24k Skaistuma Centrs - kosmētika

No skaistuma centra 24K man piezvanīja ar piedāvājumu veikt bezmakasas sejas kopšanas procedūru. Piekritu, bet jau iekšēji noskaņojos, ka gan jau reklamēs kādu produktu. Mani sagaidīja jauna meitene, laipni piesakot sevi kā kosmetologs. Lai kļūtu par kosmetologu jābūt medicīniski izglītībai, aiz intereses pajautāju, izrādās meitenei nav medicīniskā izglītība. Tātad viņa nav kosmetologs. Procedūras turpinājumā, firmas darbiniece stāstīja par produktu un sejas kopšanu, skatoties iepriekš sagatavotā standarta tekstā. Kad uzdevu jautājumu, atbildēt nevārēja (jo tas taču uz lapas nebija rakstīts). Tad man pus sejai veica ieplānoto procedūru, teica, ka uzlabojumi jau tagad redzami, salīdzinot ar nenosmērēto pusi. Pati gan neko tādu nemanīju. Saprotu, ka no vienas reizes jau nevar rezultātu gaidīt. Tālāk sekoja vizīte pie ārsta, kura pārbaudīja manas ādas stāvokli ar dažādiem aparātiem, secināja, ka āda man ir ŠAUSMĪGA, mana kosmetoloģe nekompetenta,galīgi mani par mērkaķi pataisījusi. Protams, ja vēlos dzīvot, tad tikai mani glābt var zelta brīnumlīdzeklis! Kad sākām runāt par cenu, tika pieaicināta ekonomiste (it kā). Cena 2400 eiro. Plaši stāstīja kā izdevīgi sadalīt maksājumu. Tas jau nebūtu nekas, bet tā saucamā ekonomiste niknā tonī paziņoja, ka izskatos ar tādu ādu briesmīgi, ja sevi cienu, tad obligāti jāpērk līdzeklis kā vienīgo glābiņu. kad teicu, ka tik lieliem izdevumiem jāapspriežās ar ģimeni, tad ekonomiste nikni man pateica, ka man tas vecums garām, kad jāprasa mammai atļauja. Vai tiešām es sevi necienot, jo man ir TĀĀĀĀDA sejas āda. Izejot aizcirta durvis. Sajūta bija briesmīga, ja es vēlētos šo produktu iegādāties, tad pēc šīs sarunas vēlme pāriet. Gaidot liftu dzirdēju, kā tā saucamā kosmetoloģe kolēģei izsmejoši paziņoja, ka šitai nauda neesot. 90 minūtēs saņēmu lielu devu pazemojumus. JA ESIET IZSLĀPUŠI PĒC PAZEMOJUMIEM, TAD NOTEIKTI PIERAKSTIETIES uz sejas vai matu kopšanu.

D

0 010203 31.03.2015

Цитата: "Про чёрную икру скажу только одно, её лучше принимать внутрь, а вот золото так же безвредно как и бесполезно. Всё кто хоть когдато держал в руках учебник химии знают, что золото благородный металл и не в какие реакции не вступает. С таким же успехом можете просто намазаться золотым кольцом. Единственное что я хочу сказать нашим дамам, а ведь вероятно они всё это прочтут, сам по себе поход к косметологу это отдых, отдых от домашней рутины, от забот. Поэтому, на здоровье, если вам это приятно, но замечу, что если Вы например дома посвятите себе час и будете наносить различные маски и крема, то результат будет практически тот же!"
Вот такая вот "золотая" бесполезная косметика.

