www.sudzibas.lv Sizeer Briesmīga apkalpošana un čeku neizdošana

Sizeer - Briesmīga apkalpošana un čeku neizdošana

7. Augustā, ap plkst 19: 00 devāmies uz Tc Akropoli, ar mērķi nopirkt jaunus apavus, kurus jau sen gribēju, veikalā sizeer. No tiem apaviem, kurus gribēju, uz vitrīnes bija izlikti 38. Un 40. Izmērs - man ideālākais ir 39. , tāpēc devos jautāt, vai varētu palūgt 39. , un bez nekādas pārbaudes sistēma vai noliktavā, man pateica sausu "nē, nav", nekāds "diemžēl vairs nav palicis 39. , atvainojamies par sagādātām neērtībām" un pārbaude sistēmā un noliktavā, bet vienkārši pliks nē briesmīgajā tonī. Pārdevējai bija īsi gaiši mati, vārdu diemžēl nepiefiksēju. Pēc tam, kad devos prasīt 2. Apavu 40. Izmēram, citai pārdevējai (blondi mati astītē un daudz daudz tetovējumu) , šī traki noelsoja un aizgāja uz noliktavu. Kad atnesa, devos mērīt abas botiņas, un kad aizgriezos, dzirdu - ak šausmas, 40. Izmērs, hahaha. Vai tad tas ir pieklājīgi? Viņām pašām kaut kāds 36. , vai?
Kad gāju pie kases pirkt apavus, es noliku kasti uz letes, un pagāju malā meklēdama karti, biju aizgriezusies ar muguri pret kasi, un tad tik dzirdu kārtējo rēkšanu. Kad pagriezos - viena pārdevēja (ar tetovējumiem) bija attaisīju kasti un bakstījusi ar pirkstiem apavus (?) un kad redzēja, ka pagriezos, uzreiz ātri to kasti nometa atpakaļ uz letes un pilnīgi sabijās. Tad otrā pārdevēja (ar īsiem matiem) pieņēma manu pirkumu, un kad apmaksāju, nedabūju nekādu ne paldies, ne visu labu, kaut vai pati teicu - paldies, visu labu! Tā tikai noskatījās kā kaut kāda briesmīga ragana: d nu ko, pagāja pāris dienas, iegājām tur atkal, jo vīrs vēlējās sev arī tur nopirkt apavus, jo bija lielas atlaides, kamēr viņš mērija, es gāju pa veikalu, un biju nogājusi netālu no kases, un redzēju, ka atkal tā tetovētā stāv pie kases, bet šoreiz vēl interesantāka situācija - taisa naudu no uzņēmuma iepirktajiem apaviem. Neizdod čekus. Pircējs aizgāja uzreiz kā nolika precīzi naudu, un šī izmantojusi izdevību, iebāza kabatā. Sizeer galvas, ar ko jūs domājat, kad ņemat darbā tādus mazgadīgus, neadekvātus darbiniekus? Jūs nolaižat sev reputāciju un pirkšanas gribu, mēs šeit noteikti vairs neatgriezīsimies, labāk nedaudz pārmaksāšu un nopirkšu apavus citur:)

I

L Lailailai 13.08.2019

Pārdevējs konsultants labi pārzin savu preci un saka, ka nav 39 izmērs. Pastāv iespēja, ka pirms jums jau tieši šo jautājumu 3x uzdeva un tika sniegta atbilde. Pircējs neapmierināts. Ja ietu un skatītos, noteikti rakstītu, ka pārāk ilgi bakstās un neko nesaprot no tā, ko pārdod. Nekad nav labi.

I Ilze.mk 13.08.2019

Kā jau teicu, neiet runa par preci, bet par attieksmi.

M Mego izmeklētājs 14.08.2019

Atkartošos runa nevar paiet , nav kājiņu

O Oskars 13.08.2019

Nečīksti.