www.sudzibas.lv Skarba izrīkošanās pret nabaga suni Palīdziet identificēt neliešu

Skarba izrīkošanās pret nabaga suni - Palīdziet identificēt neliešu

Sveiki!
nezināju, kur griezties, jo uz miliciju ar tādu materiālu neiešu, domāju virtuāli kaut kur par to ziņot, lai tālāk varbūt milicija ar to tiek galā!
Tātad ieraudzīju video sekojošā lapā - http://www.liveleak.com/view?i=f04_1258418085
es NECIEŠU, ja kāds dara pāri dzīvniekiem! variet dzirdēt, kā pēc tam suns no sāpēm gaudoja un kas sazin...varbūt pēc tam arī no mokām nomira!
LŪDZU, ja ir iespēja kā virutāli par to kaut kur var ziņot un tālāk milicija ar to nodarbosies, dodiet man ziņu, es labprāt to izdarīšu!Vajag STINGRI SODĪT tādus neliešus, jo es tos cilvēkus diemžēl sodīt nevaru! Lapā ir pieminēts vārds, kurš ir iesaistīts tajā visā-Valdas Baranauskas
Ja jūs zināt kā lai to ziņo milicijai virtuāli, lūdzu izdariet to vai dodiet man ziņu, jo kas sazin-varbūt tas cilvēks katru dienu atrod kādu dzīvnieku uz ielas un dara viņam pāri!

O

E Eseseseeseeses 19.11.2009

nu vispaar sajaa valstii jau gadus 20 ir policija nevis milicija...par saadu noziegumu policijaa var un vajag griezties, jo kriminaallikumaa ir paredzeets sods par cietsirdiigu attieksmi pret dziivniekiem...kaut piezvani vai aizsuuti emailu ar linku..

P People.com 19.11.2009

Jobanie mutē ņemēji... Es viņus gribētu tāpat no turienes nomest.

. ....kl 19.11.2009

Kropļi!!!
Es šo linku aizsūtiju uz raidījumu "Kriminālā Latvija". Lai parāda pa TV mūsu varoņus.. gan jau kāds šos atpazīs.

J julik 19.11.2009

Šausmas! citu komentāru nav.

V Vika 19.11.2009

Butu labi ielikt so visu kada leisu saita, tie ir lietuviesi.Loti zel ka visa pamata mineti latviesi.Ja, nu kads var lai ir tik labs un ievieto lai leisi paskatas...

A Andrejs 19.11.2009

Ne veritsja dazhe, chto est takie "ne"ljudi.

. ..... 19.11.2009

lai tie kropļi ieklausās!!Ja es viņus atradīšu-ar viņiem būs cauri, viņi nezina, ka tiks nakts mierā apdullināti, sasieti un nomesti no tilta, vel nokāpšu lejā un spārdīšu līdz nāvei, shito sadistu, ieraudzīšu kautkur viņu, nekautrēšos uz ielas nosist!!maitas tādi, sātani, izdzimteņi!!!

M mrkarlis 19.11.2009

. ..... 19.11.2009

varat nomierināties..suns ir DZĪVS!vainīgais arī noķerts!

O Oskars 19.11.2009

Jā, tagad mana sirds ir mierīga par to suni un par to pretekli, kas tā izrīkojās :)
BET ir arī daudz citu gadījumu, kuri nav nofilmēti un, iespējams, ir daudz vairāk sāpju nesoši notikumi! Ja vien es spētu to vardarbību izbeigt uz mūžiem...

. ....kl 20.11.2009

Mamma 20.11.2009

Nu ko jūs varat skatīties vēlreiz un vēlreiz tādu šausmu gabalu itkā gūstat no tā kādu baudu, lai tak ar to nodarbojas varas iestādes.

N nuja 21.11.2009

1. tas nav Latvijas pilsonis, bet gan lietuvietis (vai Jūs nedzirdat, kā viņš runā)

2. tracina, ka visā pasaulē Latviju tagad uzskatīs par mežoņiem...
3. pirms meklējat vainīgo vajag uzzināt vai tas tiešām ir noticis Latvijā ( un beeigt ticēt visam, kas rakstīt internetā)

T t 21.11.2009

sunjuks ir dziivs un atkopjas

R rojs2 21.11.2009

ak dievs, atkal viena suņumīle... lai tak lietuvieši paši uztraucas par saviem suņu mētātājiem!

K karlsons 22.11.2009

Lietuviešu izdzimtenis ir aizturēts. Jācer, ka ilgi dzīvotājs nebūs.

H haahh 22.11.2009

Vispaar jau izklausiijaas peec jobannajiem, spraagonjaam lietuvieshiem ne latvieshiem!
Ciest nevaru to sapisto urodu tautu lietuvieshus!!!
Lai tik pagadaas kaads no vinjiem manaa celaa!

H haahh 22.11.2009

VISI LIETUVIESHI IR KURVASSSSSSSS!!!

A Andrejs 22.11.2009

Vai nevar reiz pasaulē saprast, ka Latvija un Lietuva ir divas dažādas valstis...Tikpat bēdīgi, cik tas video..
Vai raksta autors vēl joprojām dzīvo 20 gadu senā pagātnē? Miliciju var meklēt Krievijas federācijā un video autorus Lietuvā! :)
Lihaunians, are you really don't have a heart and graet emotions about life? It's a very, very bad, i hope, you will laugh in the jail!

T t 23.11.2009

sunjuks tomeer neiztureeja...