretigi braukt sabiedriskaja??! nestrada tadu darbu un staiga ar kajam..
neredzu vispar shai sudzibai jegu.. tiesham doma ka kads tevi zelos?!?
iekap ieksha ar policiju un juties baigi varens?!?! pamegini bez... redzesim ka bus..
un vel kas tas par sviestu-skoleni labi maksa... TIESHAM NAV KAUNS NEMT NAUDU NO BERNA?
vispar smadzenju iztrukums???!
sorry.. bet tu vecit esi DEBILS.
un es atbildu par saviem vardiem.

K kristine 21.04.2009

pilnīgi piekrītu Čiepai !!!

C CitsRSkontrolieris 21.04.2009

Tad, kad mēs ar mentiem iekāpjam starp pieturām, tad protams, ka menti tic mums, nevis tiem pasažieriem. Šādi mēs labi uzvārāmies, samelojot pasažierim, ka viņa brauciens ar E-talonu nav reģistrēts. Baidoties no policistiem un baidoties no aizturēšanas, pasažieris tad ari maksā sodu, cik mēs liekam. Jo mūs aizstāv Pašvaldības policija.

G Gunita 21.04.2009

Beidz muldēt! HAHAHAHAHAHA

L lokk 21.04.2009

Pilnīgi piekrītu Raivo komentāram.

. ... 23.04.2009

AHUJETS!!! IBIO!!!