A anete-33 03.04.2015

Arī man piezvanīja no skaistuma centra 24K ar piedāvājumu veikt bezmakasas matu kopšanas procedūru. Esot laimējusi kaut kādā loterijā. Neatcerējos, ka būtu tādā piedalījusies, bet neiespringu daudz un piekritu. Pilnībā viss atbilda Daiga02 un vēl daudzu dāmu komentāriem - dokuments bija jāparāda, kādus datus no tā norakstīja - nezinu, jo aizpildīju anketu. Pēc kādām 20 min. gaidīšanas nonācu simpātiskas jaunas sievietes rokās. Tiku izjautāta par sevi, savu izskatu. Apskatīja manu galvas ādu un secinājums - vienkārši KATASTROFĀLA! Kā par brīnumu tieši šajā dienā esot ieradusies ārste, kura varbūt savā aizņemtībā atradīšot laiku apskatīt manu galvu. Meitene aizgāja cīnīties par šo iespēju... un abas kopā aizgājām pie austprātīgas, attieksmē vēsas dakteres, kura ar aparātiņu noskenēja vietām manu galvu un datorā parādījās šausmas, kuras var glābt tikai viņu brīnumlīdzekļi. Ārstēšanās jāsāk NEKAVĒJOTIES! Pretējā gadījumā - plikgalvība garantēta! Protams, psiholoģiski tas ir šausmīgi! Ar ko gan mūs, sievietes, var visvairāk ietekmēt?! - ar mūsu izskata un matu rotas noniecināšānu!!! Tad šai salonā ar to arī nodarbojas! Acīmredzot daļa cilvēku arī uzķeras! Tad sākās mērķtiecīga apstrādāšana finansiālajā sfērā un meitene, ik pa laikam visai nemākulīgi pažāvējot manus matus, skraidīja starp mani un salona ekonomistu, lai piedāvātu man salona pakalpojumu sākot ar 2400 euro, beidzot ar 1200 euro. Kad, neskatoties uz "ļoti zemo cenu" atteicos, tad vēsi noteica - ja nav jums svarīga jūsu veselība, tad mēs neko nevaram palīdzēt. Visu laiku jutos kā stūrī iedzīta - relaksējošas sajūtas nebija ne mirkli. Izejot no salona visu atlikušo dienas daļu biju uzvilkta un neapmierināta par savu stulbumu. Ko gan es cerēju dabūt par velti no loterijas, kurā neesmu piedalījusies???!!! JA ESIET IZSLĀPUŠI PĒC PAZEMOJUMIEM, TAD NOTEIKTI PIERAKSTIETIES!!! Galvas āda joprojām niez pēc salona apmeklējuma! Lai cik nepiemēroti man lietošanā būtu līdzšinējie matu kopšanas līdzekļi (tā man tika uzsvērts) - nekad neniezēja un nededzināja ādu pēc to lietošanas.
Jā, un dabūju 20 telefonu numurus nosaukt. Tādas nu tās loterijas!
Starp citu, teikumi un naudas izspiešanas mēģinājumi ir ļoti līdzīgi ar citu reklāmas un preces izplatīšanas sfērā strādājošajiem. Laikam jau ir viens šablons pēc kura viņi darbojas. Tikai te tas ir 3x agresīvāk!

A anete-33 03.04.2015

Jā, un dabūju 20 telefonu numurus nosaukt. Tādas nu tās loterijas!

A aisme 11.04.2015

Kundzes! Biju salonā ir jauki un skaisti. Darbinieki laipni, bet metode ir agresīva, lai iegūtu klientus. Esmu no tām, kas piekrita šai agresīvai pierunāšanai. Man gribas ticēt, ka nebūs šī ilgā gaidīšana un vismaz kvalitatīva sejas kopšana. Pagaidām saprotu, ka pusotru gadu man nebūs ne baseina apmeklējums, ne sporta zāle u.t.t. Mīļās kundzes neiesaku turp doties, ja vien jūtaties tik spēcīgas, lai spētu izvērtēt, kas un cik dārgs pakalpojums tiek piedāvāts.

M mokka 11.04.2015

Paldies par izsmeļošo informāciju. Esmu aicinàta uz šo salonu jau rītdien. Ilgi domāju un nolēmu palasīt par šo brīnumsaloniņu. Un visas lietas atrisinàs pašas no sevis. Paldies, varēšu mierīgi pavadīt laiku ar savu ģimeni un nebojàt garastàvokli ar savu "labo" izskatu.:-)

2 24k 13.04.2015

Dāmas

paldies ka piedalāties komentāros.

