www.sudzibas.lv Silva Nu vispār zem katras kritikas.

AtrisinātaSilva - Nu vispār zem katras kritikas.

Sveiki!
Labai kolēģei un atpazīstamam cilvēkam pāris dienas atpakaļ tika svinēta nozīmīga jubileja. Saslavētā silva ar galda klāšanu un ēdinu iebrauca auzās galīgi. Bāls, pliekans, negaršīgs, neizteiksmīgs, nesagatavots ēdiens, jēla gaļa. Nu vispār zem katras kritikas. Kaut ko tādu no šī ēdināšanas uzņēmuma nebiju redzējusi. Jo iepriekš atnāca cita kolēģe ar kanapē maizītēm, ar krāsu un garšu un sajūtām. Nezinu, ja tā turpināsies, nav vērts iegriezties silvā un izmest naudu, kuras tā jau mums nav daudz.

26.11.2018

Atbilde no Silva Support Pārstāvja atbilde 29.11.2018

Labdien.

Paldies, ka izsakāt savu viedokli. Mēs būtu pateicīgi, ja Jūs dotu vairāk informācijas par pasūtījumu (vismaz datumu), lai varam sazināties ar klientu, izrunāt par to, kas nav bijis kārtībā un atrisināt šo problēmu. Kā arī tas dotu iespēju mūsu pusē noskaidrot problēmas cēloni un to risināt.
Pārskatot iepriekšējās nedēļas nogales pasūtījumus ir gandrīz neiespējami saprast par kuru pasūtījumu varētu būt runa. Vismaz, ja Jūs precizētu vai ir runa par siltajiem ēdieniem vai aukstajām uzkodām - tas jau palīdzētu saprast kurā virzienā lūkoties.

No sirds būsim pateicīgi, ja atsūtīsiet vairāk informācijas.
Lai publiski nebūtu jāraksta klienta vārds, aicinu Jūs rakstīt uz e-pastu [email protected] vai arī zvanīt vai rakstīt uz tālruni 29266586. Jebkuras radušās problēmas cenšamies atrisināt, lai klients paliktu maksimāli apmierināts ar risinājumu. Jau iepriekš pateicos par sadarbību!

Ar cieņu,
Ēd.uzņ. "Silva" vadītāja
Sandra Blūmane
29266586

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.02.2019

Uzņēmuma Silva pārstāvji mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

F

F Feja66 26.11.2018

Bistro Silva

really? 26.11.2018

nu ko lai saka, skumji,ka sim jusu ipasas piezimes- "atpazistamajam cilvekam" maz naudas un gribeja labu eedienu no kkada bistro,butu, vismaz parasts,neatpazistams cilveks...