www.sudzibas.lv SiSi free store Nepamatoti atsakās mainīt tikko iegādātus apavus bērnam

SiSi free store - Nepamatoti atsakās mainīt tikko iegādātus apavus bērnam

Kategoriski un nepamatoti atsakās mainīt tikko iegādātus apavus bērnam!
Apavus uzlaikojām, itkā der, samaksājām un gājām ārā no veikala (apavus atstājām kājās) - jau turpat aiz veikala durvīm sapratām, ka bērns īsti paiet ar viņiem nevar - zole nelokas, ļoti cieta. Uzreiz atgriezāmies veikalā un lūdzām tos samainīt pret citiem, ērtākiem apaviem.
Pārdevējas kategoriski atteicās apgalvojot, ka apavi jau ir lietoti - kaut gan tie bija un ir nevainojami tīri, bez jebkādām lietojuma pazīmēm, pirms pāris minūtēm pirkti ar čeku un oriģinālo iepakojumu. Nemaz nerunājot par to, ka citi apavi šajā veikalā tiešām izskatās kā lietoti - no biežās laikošanas izļurkāti un netīri.
Noteikti vērsīšos PTAC
Silti neiesaku šo veikalu!

A Ainars1983 29.11.2023

Izlasīju pēdējo sūdzību no Andrejs K un nespēju neizteikties. PTAC nav duraku aizstāvības iestāde. Ja nemāki iepirkties, tad sēdi mājās, nevis bojā citiem garastāvokli. Nav svarīgi vai apavi pirkti bērnam vai pieaugušajam- visiem vienādi noteikumi. Uzvilkti apavi un iets ar tiem ārā no veikala telpām- tāpat kā nopirkt salonā auto, izbraukt no salona un apstāties, un teikt, ka nepatīk skats aiz loga, tāpēc vēlos atmaksu! Murgs ne pircējs! Man ar šo veikalu ir tikai pozitīvas emocijas, vienmēr viss der un patīk. Varbūt tas tāpēc, ka cenas vienmēr zemas un meitenes veikalā atsaucīgas un es smaidīgs. Līdz šim pirku visu internetā un nelaikoju. Tagad nez kāpēc iepirkšanās e-veikalā zudusi! Veiksmīgu tirgošanos SISI!