www.sudzibas.lv Skaistumkopsanas salons LINA Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt

Skaistumkopsanas salons LINA - Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt

Nesen apmekleju so salonu, apkalposana laipna, piedava teju, kafiju!!! Pierakstijos uz matu krasosanu, 2 krasas sķipsnas gaisas un pamattoni bruna krasa, nokrasoja nonema dvieli no galvas itka likas normali viss ok, kad saka ķemet matus tad nu tik bija, visas gaišas šķipsnas naca nost pilniba visa kemme manos matos, visa grida kad prasiju kapec ta, frizierene atbildeja nu ta medz but, vai tad jums neteica? Bet vinai jau man to vajadzeja pateikt, pabridinat, ka ta var but...utt...acimredzot balinatajs bija parturets pa daudz, man ta liekas, iszaveja matus ari pavirši, celinu pa vidu neizšķira, vispar tas bija šausmigi, panemu ķemmi pati izšķiru celinu piecelos gaju pie kases maksat, tieši bija atbraukusi salona saimniece, man asaras acis bija un to vareja redzet, jo tiesam biju izmisusi, gribeju atrak tikt prom no turienes, saimniece paprasija kas noticis ? Teicu ka lai paskatas uz gridu ka visa grida ir vienos manos matos visa kemme ka mati ir sadedzinati, vina it ka centas kaut ko atrisinat, bet piegaja pie tas meisteres kas man bija tos matus krasojusi, un ta vinai tur kaut ko paskaidroja un viss!!! Ar to ari tas beidzas, es tikai staveju un asaras bira, paprasiju tai pasai saimniecei lai iedod gumiju lai varu tikt lidz majam, ta iedeva gumiju, jo mati izskatijas sausmigi, plani sabojati, visa galva apluzusu matu, uz pusi isaki, sataisiju matus un samaksaju 35 ls pat atlaidi nekadu neiedeva!!! Tiesam neiesaku iet uz so salonu solarijam ari visu laiku ir atlaides bet solarija lapmpas vecas un iedeguma nekada!!! Un ticiet man tagad jau zinu ka es nesmu vieniga kam ta ir atgadijies saja salona, diemzel es to par velu uzzinaju, un nacas to uz savas galvas izbaudit, , , , nu nekas mati nav zobi ka saka atugs, , , bet jums neiesaku iet uz šo salonu!!!

Z

. ....kl 15.04.2009

Nevajadzēja vispār maksāt!

L lely 15.04.2009

A gde takoj salon? Ja xozu v LINU v jurmalu, tam vsjo prosto supper!!!sama tam kra6usj, NIKOGDA ne bilo problem...a soljarii, tam lampi ne to 4to silnije, oni super silnije...poetomu nikogda ne beru maximum!!!esli 4estno, ja prosto ne verju!

H Hrjusha 15.04.2009

Sabojā matus, paraud uzraksta šet sūdzību un viss???? Vai kāds vispār ir iesniedzis tiesā prasību pret kādu salonu par sabojātajiem matiem?

V Viky91 15.04.2009

Cалон лина? я туда загорать хожу, как то с трудом верится что там такое могло произойти!!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

Es nesudzos, vienkarsi sanaca nepatikama situacija, ja jau saimniece bija uz vietas tad vareja vismaz kaut ko atrisinat neviss tikai noplatit rokas, vismaz atlaidi uztasisit jo pati paskatoties uz maniem matiem bija šoka jo mati bija loti slikta stavokli, visi apluzusi, šis salons ir pazaudejis labu klientu, bet jums vai iet vai neiet ta ir jusu izvele!!!par solariju runajot ja iet 3 reizes nedela protams ka var redzet rezultatu!!!un ja piekritu ka nevajadzeja maksat, bet biju tada stavokli ka negribeju savus nervus bojat !!!

N nasty 15.04.2009

Ja xozu zagoratj tuda 1 raz v nedelju, mne xvatajet, tam dejstvitelno silnije lampi...esli vas ne vzjal ix soljarij daze 12 minut, to ja uz ne znaju 4to u vas za koza!Ja i krasilasj tam (snimala cvet 4ornij, xotela statj svetlo rizej) procedura sloznaja dolgaja, no vsjo vi6lo uda4no!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ja toze pervij ras snemala krasku iz 4ornih volos hotela stat posvetleje, vso bila hara6o no kogda pre6la vtoroi ras 4erez mesec, k drugomu masteru, potamu6to ta nerabotala, somnoi slu4ilos eto vsja uzasnaja istorija, , , a splarij naverna kak komu, umenja mnogo podruzak i tolko odnoi nravetsa solarij v LINE, ostolnije idut v blue box, eto kak komu nasamom dele!!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ta ir katra cilveka pasa izvele iet uz so salonu vai ne, bet zinu drosi ka pec si atgadijuma neiesu tur vairs vispar!!!ja pati saimniece nemaceja atrisinat sadu radusos problemu tas nav vairs normali!!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ar katru si salona klientu var atgadities kaut kas tads, bet ir jamak risinat sada veida situacijas, lai nepazaudetu klientus!!!nevis tikai noplatit rokas ka to izdarija salona saimniece!!!

