Siluets Apģērbu Veikals - Darbinieki, un vakance

Ieraudzīju kad Jelgava Siluets meklē darbinieku. Aizgāju uz pārunām un pēctam gāju pastrādāt paris stundiņas veikalā! Meitenes kas mani tur sagaidīja bija vienkārši briesmīgas, saprotams kad es nezināšu kā viņas dara un kāda ir darba specifika ierodoties knapi pa durvīm!
Inese visas tās stundas lielāko daļu spaidīja telefonu zem kases. Otra meitene vismaz vel zālē strādāja ar cilvēkiem! Beigās pasakot kad es neko neesmu darījusi, kā lai daru ja esmu atnākusi mācīties.
Uzskatu kad vadībai jaapdomā kas strādā pie viņiem un domāju būs grūti atrast labu darbinieku.

Arī iepriekš kad gāju kā klients, telefons ir mīļākā lieta darba laikā, kā arī nekārtīgs veikals, daudz saplēstu drēbju, un karājoši diegi. Tukuma veikala neko tādu nebiju redzējusi.
Telpas izremontētas gan ļoti skaisti! ❤️