www.sudzibas.lv skibuss.lv Mani piečakareja - slikti, slikti, slikti

skibuss.lv - Mani piečakareja - slikti, slikti, slikti

Sveiciens, tautiešiem!

Sāku meklēju kādu ar ko aizbraukt paslēpot, tāpēc vēlējos ar jums dalīties manā iepriekšējā pieredzē slēpošanas ceļojumā uz Alpiem, lai kādam būtu atsauksmes par privātajiem slēpošanas braucienu organizatoriem. Atradu internetā slēpošanas sludinājumu, cena laba un arī internetā sliktas atsauksmes nav atrodamas. Piezvanu uz mājas lapā norādīto numuru +371 29489900, bet tur atbild kāds puisis vārdā Marats. Pēc sarunas rodas ļoti labs iespaids. Prasu kāds transports, viņš man atbild, ka moderns autobuss ar gulēšanu un sacīts darīts, gribu braukt. Jautāju kā man maksāt, bet viņš atbild man to, ka varu samaksāt tikai skaidrā naudā kā tautā saka naļikā. Jau mani māc bažas kā tas notiek, ka par ceļojumu jāmaksā uz rokas bez čekiem, bet nu puisis saka, laiki tagad grūti un valsts tik un tā neko mūsu labā nedarot, ka viņš arī negribot maksāt nodokļus valstij. Lai arī ļoti nepatīk man šī lieta tomēr slēpošanas vēlme manī ir lielāka, tāpēc satiekamies un iedodu Maratam naudu.
Pienāca slēpošanas diena un man pakaļ atbrauc vecs sagrabējis mikroautobuss, ziniet tāds kā uz Imantu reiz kursēja, sajūtas tādas, ka pēc derīguma termiņa beigam noņemts no maršuta, nolietots līdz pēdējai vīlītei. Kad prasu, kur tad autobuss ar gultasvietām, viņš man norāda uz aizmuguri, kur ir sasisti dēļi kopā un virsū uzlikts koju matracis ar segām, tur varot sagulēt 2-3 personas. No drošības tas ir tuvu nullei, kā arī man tagad būs blakus jāguļ ar nepazīstamiem un sasvīdušiem cilvēkiem, kādi tie parasti ir pēc braukšanas mikriņā visu dienu. Visu ceļu Marats to vien stāstīja cik cilvēki Latvijā ir stulbi un nesaprotot slēpošanas kvalitāti, to cik Austrijā ir labi, bet Livinjo un citur slikti, jo redz tur trases sliktā kvalitātē un arī braucot tikai dzērāji. Es tur biju pagājušajā gadā ar vienu citu puisi K. un nekāda vaina nebija. Neredzēju dzērājus un kvalitāte prīmā. Bet lai nu puisis apmierina savas garīgās vajadzīgas spļaujot uz citiem virsū. Tālāk aizbraucam galā un tur naktsmājas arī tādas uz 3 ballēm, un vēl vienam no braucējiem liek gulēt viesistabā, ko varētu arī nosaukt par virtuvi, labi ka man vismaz bija istaba ar sakarīgu puisi, savādāk traki, traki. Biju gaidījis, ka cenā ir pacēlāja kartes, bet tās cenā nav un mājas lapā arī tā neskaidri tas rakstīts un precīzi nav norādīts, bet nu mana vaina, kaut arī Marats nevienā brīdī neuzsvēra par pacēlāja karšu pirkšanu pašam. Aizmirsu pateikt to, ka dzīvošana atradās ļoti tālu no kalna un katru dienu bija jābrauc palieli galabi ar to pašu Imantas maršutku jeb koju matrača mikriņu, man ļoti patīk agri būt uz kalna un ātrāk beigt, kad trases ir sačakarētas, bet te tas bija neiespējami, jo Maratam un vēl dažiem citiem braucejiem patika pagulēt un tāpēc izbraucām samērā vēlu. Solīto brokastu un vakariņu vietā labāk izvēlējos savas, jo tās ko gatavoja bija kā no ēdnīcas virtuves, nebija pārāk labi. Kopumā esmu ļoti neapmierināts par braucienu un tāpēc jūtos apkrāpts, jo vārdos tika solīts pavisam cits nekā bija darbos.
Varbūt variet man ieteikt kādu citu lētu privātu vai komerciālu slēpošanas braucienu piedāvājumu, jo zinu ka ir arī labi slēpošanas ceļojumi. Mani interesē freestyle slēpošana, pūderis, kā arī patīk uzņemt ātrumu ar slēpēm.

