www.sudzibas.lv Skaistums Salons "Skaistums"

Skaistums - Salons "Skaistums"

Pirms svētkiem domāju sevi iepriecināt un uzlikt skropstiņas, gala rezultātā izgāju no salona ar asarām acīs. Tik briesmīgi man vēl nekad nebija pieaudzētas skropstas. Neliku skropstas pirmo reizi, tāpēc zinu, kā jāizskatās gala rezultātam (viena pret vienu). Tas, kas man darās uz skropstām tagad, ir - viena mākslīgā uz 2-3 dabīgajām. :( vienai acij saskaitīju TIKAI 27 skropstas uz acs, otrai acij neskaitīju, jo biju šokā. Kad centos skaidrot meistarei (ja to tā var nosaukt), ka rezultāts neapmierina, tika meklēti visādi aizbildinājumi- ka mākslīgās skropstas attiecībā pret manām ir pārāk garas, ka viņa jau tā centusies pielikt, cik nu bijis iespējams.
Varbūt citas procedūras šajā salonā veic labi (nevaru spriest), bet skropstu pieaudzēšana tiek veikta ļoti neprofesionāli.

I

G GADIGAMATE 15.12.2011

ZINU KUR VEIC PRATA PIEAUDZESANU..

L lektra 28.12.2011

Tā starp citu strādā ļoti daudzas ''meistares'' un tici man, tev vēl paveicās ;)