Siltumserviss Rīga, PS - Ļoti slikts serviss

Ļoti riebīgs serviss, citiem vārdiem vispār nav nekāda servisa. Nekād nevar sazvanīt un dabūt informāciju. Mūsu mājā nav karstā ūdeni jau trešo dienu, turklāt apkures arī vēl nav, rītdien sākas brīvdienas un Siltumserviss neko nedara, lai risinātu šo problēmu, bet arā jau rudens ir klāt. Kāpēc iedzīvotājiem jāmaksa par tādu pretīgu servisu? Man liekas, ja kompānija nevar pildīt savus pienākumus, tad jāpartraukt līgumu ar to un jāatrod citu.

La

Vairāk sūdzības par Siltumserviss Rīga, PS

Te teleskops 06.10.2018

Izskatās pēc butaforiskas kompānijas. Kādēļ tāda vajadzīga, nav grūti iedomāties. Iespējams, tā ir vajadzīga ne tikai Rīgas namu pārvaldniekam. Nenoliedzami, te paredzams darbs nopietnām instancēm.

Ba Balzamine 08.10.2018

Mums ar piesledza majai siltumu,piektdien pa dienu vidus padjezds sildas mes stura dzivokli salstam,jo musu radiatori ledus auksti zvanam visas brivdienas nekas nju kau pirmdienas vakars radiatori ka bija auksti ta ari auksti ko darit kur griezties neviens nevar pateikt

Ba Balzamine 08.10.2018

PS siltumservis neko nedara ko mums tagad iesakt

Ba Balzamine 08.10.2018

Kapec mums jamaksa ja neko nedara?

Sn Snezok 08.10.2018

5 день сидим без отопления! Кормят обещаниями, что прийдет бригада и отрегулирует систему! Почему исправно оплачивая счет,. мы должны в холоде,,,,?

Ba Balzamine 09.10.2018

Mes nju ari jau 5dienu bez apkures stura dzivokli,mes kazokos sezam,bet vidusdzivokli trusenes staiga kur taisniba ka bus ar maksasanu,nokasis visiem vienadi ,cuciba pilniga,namu parvskdnieks vel maksas nummuru uzstadijis 8900 sausmas vienkarsi

Li Lidia 11.10.2018

Что за компания - работу не выполнили, неделю ждём обещанного подключения. Дом подключили, а один подъезд забыли или не смогли.! Где искать управу?