Sit dēļ tualetes papīra - Tualetes papīrs ļauns

Problēma. Man ir ļoti taupīga, stingra ģimene. No vienas puses labi, no citas nē, jo tā taupība, lielā precizitāte ir reizēm neizturama.
Vakar, es paņēmu tualetes papīru, nedaudz vairāk kā 2 papīra gabalus! Mums nedrīkst ņemt vienā reizē vairāk par 2, savādāk sāk sist un bļaut!
Diemžēl, es paņēmu 4, jo man sāpēja vēders un bija caureja. Ar 2 nu neiztikt. Tēvs devās skaitīt un pamanīja ka es esmu paņēmusi vairāk kā 2 papīrgabalus. Sāka bļau, sist, man sist pa galvu ar grāmatu, apsaukāt mani par zagli, maitu, liekuli, bezkauņu, kāda nekaunība par to, ka es bojāju ģimenes ekonomiku.
Man bija žēl, ka es tā dzīvoju, kur tēvs gatavs nosist mani dēļ tā, ka paņēmu vairāk kā 2 papīrus!
Viņš teica, ka tagad nākamo reizi, es neizmantošu papīru, jo es jau to esmu izmantojusi. Vēlāk viss labi, bet tagad man sāka sist, jo lasīju grāmatu līdz 22.00. Apnika. Esmu pie vecmammas un te miers.
Ko iesākt ? Mani viņš gatavs nogalināt dēļ nieka tualetes papīra!
Un man par to ir mājas arests septembrī veselu mēnesi, par šādu ''zādzību'' un morālo kaitējumu, ģimenes finansē.
Tēvam daudz naudas iekrāts, tikai bļauj ka naudas nav.

I Ivars 06.08.2010

Vai tad tu nemāki ar pirkstu- un pret sienu vai mēli?! :))

Vai arī noslauki ar ķieģeli! :))

M Martastante 07.08.2010

Domāju, te darbs bāreņtiesai.

P pufa 07.08.2010

paņem izžāvē izlietotos papīrus un lieto atkal! un savai ģimenei ierosini, domāju, viņi būs laimīgi par šādu inovāciju!

D Dīdī 07.08.2010

Neticu nevienam vārdam, kā var saskaitīt gabaliņus uz tp tad jau jātin viss rullis vaļā:D Un ja jau tik traki tad lai dala to papīru kad iet uz mazmājiņu:)

ē ēzelis 07.08.2010

Cilvēki- komentētāji, ko māžojaties. Vai tad no teksta vēl nevar nojaust, ka jūs ķer uz muļķi kāds ...? Un šis nav pirmais tāds rakstiņš te... rokraksts ir viens un tas pats.

- ------------ 07.08.2010

hahaha ...ha.. ha

E Eseseseseseses 07.08.2010

es tevi par sitaadu izpildiisanos vispaar nospaardiitu! kas tev naak praataa - vienaa reizee lietot vairaak par 2 tualetes papiira gabalinjiem! izlaidusies taa jaunatne galiiigi!

T tutututu 07.08.2010

< Eseseseseseses
Ha, iemācies beidzot pareizrakstību, tu pajole!

E Eseseseseseses 07.08.2010

nepazistamu cilveku vardiska aizskarsana bez ipasa iemesla ir nozeelojama un liecina par pesonas kompleksiem...

G guna 07.08.2010

Man atkal mānija pirkt daudz tualetes papīrus, un veļas pulverus, nu pieņemsim man mājās ir 11, pakas tual, pap, kur iekšā ir pa 8ruļļiem, veļas pulveru pakas 7gb, kur ir pa 4.kg, un dušas želejas kādas 12.gb, šampūni 10gb, man arī ir mānija, tikai uz otru pusi, esam tikai 2cilvēki, bet ši trauma man no bērnības, kad biju sīkāka, aizgāju pie savas draudzenes, un viņas mutere raud, beidzies tualet, pap, un vīrs nedod naudu, jo neesot naudas, es atnācu mājās (tad man nebija daudz tual.pap)un atdevu lielo paku ar tual.pap, viņi9 bija tik laimīgi, bet pēc gadiem man izveidojās psihiska trauma, vīr tik rēc pa mani, ka izspērku veikalus... :)))

R rojs2 07.08.2010

Ak, tu nabags cilvēks, nu pamēģini skolā kaut cik paņemt tualetes papīru vai kur citur, kur tas pieejams... nav jau labi zagt, bet ja dzīv'ba jāglābj, ko tik nedarīsi. un tad paslēp zem spilvena, lai vecāki neatrod un pēc vajadzības lieto...

L Labvelis 08.08.2010

Cilvēkam nepieverš uzmanību, tadejadi cilvēks nolēma šeit uztaisit tādu galīgi bonālu un smiekligu tēmu. Tas jau ir paranojas sindroms!

M Maruza 09.08.2010

Ar mani notika tada pati nelaime, es 6 augusta dienas laika iztereju veselu rulliti. Mani ari lamaja divas dienas, tagad jutos diezgan slikti. Es jau vinai nosoliju, ka bus lieka nauda, tad adosu vieta.

G gravietis 09.08.2010

Man līdzīga bēda, nu kā tā var. Paklausieties - Es drusku paēdu no Betijas bļodiņas un tā sanāca, ka izēdu visu, tad man nācās klausīties visu vakaru no tēva, ka nav labi ēs to sunīša barību.

V vilhelms 09.08.2010

Te tiešām darbs bāriņtiesai...

H Hrjusha 10.08.2010

Aizej uz lielveikalu un tur tualetē nosper papīru cik vajag :D

H Hrhq 10.08.2010

Spriežot pēc cilvēka valodas lietojuma, tas nevarētu būt nepilngadīgs bērns. Valodas lietojums ir pārāk inteliģents bērnam, pret kuru ģimenē ir vērsta šāda veida vardarbība.

S sss. 12.08.2010

TAD TAS IR KĀDS DIEZGAN DEBĪLS PIEAUGUŠAIS

ž žurkaKornēlija 13.08.2010

Hmmm, nu šajos krīzes laikos ir jātaupa, ko lai saka?Iesaku izmantot avizes vai bezmaksas maisiņus, kurus dod lielveikalos...:))))Vismaz nesitīs...:))

ķ Ķirmis 21.08.2010

Strādāju skolā un ziniet kādas algas tagad skolotājiem. Grāmatu atļaujos nopirkt reizēm, bet tualetes papīram tiešām nesanāk. Tad nu skolā mazliet notinu no koplietošanas ruļļa, lielveikalā mazliet notinu...un mēneša beigās varu atļauties grāmatu vai vismaz žurnālu iegādāties...:) Tāda maza žuļicība jau ir, bet ko lai dara...krīze.