Silverscreen kinoteātris /Rēzekne - Slikts serviss

Pēdējos 6 mēnešus + gaidīju avengers: Infinity War. Atnāca. Pirmās 3 dienas nevarēju aiziet tepat Rēzeknē noskatīties. Nekas liels, tādas filmas rāda silverscreen reizi dienā vismaz mēnesi. Bet, visi seansi ir pa krieviski (bez sub bez nekā) . No pirmizrādes 27.04.2018 līdz 09.05.2018 bija tikai viens vai divi seansi max, kur filma tika rādīta oriģinālvalodā, visi nākamie seansi tika/tiek rādīti tikai krievu valodā. Ok, nekas traks es taču varu pagaidīt, kad būs seanss oriģinālvalodā. Skatos šodien (09.05.2018) nākamo 10 dienu seansu grafiku un pamanu, ka nākamās 10 dienas avengerus turpinās rādīt tikai krievu valodā. Sanāk 18 dienu periodā nebūs neviena seansa oriģinālvalodā ar subtitriem! Kāpēc, es nesaprotu loģiku? Nav jau tā, ka visi silverscreen klienti ir krievi te Rēzeknē, filmas kuras rāda oriģinālvalodā tiek izpirktas ari, kur ir problēma ar vienu vai diviem seansiem nedēļā, kur filmu rāda oriģinālvalodā ar subtitriem.

Rēzeknes iedzīvotāju skaits 28 174, 46% (13 028) ir latvieši, 43% (12 301) ir krievi.

Rīgas iedzīvotāju skaits 701 064, 44.3% (301 420) ir latvieši, 37.4% (262 537) ir krievi.

Rīgā ir 22 reizes vairāk krievu nekā rēzeknē un es neesmu dzirdējis par formucinemas boikotiem, kāpēc forumcinemas nerāda filmas krievu valodā, visi seansi ar dažiem izņēmumiem tiek rādīti oriģinālvalodā ar subtitriem, un neviens nesūdzas. Es nesaprotu silverscreen diktatūru par to ka visiem seansiem jābūt krievu valodā, var taču reizi vai divas reizes nedēļā filmu rādīt oriģinālvalodā ar subtitriem. Un tas neattiecas tikai uz avengers, tas attiecas uz visām amerikāņu filmām, kuras rāda silverscreen. Tas pat nav kaitinoši, es esmu aizvainots.

Un visi gudrinieki, kuri pie sevis domā, vai taisās komentēt. ''oooh kpc tu nvari noskatites filmu ru valoda, analfabets vai? '' nē, filmu var salīdzināt ar seksu. Ja tev ir izvēle mīlēties ar prezervatīvu vai bez, protams, visi izvēlētos bez. Un pat nevajag, '' oooh sekss ir sekss'', beidz.

db 09.05.2018

oooh kpc tu nvari noskatites filmu ru valoda, analfabets vai? oooh sekss ir sekss

Sigita Bronze 10.05.2018

Filma anyway bija mēsls.

Dainis 10.05.2018

Par tulkojumu tev pilnīgi piekrītu, bet šāda tipa filmas neuzlabos neviens ekrāns un tulkojums, viņa tāpat bija pilnīgs mēsls.

A apjucisklients1 14.05.2018

Runa iet par biznesu, kas izvēlas ignorēt to daļu klientu, kas labprātāk noskatītos filmu oriģinālvalodā ar subtitriem. Ir bijis vairākas reizes, kad seanss uz filmu oriģinālvalodā tiek izpirkts, burtiski 10-15min pirms filmas sākuma aizej un kasiere pasaka, ka seanss ir izpirkts. Tas pats ir ar seansiem krievu valodā. Praktiski zāle katru dienu uz katru seansu tiek +- piepildīta vai izpirkta, neskatoties uz to, vai filma ir krievu valodā, vai oriģinālvalodā ar subtitriem. Tā vietā, lai apmierinātu visus kino apmeklētājus ar daudzveidību, viņi izvēlas būt slinki.

18. vai 19.maijā atjaunos nākamo 10 dienu grafiku, cerība vel nav zudusi. Cerams, būs iemests seanss oriģinālvalodā.

д Джонни 23.05.2018

Тут два фактора: бизнес и лицензии. Вполне возможно, что купить лицензию с русским дубляжом дешевле, чем купить оригинал (а тем более субтитры на латышском к нему - на латышском всё в разы дороже, учтите).

Переходим к бизнесу: наверняка подобная модель в демонстрации той или иной версии неслучайна. В Д-пилсе тоже раньше было так - с кондачка повелись на гос.язык, в кино практически никто не ходил. Как только появился прокат с русским дубляжом - пошли полные залы и стало возможным даже продавать билеты по 1 евро.

Вы не просто учитывайте, сколько там русских или латышей живет, а сколько русских и латышских подростков и детей. Они и есть потенциально самая большая кино- аудитория. То, что в Резекне до сих пор 4 русские (билингвальные) школы и только 2 латышские, красноречиво свидетельствует в пользу выбора языка.

Никакой политки - просто бизнес!

A apjucisklients1 24.05.2018

Nezinu vai apurēja Avengerus uz laiku vai pārtrauca pavisam, 3 ned. tikai rādīja. Cerams ka atsāks rādīt.

Biju uz Deadpool 2 pirmo ENG seansu, kopš filmas pirmizrādes. Zāle tika 1/4 piepildīta, mazliet šoks. Pagājušo gadu seansus izpirka uz pirmo daļu, vai vismaz gandrīz pilna zāle bija. Nezinu vai mazāk staigā uz kino, vai cilvēki mazāk staigā uz ENG seansiem. Ja galīgi slikti ar apmeklētājiem, tad viss ir saprotams un jābeidz žēloties.