www.sudzibas.lv Salons IF necienīga izturēšanās

Skaistuma salons IF - necienīga izturēšanās

Vienreiz apmeklēju šo salonu un tā ir pēdējā reize.....Tāda neprofesionāla apkalpošana un augstprātīga izturēšanās pret klientu sen nav redzēta! Mana vēlme bija apgriezt matus un ieveidot,tad 2 stundas man grieza un 2 stundas veidoja.... Beigās izgāju no frizētavas raudādama ,jo biju izķēmota ne pa jokam! Kad izteicu savu viedokli par nogrieztiem un ieveidotiem matiem ,ja tā varētu to nosaukt, tad bezmaz mani ar dzīšanu padzina no frizētavas,laikam tā bija īpašniece tāda blonda, pusmūža fifa! Neejiet uz tādu midzeni.....Sabojāsiet tikai savu garastāvokli un izskatu!

B

M Maija1 23.04.2014

Kumi.lv iegādājos kuponu gelish manikīram. Neturējās pat nedēļu (parasti man turās apm.2-3 ned), uz nagiem uzliktās dekoratīvās puķītes nokrita 3-5 dienā. Krāsu sortiments- ne tāds kā kupona piedāvājumā- nekādu magnetisko laku un dzīvnieku rakstu. Neiesaku tērēt naudu un laiku, apmeklējot šo iestādi.

S Svetlana_ 30.04.2014

Kumi.lv iegādājos kuponu matu krāsošanai šķipsnās, griešanai, ieveidošanai.
Salonam IF omulīgas telpas un iekārtojums, laipna attieksme, 2 stundās tiku pie jaukas frizūras un sarunājoties ar frizierīti vēl uzzināju sev daudz noderīga par matu krāsošanu, kopšanu. Esmu ļoti apmierināta, paņēmu kontaktus no frizieres Oļgas un došos turp vēl, ļoti iespējams esmu atradusi savu īsto frizierīti.

A Anija 08.05.2014

Kumi.Lv iegādājos kuponu matu krāsošanai, griešanai, veidošanai šajā frizētavā. Tur tiešām ir patīkamas telpas un jauka attieksme. Frizierīte Vija man ļoti smuki akurāti izbalināja škipsnas, nogrieza un ieveidoja matus - viss tieši tā kā es vēlējos - super! Neviena slikta vārda nevaru teikt. Es noteikti iešu vēl.

I IneseA 17.07.2014

Šodien biju uz pedikīru, esmu šokā par to, ka klasiskais pedikīrs nozīmē tjap ļap gelisha uzklāšanu un nagu nogriešanu... Pēc maniem iebildumiem, meistare atrūca, ka nu, labi, uztaisīs ar un iezieda kājas ar krēmu un sāka vīlēt nost veco ādu...kaut ko tādu es nebiju redzējusi vēl...pēc 5 min klasiskais pedikīrs bija gatavs.
Reklamē plašu nagu laku izvēli, bet kā rakstīja Maija1 - tur naf nekā... Neejiet un nebojājiet nervus uz šo iestādi!

G G.K.Diana 13.01.2015

делала гелишь маникюр неделю назад. Уже сейчас начал облупливаться. Обычно держался 3 недели, когда делала в других салонах. Разочарована. Казалось специалист очень старалась. Возможно они используют не качественный материал? Или старый? Обычно так у меня некогда не происходила, хотя делаю гелишь регулярно

R redro 11.02.2015

kumi.lv iegādājos skropstu ilgviļņus. Nu, ziniet, sen nebiju tā jutusies. Pirmkārt ieejot salonā neviens nelikās ne zinis (kā te billite minēja blondā pusmūža fifa tik uzspēlēti mākslīgi runājās pa telefonu kā no humora šoviem), tikai man smiekli nenāca, jo laiks gāja un saruka manas cerības ar iecerēto transportu tikt mājās.
Vēl labāk, kad mana "meistare" atbrīvojās, izrādījās, ka viņa nevienu vārdu nesaprot latviski. Aizveda uz kabinetu, apguldīja, sāka tīt skropstas un izkūpēja gaisā uz minūtēm 15 ne bū, ne bē nesakot! Kad atnāca pārkārās pāri, sāka darboties ap manu seju un man kļuva slikti, jo KĀDA kaza, bija paspējusi UZPĪPĒT un aizmirsusi NOMAZGĀT rokas. Es savā bezpalīdzīgajā stāvoklī ar acīm ciet un kodīgu ilgviļņu sastāvu uz skropstām jutos kā lamatās, savā lauzītajā krievu valodā jautāju, cik ilgi vēl, uz ko šī sāka ķiķināt par manu izrunu. Kad šis murgs beidzās, skropstām nekādu izmaiņu nav, tikai samaksāts, lai pavadītu vienu no briesmīgākajām stundām manā mūžā. FUI!! FUI! FUI!

R Robis7 21.04.2015

Sveiki, es gan nepiekrītu par attieksmi, kad biju salonā IF uz vīriešu griezumu, vajadzēja drusku uzgaidīt 5-10min. Man laipni piedāvāja kafiju un pēctam uztaisīja ļoti smuku frizūri. Biju ļoti apmierināts un esmu tagad tā salona patstāvīgais klients. Cik cilvēku tik arī viedokļu! :)

с Светланка 17.02.2016

Ужасный салон! И ужасный так сказать парикмахер Эвия Эмсиня! Испортила мне волосы при покраске и техника стрижки просто безобразна!

S suudziibas 10.04.2016

tā ir briesmīgākā iestāde kurā esmu bijusi. necienīga izturēšanās.
man bija pieteikums 15:45 , es ierados laikā un man nācās gaidīt vēl pusstundu.
lūdzu, lai nogriež karē matu griezumu un ļoti nevēlos pakāpenisku matu griezumu.
protams, man aizmugurē nogrieza matus vispār, palikuši kādi 5cm ar pakāpenisko matu griezumu. Es sūdzējos un teicu, ka esmu neapmierināta, man atbildēja - man šķiet, ka tā būs labāk.
matus grieza aptuveni 15-20 min. Es esmu ļoti neapmierināta, man bija ļoti skaisti un gari mati , bet tagad to vairs nav.

J Julija Stepsone 24.05.2019

Salons If
Не первый год стригусь в данном салоне. Абсолютно не согласна с претензиями. Стригусь у мастера Вии. Замечательно стрижёт и укладывает. Ни разу не разочаровалась. У девушки скорее всего претензии потому, что сама не знает что хочет

N Noraa 20.06.2019

Es arī iegrābos ar zizu kuponu šajā salonā. Čigāniska izskata manikīre vispirms 15 min meklēja laku, ķepsēja uz maniem nagiem vienu pēc otras un prasīja, vai būs īstā, kaut gan izvēlējos pēc parauga. Pēc tam kādas 10 min staigāja apkārt kaut ko meklēja, atnāca ar knaiblēm, nolika uz priekšā netīra dvielīša. Teicu, ka esmu pirkusi Eiropas manikīru bez griešanas. Šī dāma vispār nesaprot latviski un liekas, ka arī krieviski ne visai, bet kaut kā ieskaidroju, ka griezt nevajag. Darba turpinājumā viņa aizmirsa nolakot vienas rokas īkšķa nagu, pēc tam aizmirsa, kura bija īstā laka un īkšķis iznāca savādāks... :)... aparāts arī likās diezgan aizvēsturisks un pāris nagi nebija labi nožuvuši...arī tagad tāda nedaudz lipīga sajūta... ŠIS MANIKĪRS NAV PAT 10 EUR VĒRTS!