www.sudzibas.lv Skonto Plan LTD Ražotne Tukumā

Skonto Plan LTD - Ražotne Tukumā

Kā bijušais šī uzņēmuma darbinieks, es vēlos izteikt savu viedokli par šo darbavietu, lai potenciālajiem jaunajiem darbiniekiem būtu neliels ieskats tajā, kas tur notiek, jo kad es uzsāku savas darba attiecības ar Skonto, man tāda veida informācija būtu ļoti noderējusi.

Plusi:
Laba atrašanās vieta Tukumā. Cilvēcīgs darba laiks (Pirmdiena - Piektdiena 8:00-17:00).
Konkurētspējīgs atalgojums ( četrciparu skaitlis pirms nodokļiem, pēc pārbaudes laika ).
Moderni iekārtotas ražotnes un ļoti labi darba apstākļi.
Iespēja pilnveidoties, paaugstināt savu kvalifikāciju un saņemt par to bonusus.
Superīgi kolēģi, apmaksātas brīvdienas, apmācības.

Mīnusi:
Vadības nenoteiktība, nekārtība un haoss.
Pirmajos mēnešos pēc darba uzsākšanas domāju, ka beidzot esmu atradis kompāniju kurā vēlos veidot karjeru, taču jau pavisam drīz viss mainījās. Pēc pārbaudes laika beigām mani sāka pārvietot no vienas darba vietas uz otru. Tas ilga mēnešiem ilgi, kamēr savu sākotnējo amatu es vairs atceros tikai kā tekstu uz darba līguma. Šajā laikā kamēr es tiku pārvietots no vienas vietas uz otru - es protams, apgūstot jaunus pienākumus, pieļāvu kļūdas. Skonto Plan ķļūdas tiek pārveidotas laika izteiksmē un laika izteiksme naudā. Mēneša beigās piemaksa, kas tāpat nav tieši apsolīta, var netikt izmaksāta daļēji, vai vispār. Sanāk, ka no manis sagaida nepārtrauktu informācijas uzņemšanu, proti, vienu nedēļu man ir jāiemācās kā salikt logu, otru nedēļu, kā konstruēt metāla savienojumus netālu esošajā metāla cehā. Pēc nedēļas esi atpakaļ kur biji, un tagad nu - ņem un atceries logu salikšanu - jo tevi taču apmācīja, vai ne tā ?!
Pēc ceturkšņa, pus gada, un nupat teju pusotra gada es tomēr nolēmu pamest šo visu un labāk izvēlēties nedaudz mazāku atalgojumu, taču zināmu noteiktību savā ikdienā un amatā. Neviens nevēlas iestāties amatā par montāžnieku un tikt izmantotam kā sētniekam. Vadība to sauc par rotāciju, taču manā un daudzu citu esošo un drīz jau - bijušo darbinieku uztverē, to sauc par bardaku.

Lai veicas ar izvēli.
Atgādinu, ka tas ir mans subjektīvais viedoklis un ne visiem iet tāpat.