24k Skaistuma Centrs - agresīvais mārketings

Cien.damas! Neiesaku apmeklēt bezmaksas ādas vai matu procedūras šajā vietā (24 KARATA, Tērbatas 30). Mani noturēja 2 stundas. Sākumā reklamēja kosmētiku, likās tīri normāli. Bet tad, kas atteicos pirkt kosmētikas sēriju, kas maksā 2400 eiro, tad sākas "jautrība"... Pirmo reizi pēdējo gadu laikā esmu saskarusies ar to, ka uz mani agresīvi kliedz, biedē ar drausmīgām ādas slimībām ja nepirkšu, un tajā laikā nobloķētas durvis neļauj iziet ārā... Cik laimīga es biju, kad beidzot tiku prom! Nedomāju gan, kā tāds mārketinga veids mūsdienās vēl eksistē. Esiet, lūdzu, uzmanīgas!

O

S Sieviete7 06.05.2015

Viss sliktais ko śeit raksta, diemžél ir taisnìba.Briesmìgi, ka tik daudz sievietes cietuśas emocionáli déĺ negodìgas firmas, kura tendéta izkrápt péc iespéjas vairák naudas.Neskaitámi cilvéki var apliecinát śìs firmas drausmìgo attieksmi un naudas izkrápśanu.Kameras 24Karat saloná nav drośìbai, ká darbiniekiem jásaka, bet lai novérotu sievietes kuras ir ievilinátas śeit un varétu noteikt, kuras bútu vieglák apstrádát ńemt kredìtus.Tas ir vájpráts kas tur notiek, cik cilvéki diená apgrozás un kádam jábút cilvékam, kas tur vispár strádá-ne kosmetoloğes, bet apmácìti briesmoñi, kas psiholoğiski apstrádá sievietes.Nesaprotu, ká vél śáda vieta nav likvidéta.Vajadzétu publiski ziñot par śádu krápniecìbu lielos apméros. Un nevar noteikti teikt, ka sievietes paśas piekrìt ñemt kredìtus, tur tá darbinieki apmácìti, zombét, psiholoğiski noved tevi, cik jau vérsuśás pie advokátiem, cik tádas, kas noteikti saprot péc tam, ka iegáztas un darìt vairs neko nevar...vájpráts!

K krstnt7 11.05.2015

Grūti noticēt, ka šis kantoris legāli darbojas pašā Rīgas centrā! Aizgāju iepriekš neko nepārbaudot, jo bija brīvs laiks un iespēja saņemt bezmaksas procedūru likās interesanta.
Arī mani sākumā "izmeta", pasakot ka kosmetologam esot pēkšņi palicis slikti un tas esot aizvests ar "ātrajiem" (!) Nodomāju, vai tiešām jau noveduši līdz tam? Pierakstījos otrreiz. Ievēroju, ka atmosfēra ofisā bija dīvaina, lai gan ārēji viss izskatījās diezgan kārtīgi. Viss notika kā pēc konveijera. Bija redzams, ka darbinieki ir samācījušies "skriptu", pēc kura runā ar visiem klientiem. Kad beidzot tiku klāt, meitene mani centās apstrādāt ar vairāk nekā stundu ilgu sarunu, liekot atbildēt uz dažādiem anketas jautājumiem un nemitīgi skaidrojot, cik sliktā stāvoklī ir mani mati. "Speciāliste" vidējos gados, pie kuras tiku aizvesta, valkāja aizdomīgi dziļu dekoltē, lietoja uzbraucošu valodu un aprunāja tiko pirms manis no kabineta izgājušo klienti. Centās iegalvot, ka gadījumā, ja es tūlīt pat neuzsākšu piedāvātās procedūras, nākotnē mani var sagaidīt bez maz vai plikpaurība. Kad pateicu, ka nevēlos ņemt viņu piedāvātos kredītus, man atbildēja, ka tas jau neesot kredīts, it kā es būtu galīgi stulba un nesaprastu, par ko ir runa. Par visām varītēm centās izdabūt no manis informāciju par summu, kādu es būtu ar mieru maksāt mēnesī par procedūrām. "Menedžere" pēc tam, kad atteicos arī no "īpašās atlaides", demonstratīvi uzmeta lūpu un aizgāja. Pieļauju domu, ka cilvēki, kas tur strādā ir kaut ko salietojušies, jo skaidrā prātā tādu teātri būtu grūti nospēlēt.
Secinājums - cilvēkiem ar vājiem nerviem un bez psiholoģijas priekšzināšanām tur nav ko darīt!

K krstnt7 11.05.2015

Arī mani sākumā "izmeta", pasakot ka kosmetologam pēkšņi palicis slikti un tas esot aizvests ar "ātrajiem" (!) Nodomāju, vai tiešām jau noveduši līdz tam? Pierakstījos otrreiz. Ievēroju, ka atmosfēra ofisā bija dīvaina, lai gan ārēji viss izskatījās kārtīgi. Viss notika kā pēc konveijera. Bija redzams, ka darbinieki ir samācījušies "skriptu", pēc kura runā ar visiem klientiem. Kad beidzot tiku klāt, meitene man centās skalot smadzenes ar vairāk nekā stundu ilgu sarunu, liekot atbildēt uz dažādiem anketas jautājumiem un nemitīgi skaidrojot, cik sliktā stāvoklī ir mani mati. "Speciāliste" vidējos gados, pie kuras tiku aizvesta, valkāja neadekvāti dziļu dekoltē, lietoja uzbraucošu valodu un aprunāja tiko pirms manis no kabineta izgājušo klienti. Centās iegalvot, ka gadījumā, ja es tūlīt pat neuzsākšu piedāvātās procedūras, nākotnē mani var sagaidīt bez maz vai plikpaurība. Kad pateicu, ka nevēlos ņemt viņu piedāvātos kredītus, man atbildēja, ka tas jau neesot kredīts, it kā es būtu galīgi stulba un nesaprastu, par ko ir runa. Par visām varītēm centās izdabūt no manis informāciju par summu, kādu es būtu ar mieru maksāt mēnesī par procedūrām. "Menedžere" pēc tam, kad atteicos arī no "īpašās atlaides", demonstratīvi uzmeta lūpu un aizgāja. Pieļauju domu, ka cilvēki, kas tur strādā ir kaut ko salietojušies, jo skaidrā prātā tādu teātri būtu grūti nospēlēt.

2 24k 12.05.2015

Cienījamas dāmas

Paldies par jūsu pieredzes stāstu un jūsu veltīto laiku.

Žēl, ka jūsu pieredze tomēr bija tik negatīva, tomēr ar to palīdzību mēs varēsim uzlabot savu darbu.

Esiet vienmēr skaistas,
Jūsu 24 K

F fox007 31.05.2015

Paldies! par komentāriem mani arī uzaicināja uz šo laimestu, bet izlasot šo esmu laimīga ka vispirms pameklēju informāciju internetā! Paldies ka dalaties un nestāvat klusu.

I Ingii 07.09.2015

Es diemžēl uzķēros! :( Tagad šī kompānija nomainīja nosaukumu uz Gold Beauty.

Tā jau efekts ir šai kosmētikai labs, bet, protams, neatikvāti dārgi! Tagad nožēloju, ka jāmaksā kredīts uz 2 gadiem, bet izlietu ūdeni vairs nesasmelsi! Neiekrītiet!!! :(