www.sudzibas.lv Silva Обслуживание

AtrisinātaSilva - Обслуживание

Добрый вечер! Сегодня, 28.01, зашла взять с собой обед в елгавское обеденное кафе и ушла оттуда с плохим осадком.
Все началось с горячего отдела, где не оказалось жареных блинчиков с творогом. Я спросила у девушки есть ли у вас сегодня в ассортименте такие, после чего последовал ответ что есть. Девушка спросила у меня сколько я желаю, и сказала что придется подождать минут 5, пока пожарит. Очень любезно ответила и не заставила долго ждать, сама принесла мне коробочку к кассе.Тут претензий нет, все было быстро и качественно, не смотря на длинную очередь. Но дальше началось. Подошла к холодному отделу, попросила положить сладкое и салат с собой. Стала называть названия, которые желаю, и спросила можно ли все это упаковать. Девушка стала на меня чуть ли не кричать! Повышала голос, спрашивая какой именно я хочу салат. Я подробно сказала названия, но у нее видимо был плохой день. Я конечно понимаю, что возможно, она плохо расслышала, но почему нельзя элементарно переспросить? Без криков. Когда я сделала замечание по поводу ее ответов, она сразу изменилась в лице и стала что-то бубнить себе под нос. Ну нельзя так делать, вы же все-таки находитесь на рабочем месте. Даже если у вас личные проблемы, то зачем срываться на невинных клиентах?
После этого мое разочарование только возросло. Подойдя к кассе, женщина сосчитала мне мои покупки, но вдруг я увидела кофе, которое давно ищу, и попросила ее послушать аромат, как та стала возникать зачем мне это, и сразу якобы нужно говорить буду ли я покупать и сколько мне нужно. Девочки, соберитесь! Нельзя так себя вести с клиентами. Если по-другому не умеете, то ищите себе работу, где не нужно общаться с другими людьми.

Atbilde no Silva Support Pārstāvja atbilde 03.02.2016

Labdien.

Paldies, ka ziņojāt par problēmām ar mūsu darbiniekiem.

Pārrunāju ar pārdevējām Jūsu sūdzību, viņas ļoti labi atceras Jūsu gadījumu.

Ļoti atvainojamies, ja likās, ka meitene pie aukstajiem pārāk skarbi Jums atbildēja. Viņai ir tāda rupjāka balss, kas varbūt likās Jums nepatīkama un, iespējams, ka darbu karstumā aizmirsa piedomāt pie savas izteiksmes un balss tembra. Pārdevēja Liene ļoti atvainojas Jums par šo starpgadījumu, turpmāk viņa centīsies laboties.

Par starpgadījumu pie kases. Kasiere Baiba arī atvainojas par nepatīkamo starpgadījumu. Viņa tiešām nesaprata (vai nesadzirdēja), ka vēlaties vispirms pasmaržot kafiju. Tādēļ viņa uzreiz pajautāja vai pirksiet kādu no 3 parādītajām pēdējā pieveduma kafijām. Mēs parasti bez jebkādām problēmām klientam dodam pasmaržot kafiju,ja viņš tā vēlas, jo kā gan savādāk var izvēlēties sev tīkamo veidu. Tas tiešām bija pārpratums.

Tieši tajā laikā, kad Jūs iepirkāties, bija ļoti daudz klientu un trūka darbinieču (diemžēl šajā vīrusu laikā daudzas meitenes ir saslimušas), tādēļ pārdevējai neizdevās veltīt Jums pietiekoši daudz uzmanības (viņa centās paralēli apkalpot Jūs un pārējos cilvēkus rindā kamēr Jūs apdomājāt pirkumu). Varbūt tādēļ no malas tā izskatījās kā nervozāka apkalpošana. Ļoti atvainojamies, ka likām Jums justies slikti, tā tas nedrīkstēja būt. Un ceram uz Jūsu sapratni, ka diemžēl tīri cilvēcīgi šāds pārpratums ir radies.

Esmu ar meitenēm šo Jūsu sūdzību pārrunājušas kopējā sapulcē (lai arī citas meitenes mācītos no šādām situācijām) un ļoti ceram, ka šādas problēmas nekad vairs neatkārtosies.

No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ja kādreiz Jums rodas kādas neskaidrības vai pārpratumi, droši sauciet vadību vai rakstiet uz manu e-pastu vai zvaniet (mūsu e-pasta adreses un telefoni ir brīvi pieejami uz vizītkartēm pie kases vai internetā). Mēs esam pateicīgi, ja klients norāda uz mūsu problēmām un mēs tās varam nekavējoties atrisināt.

Paldies par mums veltīto uzmanību un lai Jums jauka šī diena!

Ar cieņu,
Sandra Blūmane
Ēd.uzņ."Silva" vadītāja
29266586
[email protected]
[email protected]

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.03.2016

Uzņēmuma "Silva" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

iDmore 28.01.2016

Teiksim kā ir, nepatika kā paskatījās un līdz ar to sūdzība gatava.. Cik ir nācies būt Silva, un tas ir diezgan bieži, tad pa lielam problēmas nav bijušas..
"Девушка стала на меня чуть ли не кричать"
Nezinu kāpēc, bet izklausās pēc standarta varianta, kur muša izskatās pēc ziloņa.. Vai arī vārda "bļaut" nozīmē būs jāizlasa vēlreiz..