www.sudzibas.lv Sintija Gindra Krāpšana, necilvēcīga rīcība

Sintija Gindra - Krāpšana, necilvēcīga rīcība

Esiet uzmanīgi ar šo sievieti. Ielaidām viņu īrēt dzīvokli, neapmaksāja pilno rokas naudas summu kā prasījām, iedeva tikai pēc mēneša.
Nopirkām viņai ledusskapi, samainījām lampiņas lai mazāk terē elektroenerģiju.. Gajām pretī, lai tikai dzīvo.
Nodzīvojot 2 mēnešus raksta ka nevar vairs tik daudz maksāt un vēlas braukt prom. Mēs ok, samaksā komunālos par 2 mēnešiem un īri par to mēnesi kurā dzīvo. Galu galā atnāca no viņas sms: atslēgas pastkastīte, par īri un komunālajiem man nav naudas. Pateicot kā vairs nebūšot Rīgā un nestrādājot vairs. Kaut tā nebija taisnībā.. Joprojām tur strādā.

Atbraucot dzīvokli bija atverti lodžija visi logi, nāc kas vien vēlas (dzīvoklis pirmajā stāvā) , durvis atvērtas. Pilnīgi visās istabās bardaks un cūcība. Visas sienas, stikli, dīvāns, grīda netīrumos... Visu nefočēju nebija spēka uz to visu skatīties... Oh. Lai dievs viņu sargā!

P

V vitols 17.07.2019

Nākamreiz bez drošības naudas nelaid iekšā un ja laikā nesamaksā īri, tad dzen ārā.

M McGaret 18.07.2019

Īres līgums, kas reģistrēts VID saprotams, ka Jums ir !?
Tāpēc Jūsu problēma tiks ātri atrisināta.

P.s. Lai gan pēc visa spriežot Jūs esat viena no padsimt, kas uzskata, ka krāpt valstī Jūs drīkstat, bet citi Jūs nē ...

A aramiss 18.07.2019

aizver muti ar savu īres līgumu dauni!...atradies taisnības cīnītājs ujoboks

A AnnaPanna 18.07.2019

Un,ko tas reģistrētais līgums dos? Kaut ko no negodprātīgās īrnieces var piedzīt tikai tiesa un tas būs tikai pēc gadiem,un izmaksās vairāk ka viņa parādā. VID to naudu neatdos.

R RXX 18.07.2019

Pastāstiet mums, lūdzu, kā tieši tas visu atrisinās? :D

Joe Rogans👽 18.07.2019

Paraudi, pasūdzies, sakārto un laid iekšā nākošos īrniekus. Kāda problēma šeit?