Cien., aisme!

Ceram, ka jūs paliksiet apmierināta ar jūsu pirkumu.

Esiet vienmēr skaistas un laimīgas.
Jūsu 24 K

B bulta 06.05.2015

Man zvanija vairaikas reizes..(jo pirms tam man nebija vinja velamais vecums) Sacija ka man pienaakas matas kopshanas proceduuru ar zelta molekulaam un bla blaaaa ta taalaak man davajusi draudzene Sigita Baumene (uz ko atbildeju ka taadu nepaziistu uz sho atskaneja atbilde ka ganjau ka kada darba kolegje man davaa shaadu iespeeju..:D tas viss ko man klaastija, staastija bija jau aizsomiigi tam papildus klaat piebilda par obliig.pases njemshanu liidzi.. Mh..
Paris dienas pec manas dz.d. 06.05.2015. zvanija tas pats puisis.(25141260) parjautaja jau atkal manu vecumu uz ko atbildeeju ka man 26 (jaunaaka nederot) Norunaam matu proceduuru uz nakamo dienu plkst.17:00 nostastija visus savus zeltainos tekstus un tad beigaas piedavaaja uzzaicinaat veel liidzi savu draudzeni! Viss bez maksas, maku droshi varu atstaat majaas un lai tai dienaa vnk ljaujos proceduurai. Atnaca sms ar atgadinajumu.. Tad saaku lasiit info + darba kolegje apstiprinaaja ka shii vieta ir tieshi taada kaa to apraksta visas daamas. Izklastija kaa vinjai gaaja..uzreiz sapratu ka uz ko tadu neparakatiiahos un savu dienu neizniekoshu!!! Iepriecinoshi ka tai pashaa dienaa man draudzene atnesa davanu karti uz manu miljo salonu:) pretii bija jaapsola ka uz to vietu nemuzham nespershu savu kaaju! Luuk kadas antipatijas manai kolegjei ir pret to vietu!
P.s.25141260 zvanija lai parliecinatos vai mam tieshaam lidzi buus taa draudzene:D koordinatores nr.67855777
Es pievienojos pulcinjam sakot - miljaas damas luudzu neeejiet, neapmeklejiet sho mistisko vieto!!!;)

V VladIat 06.05.2015

a man viss loti patika

Z zuzzana 29.06.2015

Sveiki, ari man bija rukta pieredze ar sso salonu, mani pierunaja un tagad esmu paradu juga uz 2 gadi, izmest katru menesi 100 eiro par kremiem, tas nau to verts un ta 2 gadi man jamokas maksajot par so kosmetiku. Milie cilveki neuzkeraties uz siem solijumiem pa skaistu seju un matiem! Ja jus savu naudinu suri pelnat katru dienu stradajot, tad neizmetiet to veja, tas nau to verts, tagad zel skirties no 100 eiro katru nenesi, ja ta aldzina ta jau nieciga! Nesat letticigi un neuzkeraties uz viniem. Paldies!

Z zuzzana 29.06.2015

Ari es kluvu par so krapnieku upuri, laavos pierunat sevi, tik skaisti vini man sastastija, cik skaista es busu! Tagad 2 gadus maksasu pa 100 eiro menesi, tikai tagad sapratu ka tas nebija to veris, labak aizbrauktu uz Jurmalu atpusties! Milie cilveki neuzkeraties uz siem solijumiem par skaistu adu un matiem tas nau to verts lai no savas ta jau nelielas aldzinas, katru menesi sskirtos no 100 eiro! Pa 2 gadiem ko es maksaju par kremiem, labak butu sev masinu panemusi lizinga, tad vismaz redzetu par ko maksaju, nevis 2400 eiro izmesi veja. Milie cilveki esiet tacu pratigi un neticiet visam ko jums stasta. Velu visiem jauku dienu. Paldies.

