Siltumserviss Rīga - Briesmīgs serviss

Отвратительный сервис! Siltumserviss Rīga - хуже не найти! Дозвониться до аварийной службы просто не возможно! Вода отключается в любое время без какого - либо предупреждения! Когда ее подключат, и по какой причине она была отключена, никто не сообщает. Приходится сидеть без горячей воды или вообще без воды с маленьким ребенком, и никто за это не отвечает! Но счет приходит исправно.

K Kate7 05.10.2018

Šogad apkures sezona būs smaga, jo ar šādu servisu būs avārija avārijas galā. Lasīju, ka šis serviss esot pieņēmis 250 darbiniekus, taču reāli izskatās, ka tur strādā labi ja viens. Jo sazvanīt viņus jau vien ir ilgstošs un neatlaidīs darbs 3x gaidīju pa 10 min un neviens tāpat neatzvanīja kā tiek solīts. Ar 4to piegājienu sazvanīju, bet brigādi laikam līdz Ziemassvētkiem būs jāgaida.

M Maija Majacka 31.10.2018

6.oktobrī ziņoju par karstumu dzīvoklī,kur no radiatoriem nāca +34 gr.,neskatoties uz to,ka āra gaisa temperatūra +17...,ziņoju ,ka dvieļu žāvētāju stāvvads ,vannas istabā.līdz šimbrīdim 31.10.2018.ir auksts un 31.10.āra temp.+15,bet siltums netiek samazināts...pagrabstāva siltuma regulatoru neviens nelabo...sazvanīt praktiski neiespējami...