Skaistumkopšanas salons "Skaistuma Essence" - Slikts serviss

Briesmīgs salons un briesmīgs "Meistars". Arī es biju nopirkusi kuponu un jau pašā sākumā izjutu vēlmi aizbēgt, bet nodomāju, ka gan jau nav tik traki.
"Meistars" iedeva man ķemmi, lai es pati ķemmējot savus matus, tad "krāsoja" matus šķipsnās, kur reāli tās šķipsnas bija tik retas un uzklātas tik nevīžīgi, ka briesmas.
Pats briesmīgākais bija pēc matu mazgāšanas, kur "meistars" ar asām, straujām kustībām sāka raut matus uz augšu, it kā ķemmējot, bet uz galvas izskatījās kā vistas kūtī, ar to nepietika, sāka ķemmēt matus no saknēm uz leju ar spēku (sāku domāt, vai tas cilvēks maz zina, ka es neesmu mirusi).
Matu griešana vispār bija kas neiedomājams... tik nelīdzeni, it kā mazs bērns būtu griezis, baigi nemaz necentās, saķemmēja matus un taisnā līnijā nogrieza (es pati tā māku).
Bonuss - jāpiemaksā 7 eur, jo mati pār pleciem. Man kauns pašai par sevi, ka es vispār biju samaksājusi naudu! Tiesā iesūdzēt par vardarbīgu izturēšanos pret galvu, jo man sāka sāpēt galva pēc friziera apmeklējuma.
Žēl, ka nezinu vārdu, noteikti publicētu internetā, pie kura cilvēka nekad mūžā nevienam neieteiktu iet!

D

D Dontkillmyvibe 15.05.2016

Tad nelīdzeni nogrieza vai taisnā līnijā?