Jaukus ceļojumus vēlot un sveiciens tev Marat,
Gatis

G

V vidzemnieks 08.02.2014

Bija jau te laikam pagājšziem vārds vārdā šis pats teksts... Gadu veca sūdzība? Jeb labi sacerēts teksts kāda konkurenta nomelnošanai ko sagribējās izmantot vēl?

G gatis72 21.02.2014

Nav gadu veca sūdzība, šo rakstīju rudenī. Bet vecais zēns Marats sajutis sviltam dibena galu nomainīja savai bodei nosaukumu uz skibuss.lv, tāpēc es izlēmu iekopēt vēlreiz ar jauno nosaukumu un kas es par konkurentu strādājot valsts darbā. Kādam gadījusies labāka pieredze, tad lai tik šeit raksta tās labās lietas, man gadījās šmucīgi, tāpēc es uzrakstīju to kas man nepatika.

A 24.02.2014

Nu vecīt, es īsti nesaprotu par ko tu ņemies, jo viss ir parādīts mājas lapā gan dzīvošana, gan buss. Viss aprākstīts korekti, cik maksā brauciens un dzīvošana un, cik papildus skipass u.c. izdevumi. Brokastis tas jau ir tīri individuāli tu ēd vai nē, zinu cilvēkus kaur paši sev taisa brokastis, nerēķinās ar to, ko MARATS PAGATAVOS. Cik es esmu bijis, tad Marats pats guļ saucamajā virtuvē, visiem pārējiem ir istabas ar divguļamajām gultām. apartamentos ir 2 vannenieki, citur ir tikai viens.
Nav nodokļu, parādi, kurš no privātajiem izsniedz līgumus un pie summas pieskaita PVN?
Mēs ar Maratu esam vairākas reizes braukuši esam ļoti apmierināti, jā, buss nav nullīte, bet neviens cits nepiedāvā horizontālu gulēšanu. esam pirms tam braukuši ar lielo 40+ vietīgo busu un gulējuši sēdus, ir krietni sliktāk no rīta vajag pusdienu, lai izstaipītos, te pāris stunda slīpis un esi kā svaigs gurķītis. Nu nezinu kā jums ar tiem rītiem, mēs jau ap 9.00 vienmēr esam bijuši kalnā, ja jābrauc uz tālāku kalnu, tad, protams, tas paņem laiku.

Tekstā vienīgā puspatiesība ir par busu, kurš tiešām nav baigi jauns.

Gatis vai nu nav braucis ar Maratu vai ir slimīgi pedants.

G gatis72 24.02.2014

Gatis ir braucis ar Maratu pagājušajā gadā un Marats to ļoti labi atceras, jo mēs bijām vairāki kas izrādīja neapmierinātību ar to kas bija solīts un to ko saņēmām. Neesmu slimīgs pedants, bet man tomēr gribētos saņemt to par ko es samaksāju un Gatim pats nelika ierakstīt labus vārdus par sevi, lai sastrēbtu izlieto putru kā tas ir tagad ar tevi. Gribētu zināt kā jūs visi 7 braucēji sagulējā tajā busā gultā aizmugurē uz mantām, ja jau izgulējāties. Busiņš ir ļoti vecs un sagrabējis, vismaz labi ka tu man šajā piekrīti.

A 25.02.2014

Neviens jau neteica, ka visi 7 gulēja vienlaicīgi. Gulēja vidēji 2 vai 3 un uz maiņām. Pirms tam vienojoties, kad kurš iet. mantas ir zem gultas vietas, neviena manta mūsu braucienā nebija augšā.
Man Marats nelika neko rakstīt, vienkārši draugos.lv ieraudzīju viņa ierakstu domu grupā un nolēmu paskatīties šo sūdzību.
Neesmu ar tevi braucis, liekas, paldies Dievam, bet es vismaz esmu objektīvs un uzrakstu, ka buss ir palietots nevis dzejoju visādas muļķības.
Ja kāds piedāvā tādas pašas cenas un busu ar horizontālu gulēšanu, tad padod ziņu ;)

Peace!

G gatis72 25.02.2014

Ja ir gulēšana vecā grabošā busā uz koka dēļiem piesvīdušā segā vai ērtos atlaižamos sēdekļos ar filmām pa TV kā tas ir braucot ar sniegs.lv, tad es labāk izvēlos otro. Kārlis vismaz nepiedzeras braucienos un neliek viņa vietā sturēt, ja gribam tikt mājās sarunātajā laikā nevis kamēr atžirgs Marats no reibuma, jautā pašam Maratam vai šāda situācija nav bijusi, ja netici man.
Kārlis arī pamāca kā pareizi slēpot, bet Marats ir alkatīgs un noēdies pusmūža krīzes vajāts vīrietis, kurš šādu iespēju nespēs dot.

