www.sudzibas.lv Skaistuma Centrs / 24K/ Gold Beauty atcelta bezmaksas procedūra sejai

24k Skaistuma Centrs - atcelta bezmaksas procedūra sejai

Ieraudzīju internetā reklāmu, ka tiek piedāvāta bezmaksas procedūra sejai "Skaistuma centrs 24k". Aizpildīju anketu, pieteicos.Nepagāja pat nedēļa, zvans no salona, sarunājām vizīti pirmdien 20.00, protams tika sīki izskaidrots kur jāiet, ka jāierodas 10 min. iepriekš, lai nekavējot, jautāju vai naudu man vajag ņemt līdzi, teica, ka nevajagot, lai līdzi ņemot tikai labu garastāvokli.Pienāk pirmdiena, intereses pēc ierakstu googlē uzņēmuma nosaukumu- skaidrs kas tas par kantori- pirmais kas parādās sūdzības.lv, sūdzības.lv, sūdzības.lv., tad nu sapratu kas par lietu. Bet par spīti visam nolēmu, ka vienalga aiziešu.Kādas 2 stundas pirms vizītes man vēl zvanīja un pārjautāja vai es būšot, ka meistars mani jau gaidīšot., devos uz norunāto vizīti, ierados pat 15 min. iepriekš, pat naudu paņēmu līdzi, jo zinu, šai pasaulē tāpat nekas par velti nenāk, biju pat gatava, iespējams, iegādāties kādu produktu. Varbūt ne gluži pa 1000, bet kādu daļu biju gatava maksāt.Sagaidīšana laba, tika iedota anketa, aizpildīju. Lika pasēdēt pagaidīt. Rindā pirms manis jau gaidīja vēl 4 sievietes.Tālāk vis notika kā konvejierī, vienas izgāja, un tās kuras gaidīja rindā pa vienai tika iesauktas iekšā. Es viena paliku gaidot. Varēju vismaz pavērot un paklausīties, kā produkcija skaisti tiek reklamēta un uzspiesta meitenēm kuras bija pieteikušās uz bezmaksas matu procedūru:))Tānu gaidīju kādas min 25, neviens pat nepienāca, nepaskaidroja kas un kā.Bija jau skaidrs, ka nebūs man nekādas procedūras un, ka interneta sūdzībās bija taisnība sarakstīta.Piegāju pie administratores, jautāju kas par lietu, viņa tik noteica, ka meklēkot man meistaru???Kā tā - iepriekš zvanīja tieica, ka meistars jau gaidīšot, lai nekavējot, tagad viņi meklē!!!! Vēlraiz pārjautāju, teica lai gaidot.Pagaidīju vēl min.10, pienāca otra administratore , un paziņoja, ka vizīte jāpārceļ, ka visi meistari aizņemti!!!Vēlreiz pārprasīju kā tā var būt, jo iepriekš tika sarunāts, ka uz astoņiem jāierodas, ka meistars jau gaidīšot.Tā nu es nosēdējusi tur kādas 40 min. varēju doties prom! Nebija lielas vilšanās, jo scenāriju iepriekš jau biju lasījusi sūdzības.lv, kad jau biju kādas min 20 nogaidījusi tad zināju ka nebūs manas procedūras.Tik nesaprotu, kāda velna pēc viņi man pirms sešiem zvanija un pārjautāja vai tiešām es būšot???Pie darba organizēšanas un plānošanas jums jāpiestrādā!Lai vai kā, Ja nu jums zvana no "Skaistuma centrs 24k" - padomājiet!!!

D delirious24 02.03.2015

я там работала, кантора действительно ужасная! НИКТО КИКОГДА ТУДА НЕ ХОДИТЕ! ДЕВОЧЕК НАБИРАЮТ С УЛИЦ, КОТОРЫЕ ВООБЩЕ НИКОГДА НЕ РАБОТАЛИ С КОСМЕТИКОЙ И ЗНАТЬ НЕ ЗНАЮТ КАК С НЕЙ РАБОТАТЬ! нас обучали 5 дней как вешать лапшу на уши женщинам, как их обрабатывать, чтоб они купили эту косметику, говорили нам, чтоб мы врали, что работаем там уже год и проходили курсы в разных странах! а это все ложь! вначале не казалось все таким ужасным, тем более вначале коллектив был милый.. НО! мне Хватило поработать там 2 дня, и я бегом от туда убежала... обещали золотые горы, на самом деле там копейки платят! мне просто было жалко всех этих женщин, которым надо было вешать на уши лапшу.. и нас это просто заставляли делать! отношение к нам было ужасное, как к рабам, а не к людям! даже времени на обед не было и телефон отбирали на всю смену! и унижали нас... поэтому там обычно и не хватало мастеров, тк все от туда просто убегали проработав там всего один день! много плохого могу сказать про это место, а хорошего, к сожалению, ничего!!!
НЕ ТЕРЯЙТЕ СВОЕ ВРЕМЯ ЗРЯ НА ПРОЦЕДУРЫ! ЭТО ВСЕ ЛОЖЬ И РАЗВОД!!!
И, ДЕВОЧКИ, НИКОГДА НЕ ИДИТЕ ТУДА РАБОТАТЬ!!!

2 24k 02.03.2015

delirious24

Спасибо, за ваше время уделенное 24 К.
Хотели бы уточнить, как вы поняли, что у нас платят мало, проработав всего 2 дня? В данный момент, некоторые наши работники ездили отдыхать в Тайланд.
По поводу вашей жалобы об обедах, вам стоило обратиться к руководству, ведь в салоне устроена кухня, для работников, где вы можете отдохнуть и спокойно пообедать.
Хотелось бы уточнить по поводу унижений персонала? В чем вы это видели? Извините, но мы уважаем своих работников и такое поведение недопустимо с нашей стороны.
Вы очень настойчивы в жалобах на этом сайте, тем не менее вам не хватило настойчивости выполнять работу больше 2 дней.
В любом случае, спасибо вам, за ваше мнение.