2 24k 30.06.2015

Cien., zuzzana,

cik ilgi jūs jau lietojāt kosmētiku, kāpēc to iegāde nebija to vērtīga?
Kāpēc jūs domājiet, ka labāk ieguldīt naudu mašinā nevis sevī? Jūs sev esat vienīga, bet mašīnu var būt daudz.

Paldies par jūs viedokli,
esiet skaista un laimīga.

Jūsu 24 K

Z ZaRekoju 01.07.2015

24 k, как вам не стыдно обманывать людей? И отбирать у тех же пенсионерок последний кусок хлеба? Это же всё вернётся вам, вашим родителям и детям!!!

D dymohod 23.07.2015

Я тоже была в салоне. А правда, 24к, зачем вы просите удостоверяющий личность документ? Но процедура понравилась- я выбрала процедуру для лица. Результат действительно был, и ещё на следующий день с утра выглядела лучше обычного. Девушка- я ее назвала косметологом, а она попросила называть себя эстетистом- очень понравилась, действительно делает хорошо свою работу, конечно жаль ее, что приходится и работу свою выполнять- а ей она нравится и это видно- но и убалтывать клиента на покупку абонемента. Кстати, она сказала мне, что у меня нет глубоких морщин, а вот посещения вашего врача уже подпортило общее впечатление от салона. Врач категорично заявила, что у меня глубокие морщины у глаз (эх! Если бы я не видела как выглядят мои одногодки, то я бы поверила). Ну ладно, это я проглотила. Но и бедная девушка- эстетист потом была вынуждена мне говорить про глубокие морщины)). Потом, как у вас полагается, появилась финансист, и уже с порога, пристально вглядываясь в моё лицо, тоже озвучила неутешительный диагноз..Ужас- ужас..как я ещё живу)). Что я хочу сказать? Меняйте принцип работы. Человек, заплативший у вас, чувствует себя попавшим в кабалу- а так оно, собственно, и есть. И даже при наличии очень хороших процедур (про волосы и тело не говорю - не пробовала) остается гнетущее впечатление. Вам надо мягче стелить, если хотите, что- бы клиент шел к вам. Вы очень прессуете, с каждым клиентом одинаковая методика. Почему бы, например, не сделать абонемент на 3 месяца, который бы включал в себя разные процедуры, по выбору клиента? На такой срок я бы купила абонемент. А на год- это уж извините. Это для богатых бездельниц хорошо. Да и то, сомневаюсь, что с вашими методами вы сможете их заманить. Почитала отзывы купивших абонемент- ой, бедные женщины.. Хорошо. что я устояла)). Кстати, тем знакомым, телефоны которых я дала в центре, я потом позвонила- предупредить, что дала их телефоны, так вот кто- то ничего, как и я не знал о вашем салоне, а от кого- то я услышала гневные отзывы. Сталкивались, значит. Это сейчас я пишу с юмором, но при выходе от вас меня слегка потряхивало. Пришлось зайти в кафе и выпить вкусного кофе с пирожкой, для успокоения.

K KLeopatra41 25.07.2015

Man arī pirmo reizi zvanīja kādus 3 mēnešus atpakaļ. Atšuvu, bet mierā viņi neliekas joprojām. Vismaz reizi nedēļā kāds no viņu personāla man zvana un piedāvā izmantot šo unikālo iespēju. Teicu, ka mani tas neinteresē. Uz to man atskan: Kāpēc? Nu vai man ir jāpaskaidro kāpēc mani neinteresē viņu unikālais piedāvājums??? Atbildēju, ka netaisos eksperimentēt ar saviem matiem vai sejas ādu par prieku viņiem. Man mati un seja ir mani un vienīgie, kāpēc, lai es uzticētos kaut kādai manuprāt apšaubāmai procedūrai? Saku, ka katra āda reaģē atšķirīgi, negribu iedzīvoties kādās alerģijas sekās. Mani centās pārliecināt, ka pirms procedūras manai ādai veiks pārbaudi uz alerģijām. :)) Apšaubīju sakot, ka tik ātri alerģisku reakciju nevar noteikt salonā! Beigās pateicu, ka man ir savs kosmetologs un mani pilnībā apmierina viņas darbs. Likās, ka nu jau būs gana, bet nekā. Man iedeva laiku vēl nedēļu padomāt un atzvanīšot man pēc nedēļas.Ir nu gan neatlaidīgi!

