www.sudzibas.lv Skarba izrīkošanās pret nabaga suni Palīdziet identificēt neliešu

Skarba izrīkošanās pret nabaga suni - Palīdziet identificēt neliešu

Sveiki!
nezināju, kur griezties, jo uz miliciju ar tādu materiālu neiešu, domāju virtuāli kaut kur par to ziņot, lai tālāk varbūt milicija ar to tiek galā!
Tātad ieraudzīju video sekojošā lapā - http://www.liveleak.com/view?i=f04_1258418085
es NECIEŠU, ja kāds dara pāri dzīvniekiem! variet dzirdēt, kā pēc tam suns no sāpēm gaudoja un kas sazin...varbūt pēc tam arī no mokām nomira!
LŪDZU, ja ir iespēja kā virutāli par to kaut kur var ziņot un tālāk milicija ar to nodarbosies, dodiet man ziņu, es labprāt to izdarīšu!Vajag STINGRI SODĪT tādus neliešus, jo es tos cilvēkus diemžēl sodīt nevaru! Lapā ir pieminēts vārds, kurš ir iesaistīts tajā visā-Valdas Baranauskas
Ja jūs zināt kā lai to ziņo milicijai virtuāli, lūdzu izdariet to vai dodiet man ziņu, jo kas sazin-varbūt tas cilvēks katru dienu atrod kādu dzīvnieku uz ielas un dara viņam pāri!

O

A Anna 24.11.2009

Nevajag taa teikt, ka visi leissi ir kurvas.Katraa tautaa savas melnaas avis.Latviessi arii straadaa taadas lietas...Vasaraa mans deels pilseetaa uz ietves atrada kopaa ar draugu minciiti, kuram bija izdurtas aci un noskuuta mugura, tikai ssis darbs nebija netaa un neviens nezina.Mana maate ir tiiraa lietuviete no Lietuvas, vinai maajaas ir divi minkas un suns kuram katru dienu divas reizes dienaa jaadod zaales.Zaales uz meenesi iz maksaa 30ls, bet vina miil savu suniiti nekad nenesiis uz aizmidzinaasanu.Kaut arii vina ir pensionaare un galus savilkt gruuti.So, video zem Latvijas vaarda jau neielika vainiigais un tas kurs to ielika no ASV vinam viens piipis leisi vai latviesi, atskiriibas nekaadas.

Mamma 24.11.2009

Cik zeel cuniisha kas ne pie kaa nav vainiigs, un cik nesmuki ka taadu greeku pieraksta Latvijai. Kaa vienmeer - viena tante teica... Labi vismaz ka patiesos vainiigos notiesaaja, zeel tikai ka tik maz iedeva.

š šeherezade 24.11.2009

Piekrītu, ka ne jau tautībā vaina meklējama, bet pašā cilvēkā...kas mežonis un idiots piedzimis, tas arī mūžu tāds nodzīvos un šitādi necilvēki pat savu māti ir spējīgi nomušīt...

ā ārprāc 24.11.2009

rokas nocirst nebūtu žēl tādiem izdzimteņiem..paldies, Dievam, ka sodu dabūja vismaz 8 gadus...lai ar to ir par maz..nu leitis..diez sīkie sodu nesaņems nekādu par līdzdalību????..kas būs nākamais, ko šie nometīs?savu māti?

. ....kl 25.11.2009

Kādus 8 gadus... ????? 8 mēnešus iedeva.

: :p 25.11.2009

[slēpt]@
blawiens es pati winjus nomestu un pec tam filmeetu..ka [slēpt]@

F filss 25.11.2009

Varu tikai būt šokēta par to ka tādi cilvēki dzīvo starp pārējiem.
Nekad nesapratīšu, kā var nodarīt pāri vājākam, neaizsargātākam un tādam, kas neko nevar pretī pateikt!
Būtu mana teikšana, bez žēlastības tāds izdzimtenis, tiktu pats nomests no tilta, lai [slēpt]@

A Anabella 26.11.2009

On the night between 21st and 22nd of November Pipiras died.

M Madara 17.12.2009

Ja lietuviesi vienmer ir bijusi urlas un tizleni.Es to resno tizleni, kas to suni nometa no tilta, bez emocijam nosuautu un pat zel nebutu.Ka var but tadi kropli uz pasaules

T Tina 14.07.2011

eto prosto dikostj, ja posmotrela mne az plakatj zaxotelosj! kak takix zemlja nosit? Soba4ka bednaja ot boli zaskulila i vstatj ne mogla!!! Zdoxnite padli!!