www.sudzibas.lv SKAJ Autocentrs Slikti padarīts darbs

Frank Skaj Markus - Slikti padarīts darbs

Labdien.
Gribu arī citus brīdināt un pasargāt no šī servisa pakalpojumiem. Neiesaku nekādā gadījuma tur griezties! Mans stāsts ir sekojošs. Bija laiks taisīt apkopi ar zobsiksnas maiņu. Pirms šī servisa apmeklējuma mašīna tika kopta Andre motors. Te es nolēmu ieekonomēt un saņēmu tāmi no frank servisa par 100 eur lētāk nekā Andre motors. Auto Citroen c5. Palasot forumos sapratu ka darbs ir diezgan sarežģīts un jāprot ko darīt. Pirms nodod auto, es frank pieņēmējam prasīju, vai varat to kvalitatīvi uztaisīt, uz ko saņēmu niecinošo atbildi, ka mēs to darām katru dienu un viss būs kārībā.
Lieta darīta, pēc pāris dienām auto savācu, bet laime nebija ilga. Pec pāris dienām iedegās check un auto sāka raustīties, auksta slikti leca u. C. Braucu uz turieni 2 reizes uz ko man teica jāmaina spole (140eur) un otro reizi arī teica ka var būt sprauslas par problēmu.
Īsāk sakot pēc tādas neprofesionālās attieksmes es griezos pie oficiālā dīlera pēc palīdzības, mašīnu pārbaudījā krustam šķērsam un beidzot konstatēja ka zobsiksna ir uzstādīta nepareizi par 1 zobu. Uzlika pareizi un auto nevar pazīt, lec, ŗūc, mazāk patērē u. C. Īsāk sakot, ja negribat lai jūsu, auto sabojā, nekad neuzticiet to frank servisa, viņi ir neprofesionāļi. Pirms rakstīt šo sūdzību, atsauksmi, es protams uzrakstīju sūdzību frank servisa administrācijai - nekāda reakcija. Ļoti nožēloju ka neizlasīju visas sūdzības pirms atdot remontēt savu auto šīm kaktu kantorim.