Z Zelta 28.07.2015

Была сегодня там))) Повеселилась от души глядя на то, как люди из кожи вон лезут, врут, пресуют лишь бы я сразу же выложила ну если не 3600, то хотя бы 2400 евро...))) Самый настоящий лохотрон для идиотов...))) С таким же успехом можно продавать воздух как необходимое средство для жизни, ведь в нем есть кислород!!! ))) Кидаются лечить волосы от будущего выпадения, которое может произойти лет через 50-ну разве это не весело? ))) Открещиваются от того, что они наводят красоту, нет-они дарят здоровье, но когда я указала на то, что вывеска у них не   veselības centrs, a skaistuma centrs моя "эстетист" только ухмылялась))) В общем, вранье на каждом шагу...Не советую их посещать ибо только убъете свое время и ничего не получите взамен ;)

Dr DooM 28.07.2015

Es nesaprotu, vai tiešām šo šarlotānu kantori nav iespējams aizklapēt ciet ?

8 8832 31.07.2015

Izaktās, ka viņi ne mazums cilvēku apzavījuši arī es zavnu saņēmu, bet uzzreiz atteicu. vismaz kaut ko pareizi izdarīju. No sāku mēv nožēloju, tagad redzu, ka labi vien ir ka tā darīju

Minesota 20.08.2015

Man ar bija tas "gods" apmeklēt šo salonu :) Pa telefonu teica, ka procedūra ilgs 1.5 stundu. Mani marinēja tur 2 stundas, no kuram 1.5 skaloja smadzenes, lai iegādājoties viņu kosmētiku. Man paziņoja, ka man ir steidzīgi jāārstē sejas āda, citādi pēc pusgada tā būs savītusi un zila no pārsprāgušiem sejas asinsvadiem. Procedūra sejas vienai pusei tika veikta normāli, bet otra puse, kad es atteicos iegādāties viņu kosmētiku, tika veikta agresīvi.

M marijasmrn 28.08.2015

прочитала все отзывы.была в салоне 3 дня назад, приобрела комплект и могу сказать, что не огорчилась даже после прочтения..незнаю как относились к другим клиентам, но мне и чай и кофе и приятный разговор с специалистом. да, согласна цены не стандартные. но извините, а сколько вы хотите платить за процедуры, средства, врача и тд в год? у меня косметолог стоит 25 евро процедура. посидев и прикинув сколько еще я покупаю скрабов, лосьенов, кремов.. ну за год почти такая же сума, плюс минус.. так лучше я буду ходить на массажи, процедуры, пиллинги, плюс мне дадут еще и все эти баночки домой и еще мой врач назначит все правильно, чем я буду тратить деньги на лореали, нивеи и тд которые только на 50проц.сделают мою кожу здоровее.. и я не зарабатываю миллионы, мой заработок в месяц 500евро. но я женщина и все таки люблю иногда себя баловать. это сугубо мое мнение..

K kreditorsPG 04.10.2016

Nu, un kā tev sanāk sevi "balovatj"? Šie laikam palikuši tik populāri,ka paglabājušies no visiem! :D

L Liene 29.07.2016

vai var atgriezt naudu? uzsedas omei uz ausim, komplekts ta ari stav nelietots viss jauns un iepakots.

T Tong Po 29.07.2016

Atkarīgs, cik laika ir pagājis! ja nav pagājušas 14 dienas - tad var.
Vislabāk, nepaslinko un uzzvani uz PTAC, lai tev visu pa plauktiņiem saliek, kā pareizi viss darāms.