B braucejs,8898 18.01.2019

KUNZIN,TU PAT NEATSKIR DELUS NO BIEZO MITRUMIZTURIGO FINIERU...

A 26.02.2014

tavs sniegs.lv ir tik pat "pozitīvs" kā Marats tavā aprakstā, ieguglē vai te pat sūdzībās paskaties. Tā kā nelej te visādas muļķības.

S slepotajs 10.03.2014

gatis72 ir nekrietns melis, šādā veidā mēģina nomelnot konkurentu (labāko slēpošanas braucienu piedāvājumu Latvijā) www.skibuss.lv
Tekstā neviens vārds nav patiesība. Vienīgi par busu var pieksrist to, ka buss nav jauns. Bet ir ļoti ērts, labā stāvoklī, un tur nekas negrab. Lasot visu pārējo tekstu kļūst skaidrs, ka cilvēks nekad nav bijis braucienā ar Maratu, nav minēts neviens specifisks sīkums, tikai apmelojumi. Marats vienmēr iet gulēt pēdējais un ceļas pirmais, labi pazīst kalnus, trases, labi prot prognozēt laika apstākļus. Mīnuss - ja visur laiks ir slikts - nespēj izdzenāt mākoņus. Pie stūres brauc pārliecinoši un stabili, parasti pats. Dzīvošana un slēpošana, arī braukšana ir komfortabla un interesanta, daudz dažādu kūrortu, skaistas trases. Pagaidām neko tādu par tik lētu naudu neviens nespēj piedāvāt. Esmu bijis www.skibuss.lv organizētajos braucienos 2x, man ļoti patika, braukšu vēl.

J Juris SL 01.12.2014

Neviens nevienu nepiečakarēja, mēs braucām divatā ar draudzeni martā, un viss notika kā sarunāts. Gan busiņš, gan dzīvošana atbilda mājas lapā parādītajam, nekādu pārsteigumu nebija. Ja jau tam Gatim visas tās ekstras bija tik būtiskas, tad viņš varēja to busu un māju paskatīties bildēs, vai paprasīt, lai pastāsta sīkāk. Pa ceļam ne par kādu politiku runa nebija, kādas 4/5 Marats stūrēja pats un stāstīja aņukus, taisni otrādi, vairāki mūsējie prasīja viņam lai iedod pabraukt vairāk. Baroja labi, 2-vas reizes, atbilstoši sarunātajam laikam un vēlmēm, pat zupu deva vakaros pirms otrā. Uz kalna Marats brauca pa priekšu grupai un rādīja trases, kas pirms tam nemaz nebija runāts, tie kas gribēja slēpot atsevišķi, slēpoja atsevišķi. Kad viens no mūsējiem sasitās, Marats pats viņu veda uz slimnīcu, uz Zell am See, un palīdzēja tam džekam pareizi sakārtot visu, lai visu samaksātu apdrošinātāji. Jā, kaut ko jau Marats iedzēra, bet ne vairāk kā vidējais mūsu slēpotājs, drīzāk pat mazāk, jo viņš katru rītu un katru vakaru mūs veda uz kalnu un atpakaļ. Parasti izbraucām ap 8.30 un pirms 9.00 bijām jau pie bundzām! Tā kā, lai tas Gatis nenomelno Maratu ar nepatiesu informāciju, mums nekas nebija tā kā viņš rakstīja.
Bija labs brauciens!

A AKKA 16.03.2016

Sveiki!
Atstāšu svaigu, 2016. gada atsauksmi. Brauciens notika uz Austriju laika posmā 26.02.-06.03.
Varu tikai paust pozītīvas atsauksmes par Maratu un brauciena organizēšanu. Buss tas pats, nav nekas uber jauns, un ne uber vecs, braukt var! Tiem kuriem nebija vajadzīga, tā saucamā guļamā zona, lai nekomentē, es atpakaļ ceļā izmantoju un bija gana OK, iesnausties.
Dzīvošana - mierīga, omulīga māja, apartamentos ir viss nepieciešamais. Par ēdināšanu - papildus samaksāju, un ēdu vakariņās i pirmo, i otru, i ka saka kompot. Palika arī pāri. Mūsu kompānijā bija meitene, kura ir veģetāriete - viņai Marats gatavoja atsevišķi ēdienu. Tā kā, šajā jomā arī viss bija pat ļoti OK!
Kas man vēl patika no brauciena on organizēšanas - tad tas, ka Marats uz kalna visu ierāīja, izskaidroja un organizēja visas mūsu grupas atpūtu=sporta aktivitātes.Katru dienu slēpojām uz cita kalna, tā kā nebija garlaicīgi. Par to cenu, kuru piedāvā skibuss.lv braucienu un dzīvošanu tas ir ļoti OK!!!
p.s. - uz kalna bijām uz plkst.: 9:00 un bijām pirmie!
Andrejs

B braucejs,8898 18.01.2019

noteikti gatis ir mikstais un nevareja pardzivot,ka neviens nepieversa uzmanibu,cik es esmu braucis,pa 6 gadiem,protams kadam kautkas nav paticis,bet ka viss ir bijis slikti,ta nu nav bijis...lielaka dala brauc zvedinat galvu un atpusties neviz meklet problemas,nau tapec jabrauc uz Austriju,bet gatis lai pats tiek gala ar saviem kompleksiem...