L Larisa 15.04.2009

Es ari kadu laiku atpakaļ sauļojos blue boxa, bet tur gan cenas, gan solarii ir sudigi.Lina man patik tas, ka par labu cenu var sauļoties, un taisniba sakot tur solarii ir stipraki neka blue!!!Bet par krasošanu...es nebalinaju matus, bet zinu ka manas draudzenes iet tieši uz linu, un nekas traks ar viņiem pagaidam nav noticis!

о Оляля 15.04.2009

Читая всё это, мне кажется, что это просто антиреклама! Просто я знаю, что в лину ходят почти всё каугури (и не только) .Иногда, к ним просто не записаться -всё забито! а в соллярии лампы меняются постоянно!!! Какой Blue box :))))) ну будем честными, кто туда ходит ???Я обслуживаюсь в лине почти с открытия, и пока не жалуюсь .И побывала я у всех мастеров!!!

L Lena 15.04.2009

Ne visiem veicas, vajadzēja salona vadītājai šo problēmu atrisināt!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

man nav vajadzibas likt antireklamu, es tikai stastu par savu atgadijumu iet vai neiet to lemt jums!!!ta nav antireklama!!!bet ja nosalona ir jaiet ar asaram acis tas nav vairs normali, un saimniece tik noplata rokas!!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ja es maksaju tadu lielu naudu es gribu ari sanemt labu kvalitativu darbu, bet ja darbs nav izdarits kvalitativi un ir radusas problemas tad tas ir jarisina, kas netika izdarits saja gadijuma, !!!

L Lena 15.04.2009

Linda neklausies, ko tev raksta par antireklāmu, tu esi malacis, ka pastāstīji savu nelaimi.
Pati esmu friziere un zinu, ka mati pēc balināšanas var nonākt, ja pārtur laiku, vai, ja kādu 8 to reizi balina!!
Tev nevajadzēja klusēt frizētavā, vajadzēja taisīt traci, tur bija Tava kļūda... Arī tā vadītāja laikam redzēja, ka tu haju netaisīsi, tāpēc arī tev bija jāmaksā un tai frizierenei nekas par taviem matiem nebūs!!!

L Loreta 15.04.2009

ai, nu, baigi krutās, kas zin savas tiesības un tā sadotu frizierei, salona īpašniecei. Cilvēks bija šokā par sabojātiem matiem, pilnīgi normāli, ka nespēja reaģēt tā kā salona darbinieki to būtu pelnījuši. briesmīga situācija, galvenais, ka friziere pārdedzinājusi balinot matus un saka, ka viss ir kārtībā, ka tā notiek, pilnīga nekaunība.

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

tur jau ta lieta ka mani mati nebija balinati vispar, tie bija balinati pirmo reizi laikam tiesam vina tos bija parturejusi taja krasa, ja varbut vajadzeja celt haju bet necelu jo asaras bija acis un nevareju parunat no šoka...tikai paprasiju gumiju lai varu sataisit matus atlikusos un gaju majas, pec tam jau bija pa velu kad attapas un domaju ka nevajadzeja maksat utt..es tiesam pati esmu soka par so salonu par to ipasnieci kas neko neizdarija vareja iedot atlaidi vai kadu matu masku kas tur pat pardevas nu nekas!!!tagad arstesu atlikusos matinus!!!

J Jomajo 15.04.2009

bet tai frizierei sadot gan vajadzēja!!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ja vajadzeja gan ...bu nu stavoklis man tads bija uz to bridi ka riju tikai asaras un ka tad izskatitos ja es saktu tur bimbat vel...jums gribu ieteikt, neklusejiet un pastaviet par sevim, jo mes galu gala maksajam tadu naudu par skaistumkopsanu un vel nesanemam labu rezultatu, nu ja un nerunajot vel par to laiku ko pavadam salonos!!!

paldies par atbalstu!!!