24k Skaistuma Centrs - Kosmetika

Novembrī iegādājos sev 24 k kosmētiku. Varu pateikt ka pirmā procedūrā atteicos no tas, kaut meģināja pierunāt ar visiem veidiem, gandrīz jau somā to kosmētiku ielika un gaidīja kāmēr iedošu naudu viņiem. To procedūru paprasīju pabeigt un aizgāju. Atgriežos pēckādas nedēļas un nopirku jo kosmētika tiešām izradījas ļoti laba. Sejas ādaa izmainījas dažu stundu laikā, kļūva daudz veselīgāka. Tagad lietoju to kosmētiku un nenožēloju. Kad ir laiciņš, apmeklēju procedūras salonā, Starp citu tos taisa 2 ja stāva, personāls ar diplomiem. Tur jau ir cits apkalpošanas līmenis, nekā 1 stāvā. Neviens jūs nevar piespiest kaut ko nopirkt. Domājiet ar savu galvu un cieniet sevi. Kosmētiku varu rekomendēt.

zirgs_kamene 19.02.2015

paldies par reklamu :D
neviens jau nesaprata, ka tu esi patsavnaja utka :D

L laimigajana 19.02.2015

Zirgs_kamenes

Lūdzu.
domājiet kā vien vēlaties, tas ir jūsu tiesības. Ja pēc jūsu viedokļa neviens nepērk kosmētiku šajā salona, jūs maldāties.

P.S palasot jūsu komentārus ir skaidrs kā jums vairs nav ar ko nodarboties :)

M Mierinsh 25.02.2015

laimigajana man liekas ka Tu esi pasaules patiesakais cilveks un es viennoziimiigi ticu, ka tas ko tu saki ir taisniiba. Velos jautat vai Tu ziileet arii maki? jo ja jaa tad es veletos lai Tu man pasaki nakotni, jo es nevienam citam vairs neticu pec tam kaa esmu izlasiijis tavu komentaaru

2 24k 25.02.2015

laimigajana

paldies par jūsu atsauksmi.

Mierinsh

lūdzam neaizskart mūsu klientus, ja jums ir kādas pretenzijas salonam, tad mēs labprāt vēlamies to atrisināt.

Paldies.

D delirious24 16.03.2015

я там работала, кантора действительно ужасная! НИКТО КИКОГДА ТУДА НЕ ХОДИТЕ! ДЕВОЧЕК НАБИРАЮТ С УЛИЦ, КОТОРЫЕ ВООБЩЕ НИКОГДА НЕ РАБОТАЛИ С КОСМЕТИКОЙ И ЗНАТЬ НЕ ЗНАЮТ КАК С НЕЙ РАБОТАТЬ! нас обучали 5 дней как вешать лапшу на уши женщинам, как их обрабатывать, чтоб они купили эту косметику, говорили нам, чтоб мы врали, что работаем там уже год и проходили курсы в разных странах! а это все ложь! вначале не казалось все таким ужасным, тем более вначале коллектив был милый.. НО! мне Хватило поработать там 2 дня, и я бегом от туда убежала... обещали золотые горы, на самом деле там копейки платят! мне просто было жалко всех этих женщин, которым надо было вешать на уши лапшу.. и нас это просто заставляли делать! отношение к нам было ужасное, как к рабам, а не к людям! даже времени на обед не было и телефон отбирали на всю смену! и унижали нас... поэтому там обычно и не хватало мастеров, тк все от туда просто убегали проработав там всего один день! много плохого могу сказать про это место, а хорошего, к сожалению, ничего!!!
НЕ ТЕРЯЙТЕ СВОЕ ВРЕМЯ ЗРЯ НА ПРОЦЕДУРЫ! ЭТО ВСЕ ЛОЖЬ И РАЗВОД!!!
И, ДЕВОЧКИ, НИКОГДА НЕ ИДИТЕ ТУДА РАБОТАТЬ!!!

P Plaukšķis 16.03.2015

ak mans dievs, vajag viniem visus uzriidiit policiju PVD auditu

D delirious24 16.03.2015

Plaukšķis,

ta ari vajadzetu, jo tur tikai vieni vienigi meli un krapsana!! un neciena pret tiem, kas tur strada!! butu prieciga, ja aizvertu to kantori... man vienkarsi zel tos, kas iet uz tam proceduram, tikai velti tere savu laiku un tos, kas iet uz turieni stradat!!! zel, ka nevar pie vinu durvim uzrakstit- neejiet tur, tur ir tikai krapsana un meli!