A AtsauksmeParKautKo 30.01.2020

Nu nezinu, šogad biju ar Maratu un otrreiz noteikti nebraukšu. Ja lido, tad vēl tā, bet buss ir zem katras kritikas. Noteikti nebija ērti, par drošību vispār nerunājot - piesprādzēties nevar, jo siksnas nestrādā, šoferis ir neizgulējies, jo piektdienā aizved grupu uz Austriju (nobrauc varbūt ar kādu 1-2h pauzi, kad kāds no dalībniekiem viņu nomaina), uzreiz savāc iepriekšējo grupu un dragā atpakaļ uz LV. Neesmu eksperts, bet zinu, ka divas diennaktis no vietas droši nevar nebraukt.

Vienā brīdī, kad jau braukājām Austrijā starp kūrortiem, busam saplīsa sajūgs. Protams, LV to labot ir lētāk, tāpēc Maratam pat nebija divas domas, ka ar to taču var aizbraukt droši līdz LV... Nu čakarēšanās baiga, jo nav jau tik viegli bez sajūga ielikt ātrumā, nerunājot nemaz par to, ja sanāk korķī trāpīt, vispār čau.

Un sanāca tā, ka busu mainīja Ķekavā, lai nav caur Rīgu jābrauc bez sajūga. Mainījās arī šoferi, bet, protams, jaunais vispār nebija informēts, kur viņam jābrauc cilvēkus izlaist, kur vest mantas tiem, kas lidoja ar lidmašīnu... Ļoti liela neorganizētība.

Parunājot ar līdzbraucējiem, izrādījās, ka viens no viņiem bija braucis arī pirms 6iem gadiem, togad viņiem atpakaļceļā Polijā esot noplīsis kaut kas un uz 30 braukuši līdz LV... Teica, ka ļoti patīk kalni un ātrāk nepaspēja neko citu nobūkot, nācās braukt ar šo, bet centīšoties šo kļūdu vairs nepieļaut. :D

Un, kad maksājiet, tad pārbaudiet kārtīgi visas pozīcijas, mani tīši vai netīši gribēja apčakarēt, bet varbūt arī sanāca, nezinu, tik vienu pozīciju redzēju uz ātro kļūdainu, to izlaboja un tālāk nepētīju. Pēc brauciena jau runāju ar diviem citiem līdzbraucējiem un šie teica, ka viņiem neatdeva drošības naudu (nekas salauzts netika). Bet nu daļēji jau paši vainīgi, vajadzēja prasīt.

B braucejs,8898 30.01.2020

Protams, sūkstīties jau var, bet kad ar draugu gājāt gulēt aizmugurē, guļvietas, tad nevajadzēja ne drošības jostas, un netraucēja, kad brauc bez sajūga, bet tāda jau latviešu daba?meklēt problēmas, lai pievērstu kaut nedaudz uzmanības, kuras trukst?

V Vilnis Buls 16.02.2023

Katrs pakalpojums maksā savu cenu.Es uzskatu,ka Marata pasākuma galvenais trumpis ir perfekta orientēšanās Austrijas slēpošanas trasēs un pa trasēm nobrauktie kilometri,kurus viņš arī pats brauc līdz. Marats var nemākuļus arī labi pamācīt,kā jāslēpo. Ja kāds grib dižu konfortu,tad jālido ar lideni un jādzīvo 5 zvaiģžņu viesnīcā pie kalna vai ,jāīrē autiņš. Tas nemaksās to cenu,ko par braucienu prasa Marats. Vēl var pats braukt ar savu auto,ja Marata buss Tev ir par vecu. Šeit rakstošie dubļu lējēji vienkārši paši nav novērtējuši savas iespējas un vēlmes. Tur neviens cits nav vainīgs. Es gan mierīgi braukšu vēl ar Maratu. Man sadzīves komforts ir mājās . Šie braucieni uz Austriju slēpot ar Marata blici ir kā piedzīvojums un labs kārtējais kalnu slēpošanas treniņu cikls. Gavu augšā, uz jaunām virsotnēm!